^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    Szkolny Festyn Rodzinny - 29.09.2018r (sobota) - w godz. 14.00 - 18.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    Pasowanie pierwszaków, 12.10.2018 - 10.00 .................................................................................... Szkolny projekt edukacyjny: 100 lat temu w szkole......
  • 3 Kartka z kalendarza
    09.11.2018 - projekt edukacyjny, o godz. 12.00 - udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
baner

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

WYNIKI KONKURSU

KRAJE ANGLOJĘZYCZNE NIE SĄ NAM OBCE

 Na przełomie stycznia i lutego odbył się  konkurs dotyczący wiedzy, kultury i historii krajów anglojęzycznych. Wzięli w nim udział uczniowie klas 4 -7 szkoły podstawowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali przepiękne prace, które będzie można podziwiać na wystawie po feriach zimowych.

Jury postanowiło wyróżnić następujących uczniów:

 KLASY 4

PRACE WYKONANE TECHNIKĄ PRZESTRZENNĄ:

I MIEJSCE

Wiktor Żurek z klasy 4 d

Antoni Piętka z klasy 4 d

Paulina Szymczak z klasy 4 g

II MIEJSCE

Jan Materna z klasy 4 d

Wojciech Szymkowiak z klasy 4 d

 

PRACE WYKONANE TECHNIKĄ PŁASKĄ

I MIEJSCE

Milena Kozak z klasy 4 f

Ryszard Kamiński z klasy 4 g

II MIEJSCE

Natalia Bednarek z klasy 4 g

Julia Mikołajczak z klasy 4 g

III MIEJSCE

Amelia Piwińska z klasy 4 d

WYRÓŻNIENIE

Maria Gackowska z klasy 4 g

KLASY 5

PRACE WYKONANE TECHNIKĄ PŁASKĄ

I MIEJSCE

Szymon Hanus z klasy 5 b

II MIEJSCE

Oktawia Socha z klasy 5 c

III MIEJSCE

Natalia Szuster z klasy 5 d

 

PREZENTACJA POWER POINT

I MIEJSCE

Zuzanna Majewska z klasy 5 c

WYRÓŻNIENIE

Aleksandra Nawratil z klasy 5 b

Antoni Nowak-Krzyżański z klasy 5 d

KLASY 6

PRACE WYKONANE TECHNIKĄ PŁASKĄ

I MIEJSCE

Oliwia Tylka z klasy 6a

II MIEJSCE

Kamil Cwojdziński z klasy 6 b

III MIEJSCE

Ersin Sezer z klasy 6 b

KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

I MIEJSCE

Franciszek Bartochowski z klasy 4 a

Wiktor Dedek z klasy 4 a

Katarzyna Juchacz z klasy 4 a

II MIEJSCE

Robert Bąkowski z klasy 5 a

III MIEJSCE

Jan Materna z klasy 4 d

Bartłomiej Rejek z klasy 4 d

Antoni Piętka z klasy 4 d

 Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 Małgorzata Smoczyk

Magdalena Woźny 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube