^W górę
 • 1 Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września
  8.00 - msza św. w kościele p.w. św. Jana Pawła II w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli; 9.00 - rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 4-6 (spotkanie z wychowawcami klas o godz. 8.50 przed salami); 10.00 - spotkanie uczniów rozpoczynających naukę w klasie 1 z wychowawcami klas; 10.30 - rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas 1-3; 11.00 - zabawy dla chętnych uczniów z klas 1 z drużynowymi ZHP.
 • 2 Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września
  8.00 - msza św. w kościele p.w. św. Jana Pawła II w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli;
 • 3 Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września
  10.00 - spotkanie uczniów rozpoczynających naukę w klasie 1 z wychowawcami klas;
 • 4 Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września
  10.30 - rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas 1-3;
 • 5 Rozpoczęcie roku szkolnego - 1 września
  11.00 - zabawy dla chętnych uczniów z klas 1 z drużynowymi ZHP.
baner

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

PUCHAR TYMBARKA

 

Puchar Tymbarka

W dniu 12.06.2013 reprezentacja naszej szkoły w składzie: K. SOMMERFELD, W. IDZIAK, F. KLESSA, J. NOWAK, J. BIERNACKI, M. WÓJKIEWICZ, J. PILARSKI, K. MAŁKOWSKI, A. SKARBEK, K. KAŹMIERCZAK,  brała udział w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej w Turnieju o Puchar Tymbarku. W pierwszym bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy Skrę Otusz 3:2(bramki: Sommerfeld 2, Skarbek 1).Następnie wygraliśmy z Lechią Kostrzyn również 3:2(Sommerfeld 2, Nowak 1). Wyniki te pozwoliły zająć nam 1 miejsce w grupie i awansować do półfinału tam pokonaliśmy SP Plewiska 1:0 po bramce J. Nowaka. W meczu finałowym spotkaliśmy sie z drużyną Błękitnych Owińska. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dl a nasza naszego zespołu po  bramce J. Nowaka prowadziliśmy 1:0. Końcówka spotkania należała do naszych przeciwników. Zdobyli oni 2 bramki i wyszli na prowadzenie którego nie oddali do końca . Uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce GRATULUJEMY!!!

Robert Tomkowiak

English

Galeria szkolnych zdjęć

My na YOUTUBE

Gazetka szkolna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube