^W górę
 • 1 Kartka z kalendarza
  9 Listopada - zajęcia projektowe. .................................................................................... Obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
 • 2 Kartka z kalendarza
  11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 3 Kartka z kalendarza
  14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
 • 4 Kartka z kalendarza
  03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń
 • 5 Kartka z kalendarza
  06.12. 2018r. - Szkolny Dzień Wolontariatu
baner

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Zespół Formoza w naszej szkole

 

Młode artystki - zespół wokalny Formoza pod przewodnictwem Dominiki Barabas zaprezentują tuż przed zebraniami z rodzicami 12 stycznia na górnym holu naszej szkoły kolędy. Wykonanie to będzie znakomitym połączeniem wielowiekowej tradycji, energii i harmonii muzyki popularnej z refleksją nad tekstem literackim kolęd.

Formoza jako zespół powstał w połowie października 2010r. w ramach projektu Kolędy Półsymfonicznie. Instruktorką i założycielką zespołu jest 21- letnia Dominika Barabas. Osoby tworzące grupę to 4 uczennice obecne i 2 byłe z naszej szkoły oraz inne dziewczęta w wieku 10 -17 lat (Zuzanna Budzyńska, Julia Chęcińska, Katarzyna Kubacka, Kamila Malinowska, Anna Sajnaj, Anna Malinowska, Natalia Borsa, Zosia Makulska, Ola Makulska, Olga Chmielewska, Karolina Sobierajewicz). Osoby te zostały wyłonione podczas zorganizowanych przez Ośrodek Kultury w Luboniu przesłuchań.

W grudniu można było wysłuchać 2 koncertów kolęd zorganizowanych w lubońskich kościołach. Dziewczyny wystąpiły wtedy w towarzystwie orkiestry kameralnej l\'Evolution

Alina Malinowska

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube