^W górę
 • 1 Kartka z kalendarza
  9 Listopada - zajęcia projektowe. .................................................................................... Obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
 • 2 Kartka z kalendarza
  11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 3 Kartka z kalendarza
  14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
 • 4 Kartka z kalendarza
  03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń
 • 5 Kartka z kalendarza
  06.12. 2018r. - Szkolny Dzień Wolontariatu
baner

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Półkolonie rozpoczęte!!!

            W poniedziałek z samego rana Pani Dyrektor podczas porannego spotkania wyczytała ponad 140 uczniów Cieszkowianki, przydzielając ich do grup półkolonijnych. Dzieci poznały swoich opiekunów i harmonogram I turnusu. Omówiliśmy szczegółowo regulamin uczestnika półkolonii oraz w szczególności regulamin pływalni.

           Pierwszego dnia odwiedziliśmy PIERWSZE W POLSCE INTERAKTYWNE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA. ŠKODA AUTOLAB to pierwsze tak zaawansowane technicznie i przyjazne Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa nie tylko w Polsce ale w EUROPIE!  Podczas wizyty mogliśmy skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych i dobrze się przy tym bawić! Przekonaliśmy się jak niezwykle ważne jest zapinanie pasów i jakie ma to znaczenie dla naszego bezpieczeństwa podczas jazdy.
Niezwykłym przeżyciem dla dzieci był widok  ich opiekunów biorących udział w pokazie na "Symulatorze dachowania".

         Pierwszy dzień dostarczył dzieciom ogrom wrażeń a następne dni też zapowiadają się bardzo ciekawie...
Odwiedzimy Poznańską PALMIARNIE, pojedziemy do kręgielni Nicu, do pływalni w Swarzędzu i Kórniku, dzieci odwiedzą Muzeum Arkadego Fiedlera oraz Poznańskie Multikino, a także wezmą udziału w poranku filmowym: "Traktowa oś czasu".


Anna Słonka-Moskwa

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube