^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    11.06.2018 – 15.06.2018 Tydzień wycieczek szkolnych, projekt edukacyjny: Piękna nasza Polska cala
  • 2 Kartka z kalendarza
    18.06.2018 - 21.06.2018 Szkolny projekt edukacyjny
  • 3 Kartka z kalendarza
    22.06. 2018 Zakończenia roku szkolnego: .................................................................................... Cz. I - kl. 1-3 - godz. 9.00 .................................................................................... cz. II - kl. 4-7 - godz. 10.00
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.06.2018 – 15.06.2018 Tydzień wycieczek szkolnych, projekt edukacyjny: Piękna nasza Polska cala .................................................................................... 18.06.2018 - 21.06.2018 Szkolny projekt edukacyjny
  • 5 Kartka z kalendarza
    22.06. 2018 Zakończenia roku szkolnego: .................................................................................... Cz. I - kl. 1-3 - godz. 9.00 .................................................................................... cz. II - kl. 4-7 - godz. 10.00
baner

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

WYNIKI LIGI ZADANIOWEJ Z MATEMATYKI- LUTY

Klasy IV - V

M-ce

Imię i nazwisko

Klasa

X/2017

XI/2017

XII/2017

 I/2018

 II/2018

Razem

1

Franciszek Bartochowski

4A

15

17

17

17

18

84

1

Antoni Piętka

4D

15

17

17

17

18

84

2

Szymon Hanus

5B

15

17

17

17

17,5

83,5

3

Maciej Pijanowski

4A

14,5

17

16

17

18

82,5

4

Alicja Ossowska

4B

15

15

17

17

18

82

5

Natalia Szuster

5D

15

17

17

15

17,5

81,5

6

Franciszek Śmiarowski

4B

14,5

14

17

16

17

78,5

7

Bartosz Pawlicki

4F

15

15

13

17

18

78

7

Kornelia Filakiewicz

4C

14

16

17

15

16

78

8

Jan Materna

4D

13

13

15

17

17

75

9

Wiktor Żurek

4D

15

12

13

15,5

18

73,5

10

Aleksandra Konieczna

4A

15

11

13

17

17

73

11

Oliwia Urbaniak

4D

6

13

14

17

18

68

12

Maria Urbaniak

4A

15

17

15

17

 

64

13

Igor Januszewski

4D

 

17

13,75

15

18

63,75

14

Maja Wieczorek

4A

15

17

 

12,5

18

62,5

15

Franek Szepel

4F

 

16

11

17

18

62

16

Oktawia Socha

5C

 

17

17

15

12

61

16

Wojciech Szymkowiak

4D

 

13

17

15

16

61

17

Kamil Józefiak

4F

15

11

17

17

 

60

18

Oskar Kelma

4D

12

12

6

14

14

58

19

Małgorzata Gawęcka

4A

15

11

 

 

11

37

20

Ilayda Yertutmazlar

4B

15

14

 

 

 

29

21

Zuzanna Majewska

5C

14

13

 

 

 

27

22

Marcin Kleiber

4C

 

 

11

12

 

23

23

Ryszard Kaminski

4G

 

 

 

14

4

18

24

Grzegorz Pancer

5D

15

 

 

 

 

15

25

Stanisław Szczepankiewicz

4A

14,5

 

 

 

 

14,5

26

Wojtek Olejnik

5C

 

13

 

 

 

13

26

Adam Kacprzak

4C

 

 

13

 

 

13

27

Joanna Stanisławska

4B

 

12

 

 

 

12

28

Anna Schmidtke

4D

10

 

 

 

 

10

28

Aleksander Marcinowski

4B

10

 

 

 

 

10

29

Maria Gackowska

4G

9

 

 

 

 

9

30

Kacper Piotrowski

4D

7

 

 

 

 

7

31

Mateusz Malicki

4B

4

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy VI-VII

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

 X/2017

XI/2017

XII/2017

 I/2018

II/2018

Razem

1

Klara Hofman

6A

16

18

18

16

18

86

1

Jakub Górski

6B

17

17

18

16

18

86

2

Anna Jagłowska

6A

16

18

18

16

13,5

81,5

3

Grzegorz Myssak

6D

16

15

14

10

14

69

4

Marta Przybysz

7A

16

18

14

16

 

64

5

Julia Moryksiewcz

6C

13

 

17

15

18

63

6

Agnieszka Borowska

6B

9

9

14

9

15

56

7

Aleksandra Nowak

6C

10

 

13

14

15

52

8

Jan Hajduk

6C

16

14

10,5

 

 

40,5

9

Paulina Waliszewska

6C

 

 

 

 

18

18

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube