^W górę
 • 1 Postanowienie wakacyjne
  1. Przyjrzyj się, jak pięknie w tym roku dojrzewa zboże. .................................................................... 2. Zrób sobie poobiednią drzemkę w cieniu, pod gruszą.
 • 2 Postanowienie wakacyjne
  3. Zobacz wschód słońca ..................................................................... 4. Zjedz śniadanie na trawie. ..................................................................... 5. Posłuchaj śpiewu ptaków.
 • 3 Postanowienie wakacyjne
  6. Zagraj w chińczyka z domownikami. ..................................................................... 7. Naucz się kilka zwrotów w innym języku. ..................................................................... 8. Pospaceruj rankiem boso po łące.
 • 4 Postanowienie wakacyjne
  9. Obejrzyj film z dzieciństwa. ..................................................................... 10. Zrób rodzinie śniadanie do łóżka.
 • 5 Postanowienie wakacyjne
  11. Zrób piękną ramkę z darów przywiezionych z wakacji. ..................................................................... 12. Odwiedź sąsiada - może potrzebuje twojej pomocy.
baner

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

PUCHAR TYMBARKA

 

Puchar Tymbarka

W dniu 12.06.2013 reprezentacja naszej szkoły w składzie: K. SOMMERFELD, W. IDZIAK, F. KLESSA, J. NOWAK, J. BIERNACKI, M. WÓJKIEWICZ, J. PILARSKI, K. MAŁKOWSKI, A. SKARBEK, K. KAŹMIERCZAK,  brała udział w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej w Turnieju o Puchar Tymbarku. W pierwszym bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy Skrę Otusz 3:2(bramki: Sommerfeld 2, Skarbek 1).Następnie wygraliśmy z Lechią Kostrzyn również 3:2(Sommerfeld 2, Nowak 1). Wyniki te pozwoliły zająć nam 1 miejsce w grupie i awansować do półfinału tam pokonaliśmy SP Plewiska 1:0 po bramce J. Nowaka. W meczu finałowym spotkaliśmy sie z drużyną Błękitnych Owińska. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dl a nasza naszego zespołu po  bramce J. Nowaka prowadziliśmy 1:0. Końcówka spotkania należała do naszych przeciwników. Zdobyli oni 2 bramki i wyszli na prowadzenie którego nie oddali do końca . Uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce GRATULUJEMY!!!

Robert Tomkowiak

English

Galeria szkolnych zdjęć

My na YOUTUBE

Gazetka szkolna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube