^W górę
 • 1 -----------------------------
  „Przeznaczeniem człowieka jest społeczeństwo”. August hr. Cieszkowski
 • 2 -----------------------------
  „Niepodległość to cel wieczny każdego serca”. August hr. Cieszkowski
 • 3 -----------------------------
  Z wyrazami podziwu dla intelektu filozofa Zygmunt Krasiński w roku 1840 stwierdził o Auguście Cieszkowskim: „To geniusz, który nie umrze cały”.
 • 4 -----------------------------
  „Można badania naukowe pogodzić z poglądem na świat prostodusznym jak modlitwa dziecka.” August hr. Cieszkowski
 • 5 -----------------------------
  „Duch potężny, który jedyny ma przed sobą wielką przyszłość filozoficzną”. O Auguście Cieszkowskim - Adam Mickiewicz
baner

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

PUCHAR TYMBARKA

 

Puchar Tymbarka

W dniu 12.06.2013 reprezentacja naszej szkoły w składzie: K. SOMMERFELD, W. IDZIAK, F. KLESSA, J. NOWAK, J. BIERNACKI, M. WÓJKIEWICZ, J. PILARSKI, K. MAŁKOWSKI, A. SKARBEK, K. KAŹMIERCZAK,  brała udział w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej w Turnieju o Puchar Tymbarku. W pierwszym bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy Skrę Otusz 3:2(bramki: Sommerfeld 2, Skarbek 1).Następnie wygraliśmy z Lechią Kostrzyn również 3:2(Sommerfeld 2, Nowak 1). Wyniki te pozwoliły zająć nam 1 miejsce w grupie i awansować do półfinału tam pokonaliśmy SP Plewiska 1:0 po bramce J. Nowaka. W meczu finałowym spotkaliśmy sie z drużyną Błękitnych Owińska. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dl a nasza naszego zespołu po  bramce J. Nowaka prowadziliśmy 1:0. Końcówka spotkania należała do naszych przeciwników. Zdobyli oni 2 bramki i wyszli na prowadzenie którego nie oddali do końca . Uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce GRATULUJEMY!!!

Robert Tomkowiak

Galeria szkolnych zdjęć

My na YOUTUBE

Gazetka szkolna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube