^W górę
 • 1 Dzień Edukacji Narodowej
  14.10.2016 - zajęcia projektowe
 • 2 Pasowanie pierwszaków
  Rodziców klas 1 zapraszamy 14.10.2016 o godz. 9.00
 • 3 Wywiady dla rodziców
  klasy 4 - 6 dnia 16.11.2016 ......................................................................... klasy 1-3 dnia 17.11. 2016
 • 4 Kącik wędrującej książki
  Prosimy o przyniesienie przeczytanych książek, które moglibyście przeznaczyć na ten cel. Książki prosimy oddawać do przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.
 • 5 OPATRUNEK NA RATUNEK
  Tym razem we współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej " Redemptoris Missio " wspieramy działalność misjonarzy w szpitalach, przychodniach w Afryce. Polscy misjonarze apelują o pomoc w zbiórce: - bandaży - gaz i plastrów - igieł i strzykawek - rękawiczek jednorazowych - kompresów - waty Akcja trwa do końca października. Środki opatrunkowe przekazujemy wychowawcy lub do koordynatorów: p. Agaty Rumińskiej i p. Kingi Zdunik.
baner

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

PUCHAR TYMBARKA

 

Puchar Tymbarka

W dniu 12.06.2013 reprezentacja naszej szkoły w składzie: K. SOMMERFELD, W. IDZIAK, F. KLESSA, J. NOWAK, J. BIERNACKI, M. WÓJKIEWICZ, J. PILARSKI, K. MAŁKOWSKI, A. SKARBEK, K. KAŹMIERCZAK,  brała udział w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej w Turnieju o Puchar Tymbarku. W pierwszym bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy Skrę Otusz 3:2(bramki: Sommerfeld 2, Skarbek 1).Następnie wygraliśmy z Lechią Kostrzyn również 3:2(Sommerfeld 2, Nowak 1). Wyniki te pozwoliły zająć nam 1 miejsce w grupie i awansować do półfinału tam pokonaliśmy SP Plewiska 1:0 po bramce J. Nowaka. W meczu finałowym spotkaliśmy sie z drużyną Błękitnych Owińska. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dl a nasza naszego zespołu po  bramce J. Nowaka prowadziliśmy 1:0. Końcówka spotkania należała do naszych przeciwników. Zdobyli oni 2 bramki i wyszli na prowadzenie którego nie oddali do końca . Uczniowie naszej szkoły zajęli 2 miejsce GRATULUJEMY!!!

Robert Tomkowiak

English

Galeria szkolnych zdjęć

My na YOUTUBE

Gazetka szkolna

Liga Zadaniowa

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube