^W górę
 • 1 SZKOLNY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT KLAS V-VI.
  Serdecznie zapraszam dziewczęta klas V- VI do udziału w szkolnym turnieju mini siatkówki. Zgłoszenia zespołów max. 5-cio osobowych przyjmuję do 31.03.2015. Drużyny mogą mieć skład mieszany, nie muszą pochodzić z jednej klasy. Zapraszam do zabawy w siatkówkę! Kinga Jaruga
 • 2 Opatrunek na ratunek
  Zbieramy: bandaże, gazy, opatrunki jednorazowe, plastry, strzykawki, rękawiczki jednorazowe. Zebrane opatrunki wyślemy do Kamerunu. Prosimy, by każde dziecko przyniosło choć jeden z wymienionych środków opatrunkowych. Akcja trwa do końca marca. Przyniesione opatrunki dzieci przekazują wychowawcy. Serdecznie zachęcamy i liczymy na wsparcie!
 • 3 Konkurs SKO na najlepsze hasło miesiąca
  Wymyśl hasło o oszczędzaniu w SKO. Napisz je na kartce, podaj swoje imię, nazwisko, klasę i przekaż lub prześlij pocztą elektroniczną p. Lidii Brenskiej. Najlepsze hasła wezmą udział w comiesięcznym losowaniu. Hasło miesiąca będzie wybierane i prezentowane na internetowej stronie szkoły od stycznia do sierpnia 2015 r.
 • 4 Motyli wolontariat
  Poszukujemy chętnych osób, które poświęcą swój czas w pracy na rzecz innych wspieramy rozbudowę Hospicjum. Prosimy się zgłaszać do p. Izabeli Cieślak lub Annie Mączyńskiej.
 • 5 Konkurs SKO na najlepsze hasło miesiąca
  Wymyśl hasło o oszczędzaniu w SKO. Napisz je na kartce, podaj swoje imię, nazwisko, klasę i przekaż lub prześlij pocztą elektroniczną p. Lidii Brenskiej. Najlepsze hasła wezmą udział w comiesięcznym losowaniu.
baner

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Wybory do Samorządu Szkolnego

   

Dzisiaj w naszej szkole ważny dzień- wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie ( oprócz klas pierwszych) wybierają  z długiej listy kandydatów  osoby, które wejdą w skład nowego Samorządu Uczniowskiego.

Galeria szkolnych zdjęć

My na YOUTUBE

Gazetka szkolna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube