• 1 Kartka z kalendarza
  06.12. 2018r. - III Szkolny Dzień Wolontariatu
 • 2 Kartka z kalendarza
  od 3 grudnia ruszają zapisy na zimowe półkolonie
 • 3 Kartka z kalendarza
  03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń ...................................................................................... 20.12.2019r - wystawienie oceny za I sem
 • 4 Kartka z kalendarza
  21 grudnia szkolne jasełka i wigilie klasowe
 • 5 Kartka z kalendarza
  23.12.2019 – 31.12.2019– przerwa świąteczna
baner

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

POWSTAŁY ŚWIĄTECZNE CUDEŃKA

22 oraz 29 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty artystyczne zorganizowane przez Strefę Dobrych Uczynków oraz Szkolną Drużynę Szpiku. Łącznie wzięło w nich udział 50 uczniów, nauczycieli i rodziców Cieszkowianki. Pod bacznym okiem zaprzyjaźnionej z nami Pani Małgosi Żurczak – babci jednej z uczennic okrzykniętej słusznie przez dzieci „Babcią Czarodziejką”, tworzyliśmy przepiękne ozdoby i stroiki świąteczne. Styropianowe bombki, tekturowe stożki, słomiane wianki czy papierowa wiklina zamieniały się w naszych rękach w bożonarodzeniowe cudeńka. Większość z nich została sprzedana 2 grudnia,  na Świątecznym Kiermaszu w Komornikach, a dochód został przekazany na leczenie chorego na nowotwór Michała. Pozostałe będzie można podziwiać lub nabyć w naszej szkole, 6 grudnia, na III Szkolnym Dniu Wolontariatu, na który serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy wszystkim, dużym i małym uczestnikom warsztatów, którzy poświęcili czas, by wesprzeć nasze działania. Słowa podziękowania kierujemy również do Pani Eli Nytko – Fliegier, mamy jednego z naszych pierwszaków, która zapewniła materiały do stworzenia pięknych zawieszek prezentowych.

Z mikołajkowym pozdrowieniem.

Szkolna Drużyna Szpiku

Strefa Dobrych Uczynków

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube