^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    Szkolny Festyn Rodzinny - 29.09.2018r (sobota) - w godz. 14.00 - 18.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    Pasowanie pierwszaków, 12.10.2018 - 10.00 .................................................................................... Szkolny projekt edukacyjny: 100 lat temu w szkole......
  • 3 Kartka z kalendarza
    09.11.2018 - projekt edukacyjny, o godz. 12.00 - udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
baner

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

2014 - 2015 wyniki konkursów w II semestrze

Rok szkolny 2014/2015 

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski konkurs literacki Wydawnictwa Zakamarki "WIDMARK, WIDŁAK I TY!"

Wyróżnienie   Anna Jagłowska 3a

 

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek z języka angielskiego”

KLASY 1

Oliwia Urbaniak (1g)

Agata Siekierska (1g)

Daria Lewicka (1e)

Franciszek Bartochowski (1a)

KLASY 2

Lena Janicka (2d)

Dominik Lewicki (2c)

KLASY 3

Kornelia Grzesiak (3b)

 

Ogólnopolski konkurs Junior Media I ty zostań recenzentem

Kornelia Grzesiak 3b (3x)

Dominika Galińska 3c  (3x)

Agnieszka Borowska 3c

Bezpiecznie tu i tam – lepimy lepieje

  1. miejsce     Arkadiusz Plewa 5c

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego English Ace.

Wyniki klasyfikacji na poziomie szkoły oraz województwa:

Miejsce        Miejsce

w szkole       w woj.          Imię i nazwisko                           Klasa

1               29             AGATA KOZŁOWSKA           4

2               36             MACIEJ KACPRZAK              4

3               61             FILIP ROSICKI                         4

4               70             TOMEK BARANOWSKI         4

5               86             MICHAŁ ANIOŁ                     4

1               18             DOBROCHNA STACHECKA    5

1               18             JULIA JANKOWIAK               5

2               23             JULIA NAPIERAŁA                            5

3               32             AMELIA KOCUR                     5

4               34             JAN RUMIŃSKI                       5

5               42             ZUZANNA ROSOCKA           5

6               54             OLA TRAFNA                           5

7               65             JULIA PIWOWARSKA           5

8               70             MIŁOSZ LEBIEDŹ                       5

9               74             OLIWIA KUCZYŃSKA         5

10             80             ZUZANNA KUBIAK               5

11             82             MARTYNA JASKUŁA            5

1               36             SONIA NOWAK                       6

 

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych - organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

 

Półfinaliści Mateusz Dokowicz 6d

Tomasz Niemiec 4c

 

Konkursy wojewódzkie i powiatowe

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureaci zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Oliwia Rajkowska kl.6d

Olimpia Wojciechowska kl.6c

Zofia Wrzaskowska kl.6c

Zuzanna Szymkowiak kl.6d

Aleksandra Hajduk kl.5b

Laura Noculak kl.5b

Zofia Beszterda kl. 5e

Amelia Kocur kl. 5b

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Zakwalifikowana do etapu rejonowego:

        Martyna Sołecka 6b

I Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków oraz I Wojewódzki Turniej Skrzatek i Skrzatów

w tenisie stołowym:

  1. miejsce w kategorii Skrzatek      Aleksandra Wasinkiewicz z kl 2c

III Powiatowy Konkurs Recytatorski  poświęcony poezji czasu wojny i okupacji

  1. miejsce     Martyna Michalak 6b

III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”

Laureaci konkursu:         

  1. miejsce     Wojtek Estkowski (kl. 3e)      

Wyróżnienie   Kornelia Grzesiak (kl. 3b)

X Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Uroki Wielkopolskiego Parku Narodowego”

  1.                     miejsce     Bartosz Staszak kl. 5e  

 

Konkursy miejskie

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej nr 4 w Luboniu

  1. miejsce     Zofia Wrzaskowska   kl.6c.
  2. miejsce     Aleksander Białowąs  kl.6a

Konkurs Pięknego Czytania 2014 Biblioteka Miejska

UCZNIOWIE KLAS  II

  1.                     miejsce     Kuba Gembara 2c

UCZNIOWIE KLAS  III

  1. miejsce     Kornelia Grzesiak 3b

wyróżnienia :  Wiktor Kocur 3e

Lidia Rossa 3a

 

XX Konkurs Plastyczny 2014 Biblioteka Miejska

UCZNIOWIE KLAS I – III

  1. miejsce     Oktawia Socha 2c
  2. miejsce     Anastazja Kubiak 3b

wyróżnienia:   Aleksandra Wasinkiewicz 2c

Wiktor Gajda 2c

Helena Brzezińska 3a

UCZNIOWIE KLAS IV – VI

  1. miejsce     Adam Chadyniak 4d
  2. miejsce     Jakub Rajnisz 4d
  3. miejsce     Oliwia Garczyńska 5d

wyróżnienie:   Dominik Malinowski 4d

 

XX Konkurs Recytatorski 2014

Uczniowie klas I- III
  1. miejsce     Amelia Klimczak 2a
Uczniowie klas IV – VI:

wyróżnienia:   Nina Wolińska 4c

 

Międzyświetlicowy konkurs „Jesienne drzewo”

  1. miejsce     Piotr Olejniczak  2e
  2. miejsce     Martyna Rzepka 3b
  3. miejsce     Nikola Łuczak 2 d

 

Kolorowej wiosny czas

wyróżnienia:   Aleksandra Gryczyńska 3c

Kamila Dawidek   1c

Kornelia Filakiewicz   1c

 

Majowa Łąka

  1. miejsce     Maciej Stróżak 2c
  2. miejsce     Zofia Kędzierska  1b

3.miejsce      Oktawia Socha  2c

 

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Małolata

wyróżnienie Joanna Olsztyńska kl. 1g  i Julia Breszyk kl. 5d.

 

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Zamku Królewskim w Poznaniu

wyróżnienie Oskar Korbas 6d

 

Konkursy szkolne

Test wiedzy o Janie Pawle II dla klas piątych i szóstych

Klasy 6

  1. miejsce     Bernadeta Ellmann   6d         
  2. miejsce     Wiktoria Durczyńska  6d        

Zofia Wrzaskowska 6c

Marianna Kubicka   6b

Klasy 5  

  1. miejsce     Piotr Witt 5a     
  2. miejsce     Julia Piwowarska   5c

Oliwia Kuczyńska  5d

 

"Mistrz łamigłówek matematycznych"

  1. miejsce     Mateusz Dokowicz 6d                              
  2. miejsce     Zosia Ciesielczak 4a                      
  3. miejsce     Tomasz Jankowiak 6b     

 

MÓJ JESIENNY WIERSZ

1.miejsce      Aleksandra Kopeć, klasa 5f,

2.miejsce      Julia Galin, klasa 5f,

3.miejsce      Julia Jankowiak, klasa 5c,

wyróżnienie:   Nina Misiaczyńska, klasa 4d,

Julia Wojtkowiak, klasa 5f.

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

KLASY IV

  1. miejsce     Zofia Ciesielczak  4a
  2. miejsce     Maksymilian Adamski  4b

Nina Misiaczyńska  4d

  1. miejsce     Małgorzata Kleiber  4a

Marta Przybysz  4b

Agata Kozłowska  4e

Karolina Stangierska  4e

KLASY V

  1. miejsce     Miłosz Lebiedź  5b

Oliwia Garczyńska  5d

  1. miejsce     Jakub Nowacki  5b

Kinga Szmytka  5e

  1. miejsce     Aleksandra Jakubowska  5e

KLASY VI

  1. miejsce     Tomasz Klem  6a

Bernadetta Ellmann  6d

  1. miejsce     Mila Nowak  6a

Jagoda Urbaniak  6c

Zofia Wrzaskowska  6c

  1. miejsce     Adrianna Smura  6a

 

Potrawy z dyni:

  1. miejsce     Magdalena Andrzejewska klasa 5A
  2. miejsce     Martyna Rzepka klasa 3B
  3. miejsce     Oliwier Sowiński klasa 2C

Wyróżnienie   Michał Zakrzewski klasa 5D

 

Kartka Bożonarodzeniowa

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

  1. miejsce     Mateusz Krzemkowski Ob
  2. miejsce     Jakub Czerwiński Oa
  3. miejsce     Maja Pioterek Oc

wyróżnienie Ania Nowak Ob

Zuzanna Tylska Ob

Tobiasz Korbas Ob

KLASY I

  1. miejsce     Alicja Osowska Ib
  2. miejsce     Amelia Osiewicz Id
  3. miejsce     Marianna Waligóra Ih

wyróżnienie Weronika Leńczuk Ib

Oliwia Kolanowska Ie

Dominik Kaźmierczak Ii

 

Konkurs plastyczny "Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe"

  1. miejsce     Natalia Szuster, 2 d.
  2. miejsce     Milena Kozak, 1 f

Oktawia Socha, 2 c.

  1. miejsce     Borys Kurtiak,2 d.

wyróżnienie: Olivier Sowiński, 2 c,

Aleksandra Wasinkiewicz 2 c

Bartek Hirsch, 2 d

 

Konkurs plastyczny na wykonanie maski postaci z bajki pt."Gumisie"

  1. miejsce     Anna Nowak Ob
  2. miejsce     Lena Rapta Oa
  3. miejsce     Mateusz Jakubczyk Oa

wyróżnienie Kryspin Bazarnik Oa

Emilia Sołecka Oa

Oliwia Wachowiak Ob

Mateusz Krzemkowski Ob

 

Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna

klasy "0"

  1. miejsce     Aleksandra Piątek 0b
  2. miejsce     Mateusz Mikołajczak 0a
  3. miejsce     Oliwia Kurlus 0c

wyróżnienia Anna Nowak 0b

Natasza Chadyniak 0b

klasy I

  1. miejsce     Paulina Szymkowiak Ii
  2. miejsce     Michał Łodziewski Ia
  3. miejsce     Joanna Olsztyńska Ig

wyróżnienia Nicole Winkel Ia

Małgorzata Gawęcka Ia

Maja Wieczorek Ia

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube