• 1 Kartka z kalendarza
    06.12. 2018r. - III Szkolny Dzień Wolontariatu
  • 2 Kartka z kalendarza
    od 3 grudnia ruszają zapisy na zimowe półkolonie
  • 3 Kartka z kalendarza
    03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń ...................................................................................... 20.12.2019r - wystawienie oceny za I sem
  • 4 Kartka z kalendarza
    21 grudnia szkolne jasełka i wigilie klasowe
  • 5 Kartka z kalendarza
    23.12.2019 – 31.12.2019– przerwa świąteczna
baner

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej klas drugich i trzecich o puchar prezesa UKS2 Luboń STANISŁAWA WOJSKIEGO

W sobotę 19 października odbył się turniej klas drugich i trzecich o puchar prezesa UKS2 Luboń STANISŁAWA WOJSKIEGO. Wystartowało 7 zespołów:

UKS 2 BAYERN: ADAMSKI OLEK, WOJSKI ALAN, WASIELA PATRYK, WAWRZYNIAK KACPER, ŁBIK KRZYSZTOF, KASPRZAK MACIEJ 

UKS 2 BORUSSIA: GAZDA SZYMON, KLIMEK PRZEMEK, LANGE KACPER, PISKORSKI JAN,  MIELOSZYŃSKI JAKUB, KAŹMIERCZAK KACPER

UKS 2 LECH: SOMMERFELD KACPER,  SKRZYPCZYK KACPER, KLAUZE MATEUSZ, GLAPA FILIP BILIŃSKI MARCEL, KRZYŻOSTANIAK KACPER, SZYMAŃSKI PATRYK

UKS 2  JUVENTUS: SIEĆKO JAKUB, WALKOWIAK WOJCIECH, ROZMIAREK DAWID, AMPUŁA BARTOSZ, ROSICKI FILIP, NOWACZYK KACPER

UKS 2 REAL: SZRODKE ALAN, ADAMSKI MAKS, WÓJKIEWICZ MIKOŁAJ, KRZYWOSĄDZKI BŁAŻEJ MALIŃSKI JAKUB, WOJCIECHOWSKI KAMIL, RYCHCI MAKSYMILIAN

UKS 2 BARCELONA:  JUCHACZ JAKUB, BOGUCKI STANISŁAW, GRZĄDZIELEWSKI MAKS, KOWALSKI STANISŁAW,  KOZŁOWSKI FRANCISZEK, IBRON ALEKS

UKS 2 MANCHESTER CITY: ĆWIKLIŃSKA MARTYNA, PŁOCIENICZAK MAŁGORZATA, RUTA PATRYCJA, ŁĄCZKA EMILIA, WOLSKA JULIA,  JANIAK MAJA

Zespoły podzielono na dwie grupy. Zwycięzcą grupy A został UKS 2 LECH, drugie miejsce zajęła drużyna UKS 2 REAL zespoły te awansowały do półfinałów. W grupie B rywalizacja była bardzo zacięta po rozegraniu meczów grupowych wszystkie zespoły miały po 3 pkt i stosunek bramek 1:1 o awansie zadecydowały rzuty karne po których to awans udało się uzyskać zespołom  UKS 2 MANCHESTER CITY i  UKS 2  JUVENTUS. Po rozegraniu meczów o miejsca 5-7 okazało się, że piąte miejsce zajęła drużyna UKS 2 BORUSSIA, szóste miejsce   UKS 2 BAYERN a siódme  UKS 2 BARCELONA. W meczach półfinałowych UKS 2 LECH pokonał 3:0 UKS 2  JUVENTUS a  UKS 2 MANCHESTER CITY 1:0  UKS 2 REAL. W meczu o 3 msc UKS 2 REAL pokonał UKS 2  JUVENTUS. Najlepszą drużyną turnieju okazała się ekipa UKS 2 LECH która po finałowym zwycięstwie odebrała okazały puchar.

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube