^W górę
 • 1 Czy już dzisiaj zagłosowałaś/zagłosowałeś?
  w konkursie Szkoła Małego Inżyniera. Do wygrania klocki LEGO Mindstorms EV3, zajęcia z robotyki, programowania i wiele innych.
 • 2 Kartka z kalendarza
  5 grudnia - DZIEŃ WOLONTARIATU w godz. 16.00 - 19.00 ................................................... ZAPRASZAMY SERDECZNIE
 • 3 GRUDNIOWE KONKURSY SU
  Pierwszy to konkurs na najciekawszy, najpiękniejszy piernik. Prace ( pierniki) można oddawać 2 grudnia .......................................................................... Drugi konkurs kierujemy do całych klas. 11 grudnia będziemy komisyjnie oceniać wygląd sal lekcyjnych pod kontem wystroju związanego ze Świętami Bożego Narodzenia. Zwycięskie klasy będą przez cały kolejny tydzień zwolnione z zadań domowych!!!
 • 4 Fluoryzacja szczoteczkowa
  KLASY 1 – 3................07.12.2016 ........................................................................... KLASY 4 – 6.............09.12.2016
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.12.2016 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń
baner

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

PUCHAR TYMBARKA

 

Puchar Tymbarka

W dniu 12.06.2013 reprezentacja naszej szkoły w składzie: K. SOMMERFELD, W. IDZIAK, F. KLESSA, J. NOWAK, J. BIERNACKI, M. WÓJKIEWICZ, J. PILARSKI, K. MAŁKOWSKI, A. SKARBEK, K. KAŹMIERCZAK,  brała udział w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej w Turnieju o Puchar Tymbarku. W pierwszym bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy Skrę Otusz 3:2(bramki: Sommerfeld 2, Skarbek 1).Następnie wygraliśmy z Lechią Kostrzyn również 3:2(Sommerfeld 2, Nowak 1). Wyniki te pozwoliły zająć nam 1 miejsce w grupie i awansować do półfinału tam pokonaliśmy SP Plewiska 1:0 po bramce J. Nowaka. W meczu finałowym spotkaliśmy sie z drużyną Błękitnych Owińska. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dl a nasza naszego zespołu po  bramce J. Nowaka prowadziliśmy 1:0. Końcówka spotkania należała do naszych przeciwników. Zdobyli oni 2 bramki i wyszli na prowadzenie którego nie oddali do końca . Uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce GRATULUJEMY!!!

Robert Tomkowiak

English

Galeria szkolnych zdjęć

My na YOUTUBE

Gazetka szkolna

Liga Zadaniowa

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube