^W górę
 • 1 Kartka z kalendarza
  9 Listopada - zajęcia projektowe. .................................................................................... Obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
 • 2 Kartka z kalendarza
  11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 3 Kartka z kalendarza
  14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
 • 4 Kartka z kalendarza
  03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń
 • 5 Kartka z kalendarza
  06.12. 2018r. - Szkolny Dzień Wolontariatu
baner

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 21.02.2014 pięcioro naszych uczniów wzięło udział w konkursie z języka angielskiego dla szkół podstawowych zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Luboniu we współpracy z Wydziałem Anglistyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Naszą szkołę reprezentowali: Małgorzata Płócienniczak z kl. 5a, Aleksandra Andrzejewska z kl. 6a, Bartosz Nowakowski z kl. 6b, Franciszek Skarbek z kl. 6d, Jakub Dehmel z kl. 6e. W konkursie brało udział 9 szkół, a uczestników było 45. Uczniowie zaprezentowali bardzo wyrównany i wysoki poziom umiejętności językowych. Komisja postanowiła wyróżnić dziewięciu uczestników, a uczennica naszej szkoły Małgorzata Płócienniczak z kl. 5a zajęła 5 miejsce. Po konkursie uczniowie wraz a opiekunami uczestniczyli w ciekawym wykładzie o oficjalnych i nieoficjalnych symbolach Stanów Zjednoczonych zaprezentowanym przez dr Tomasza Skireckiego.

                                                                                                                Anna Czarnecka-Kimla

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube