^W górę
  • 1 Przerwa świąteczna
    od czwartku 29.03.2018 do wtorku 03.04.2018
  • 2 Kartka z kalendarza
    19.04.2018 - dla uczniów- warsztaty "Pierwsza pomoc".
  • 3 Fluoryzacja szczoteczkowa
    5/ 06.04.2018 r. .................................................................................... 6/ 11.05.2018 r.
  • 4 Kartka z kalendarza
    30.04. 2018 - wolny, z puli dyrektora szkoły, zajęcia opiekuńcze oraz udział w imprezach miejskich .................................................................................... 02.05.2018 – wolny, odpracowany 09.09.2017, .................................................................................... 04.05.2018 - wolny, odpracowany 30.09.2017,
  • 5 Kartka z kalendarza
    18.05.2018 - wystawienie ocen proponowanych oraz zagrożeń .................................................................................... 23.05.2018 - zebrania klas 1-3 .................................................................................... 24.05.2018 - zebrania klas 4-7 (ocena opisowa proponowana)
baner

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

WYNIKI LIGI ZADANIOWEJ Z MATEMATYKI- MARZEC

Klasy IV - V

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

X/

2017

XI/

2017

XII/

2017

I/

2018

II/

2018

III/

2018

Razem

1

Franciszek Bartochowski

4A

15

17

17

17

18

17

101

2

Szymon Hanus

5B

15

17

17

17

17,5

16,5

100

3

Antoni Piętka

4D

15

17

17

17

18

15

99

4

Natalia Szuster

5D

15

17

17

15

17,5

16,5

98

4

Maciej Pijanowski

4A

14,5

17

16

17

18

15,5

98

5

Alicja Ossowska

4B

15

15

17

17

18

15

97

6

Bartosz Pawlicki

4F

15

15

13

17

18

16

94

6

Kornelia Filakiewicz

4C

14

16

17

15

16

16

94

7

Franciszek Śmiarowski

4B

14,5

14

17

16

17

13

91,5

8

Jan Materna

4D

13

13

15

17

17

15

90

9

Wiktor Żurek

4D

15

12

13

15,5

18

16

89,5

10

Aleksandra Konieczna

4A

15

11

13

17

17

16

89

11

Oliwia Urbaniak

4D

6

13

14

17

18

17

85

12

Wojciech Szymkowiak

4D

 

13

17

15

16

17

78

12

Franek Szepel

4F

 

16

11

17

18

16

78

13

Maja Wieczorek

4A

15

17

 

12,5

18

10

72,5

13

Oskar Kelma

4D

12

12

6

14

14

14,5

72,5

14

Maria Urbaniak

4A

15

17

15

17

 

 

64

15

Igor Januszewski

4D

 

17

13,75

15

18

 

63,75

16

Oktawia Socha

5C

 

17

17

15

12

 

61

17

Kamil Józefiak

4F

15

11

17

17

 

 

60

18

Ilayda Yertutmazlar

4B

15

14

 

 

 

9

38

19

Małgorzata Gawęcka

4A

15

11

 

 

11

 

37

20

Marcin Kleiber

4C

 

 

11

12

 

14

37

21

Ryszard Kaminski

4G

 

 

 

14

4

15

33

21

Zuzanna Majewska

5C

14

13

 

 

 

 

27

24

Grzegorz Pancer

5D

15

 

 

 

 

 

15

25

Stanisław Szczepankiewicz

4A

14,5

 

 

 

 

 

14,5

26

Wojtek Olejnik

5C

 

13

 

 

 

 

13

26

Adam Kacprzak

4C

 

 

13

 

 

 

13

27

Joanna Stanisławska

4B

 

12

 

 

 

 

12

28

Anna Schmidtke

4D

10

 

 

 

 

 

10

28

Aleksander Marcinowski

4B

10

 

 

 

 

 

10

29

Maria Gackowska

4G

9

 

 

 

 

 

9

30

Kacper Piotrowski

4D

7

 

 

 

 

 

7

31

Mateusz Malicki

4B

4

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy VI-VII

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

X/

2017

XI/

2017

XII/

2017

I

/2018

II/

2018

III/

2018

Razem

1

Klara Hofman

6A

16

18

18

16

18

18

104

1

Jakub Górski

6B

17

17

18

16

18

18

104

2

Anna Jagłowska

6A

16

18

18

16

13,5

16

97,5

3

Grzegorz Myssak

6D

16

15

14

10

14

13,5

82,5

4

Julia Moryksiewcz

6C

13

 

17

15

18

17,5

80,5

5

Aleksandra Nowak

6C

10

 

13

14

15

13

65

6

Agnieszka Borowska

6B

9

9

14

9

15

8

64

6

Marta Przybysz

7A

16

18

14

16

 

 

64

7

Jan Hajduk

6C

16

14

10,5

 

 

 

40,5

8

Paulina Waliszewska

6C

 

 

 

 

18

15

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube