^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    Szkolny Festyn Rodzinny - 29.09.2018r (sobota) - w godz. 14.00 - 18.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    Pasowanie pierwszaków, 12.10.2018 - 10.00 .................................................................................... Szkolny projekt edukacyjny: 100 lat temu w szkole......
  • 3 Kartka z kalendarza
    09.11.2018 - projekt edukacyjny, o godz. 12.00 - udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
baner

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Szkolny Konkurs Liga Zadaniowa z Informatyki 2017/2018 - rozstrzygnięty!

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania puchary rysunek

Szkolny konkurs Liga Zadaniowa z Informatyki trwał od października 2017r do czerwca 2018r. Co miesiąc uczestnicy rozwiązywali zadania, które wymagały m.in.znajomości arkusza kalkulacyjnego, edytorów tekstu, edytorów grafiki, programowania i  zasad bezpiecznego zachowania w Internecie.

Po emocjonującej dogrywce, w której uczestnicy musieli zmierzyć się z obliczeniami w arkuszu kalkulacyjnym, schematami blokowymi oraz zawiłościami szyfrowania haseł, konkurs LIGA ZADANIOWA Z INFORMATYKI - został rozstrzygnięty!

I miejsce i tytuł Mistrza Ligi Zadaniowej z Informatyki otrzymuje -  Klara Hofman z klasy 6a

II miejsce -  Jakub Górski z klasy VI b

III miejsce - Agnieszka Borowska z klasy VI b.

 

Poniżej punktacja konkursowa:

Miej-sce

Imię i Nazwisko

Klasa

X/

2017

XI/

 

XII/

 

I/

2018

II/

 

III/

 

IV/

 

V/

 

 VI/

 

Razem

1

Klara Hofman

6A

13

15

9

10

15

15

20

16

16

129

2

Jakub Górski

6B

13

14

8

10

14,5

12

20

13

16,5

121

3

Agnieszka Borowska

6B

12

14

8

10

14,5

15

16

15

16

120,5

4

Antoni Piętka

4D

13

9

9

9

10

11

15

15

16

107

5

Anna Jagłowska

6A

9

15

8

10

13,5

 

20

15,5

13,5

104,5

6

Wiktor Żurek

4D

9

11

7

9,5

13

8

15

10

16

98,5

7

Wojciech Estkowski

6D

10

10

 

8,5

13,5

8

15,5

5

17

87,5

8

Antonina Jarzyńska

5B

8

 

8

 

 

 

 

 

 

16

9

Grzegorz Pancer

5D

9

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy, wytrwałości i chęci poszerzania wiedzy.

Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się na zakończenie roku szkolnego.

Barbara Warot

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube