^W górę
 • 1 Pasowanie pierwszych klas
  14 października 2015 roku
 • 2 Zbieramy najtańsze mydło w kostkach, które można zostawiać w dyżurce naszej szkoły.
  Od 1 października przez cały miesiąc zbieramy w naszej szkole mydło w kostkach. Mydło zostanie przetransportowane kontenerem do Kamerunu i Republiki Środkowej Afryki. W tych krajach służy ono nie tylko do mycia, ale również do prania, a dzieci myją nim zęby. ............Koło wolontariatu
 • 3 Akcja całoroczna
  W Cieszkowiance zbieramy przez cały rok aluminiowe puszki i plastikowe nakrętki ............Koło wolontariatu
 • 4 Zbieramy najtańsze mydło w kostkach, które można zostawiać w dyżurce naszej szkoły.
  Od 1 października przez cały miesiąc zbieramy w naszej szkole mydło w kostkach. Mydło zostanie przetransportowane kontenerem do Kamerunu i Republiki Środkowej Afryki. W tych krajach służy ono nie tylko do mycia, ale również do prania, a dzieci myją nim zęby. ............Koło wolontariatu
 • 5 „Październik miesiącem oszczędzania”.
  Załóż konto SKO już dziś i oszczędzaj z procentem! Nie zwlekaj!
baner

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube