^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    Szkolny Festyn Rodzinny - 29.09.2018r (sobota) - w godz. 14.00 - 18.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    Pasowanie pierwszaków, 12.10.2018 - 10.00 .................................................................................... Szkolny projekt edukacyjny: 100 lat temu w szkole......
  • 3 Kartka z kalendarza
    09.11.2018 - projekt edukacyjny, o godz. 12.00 - udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
baner

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Konkursy w roku szkolnym 2016 / 2017

 

  

miesiąc

rodzaj konkursu

organizator

październik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świat bohaterów moich książek

-konkurs ilustratorski. Klasy 4-6

p. Słonka

Wieczorek poetycki + konkurs

„Jesień w poezji”

p. Langner,

p. Krojenka

Wizerunek Maryi oczami ucznia

 

p. Cieślak,

p. Otocka

Mistrzostwa Lubonia w halowej piłce nożnej

p. Chylinski,

p. Tomkowiak

“Jesienny spacer”- ogólnoszkolny konkurs - forma dowolna: praca plastyczna, opowiadanie, zdjęcie

p.Pokrop,

p. Ratajczak

Konkurs na MISTRZA OSZCZĘDZANIA

p. Brenska,

Konkurs SKO: “Październik miesiącem oszczędzania”

p. Brenska,

p. Słonka

Sztafety pływackie

p. Jaruga

Najlepszy prezenter pogody - konkurs dla kl. 4

p. Roszak,

p. Kurzawska

Konkurs Recytatorski “Wpisani w historię”

p. Krojenka,

p. Gorzyńska,

p. Nowicki

“Dzień drzewa” - konkurs plastyczny dla klas III

p. Zdunik,

p. Zieleśkiewicz,

p. Haenel

 

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym

p. Budzyńska, p.Chylinski

  Mini - liga matematyczna kl. II

p. Szczepaniak

Liga Matematyczno - Informatyczna kl. IV-VI - od X do V

 

 

p. Warot,

p. Gierszewska

Mistrzostwa Lubonia w : unihokeju, badmintonie, szachach dziewcząt i chłopców

p. Budzyńska,

p. Chylinski,

p. Tomkowiak

 

 

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny organizowany przez SP4 w Luboniu:  “Leśne zwierzęta wpisane w pejzaż jesienny”. (mamy 4 laureatów) :)

wychowawcy świetlicy

 

 

listopad

Międzyszkolny Konkurs Mistrz Kibicowania - 6. Luboński Bieg Niepodległości

p. Strzesak,

p. Jaruga

Wojewódzki Konkurs  Przyrodniczy –

etap szkolny 24 XI

p. Kurzawska,

p. Roszak

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap szkolny 25 XI

p. Górna

poloniści

 

Konkurs na najpiękniejszą ilustrację do wydarzenia z ulubionej książki

p. Kostecka,

p. Zieleśkiewicz

Konkurs ekologiczny - etap szkolny

p. Kurzawska,

p. Roszak

Konkurs ortograficzny- etap klasowy

p. Langner,

p. Mączyńska poloniści

Konkursy w Bibliotece Miejskiej

Święto  Pluszowego Misia

“ Zaczytany Miś”

p. Słonka,

p. Gorzyńska,

p. Krojenka,

p. Nowicki,

p. Budziszewska

  Mini - liga matematyczna kl. II

Gidaszewska

Uroki Wielkopolskiego Parku Narodowego

konkurs - etap szkolny

p. Kurzawska,

p. Roszak,

 p. Słonka

“Andrzejkowe czary” - czarodziejska różdżka lub czapka - konkurs plastyczno-techniczny

wychowawcy świetlicy

Konkurs literowania w języku angielskim "How do you spell?"

dla klasa 3 (organizowany w SP4)

p. Lewandowska

Udział w zawodach z programowania robotów Dash&Dot w aplikacji Wonder: Wonder League Robotics Competition!

Zawody są międzynarodowe, organizowane są przez producenta robotów Wonder Workshop: https://clubs.makewonder.com/

 

p. Kordzinska

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzki konkurs plastyczny “FarBoBajanie”

p. Słonka

grudzień

Wojewódzki Konkurs Matematyczny –

etap szkolny 1 XII

p. Warot,

p. Gierszewska,

p. Ludwiczak,

p. Jezierska, p.Adamska

Wojewódzki Konkurs  Języka Angielskiego  - etap szkolny - 2 XII 2016

 

p. Warot,

p. Czarnecka,

p. Woźny

Uroki Wielkopolskiego Parku Narodowego

finał konkursu w SP Komorniki

p. Kurzawska,

p. Roszak,

p. Słonka,

p. Adamska

Konkurs na kartkę świąteczną wykonaną techniką komputerową

p. Kordzińska

Szopka betlejemska - dla wszystkich uczniów

(najładniejsze prace zostaną wystawione w kościele p.w. Św. Jana Pawła II)

p. Brenska,

p. Cieślak,

p. Dąbek

Konkurs plastyczny – kl. 1-2 Kartka bożonarodzeniowa

p. Ratke,

p. Rumińska

Szkolny Turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

p. Budzyńska,

 p. Tomkowiak

Osobliwości przyrodnicze w fotografii

konkurs - etap szkolny

p. Kurzawska, p.Roszak, p.Słonka

“Magia Świąt Bożego Narodzenia” - międzyświetlicowy konkurs plastyczno-techniczny

wychowawcy świetlicy

  Mini - liga matematyczna kl. II

  p. Olejniczak

Konkurs plastyczno - techniczny “Szopka bożonarodzeniowa” klas III

p. Maciaszek,

p. Frankowska,

p. Mikulska

styczeń

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy –

etap rejonowy

p. Kurzawska,

p. Roszak,

p. Słonka

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy

Górna + poloniści

Wojewódzki Konkurs Matematyczny –  etap rejonowy

p. Warot,

p. Gierszewska,

p. Ludwiczak,

p. Jezierska,

p. Adamska

Moja kolęda – konkurs szkolny

p. Jastak

Liga ortograficzna klas II - cz. I (u, ó)

p. Dudziak,

p. Gidaszewska,

p. Olejniczak

Konkurs „Bezpieczne wakacje zimowe”

 

p. Maciaszek,

p. Frankowska

“Karnawałowa moda” - projekt stroju lub maski - świetlica

wychowawcy świetlicy

  Mini - liga matematyczna kl. II

p. Kielas

Konkurs przyrodniczy dla klas III

 etap 1

p. Kwiecińska,

p. Wojtkowiak

Turniej mini piłki ręcznej dziewcząt klasy IV i V.

p. Jaruga

“Bezpieczne ferie” - konkurs plastyczny - świetlica

wychowawcy świetlicy,

p. Słonka

luty

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy –

etap wojewódzki

p. Kurzawska,

p. Roszak

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap wojewódzki

p. Górna + poloniści

 

Konkurs recytatorski

 

 

p. Krojenka ,

p. Gorzyńska

poloniści

 

  Mini - liga matematyczna kl. II

p. Michalak

Konkurs

“Mistrz łamigłówek matematycznych” (przy okazji dni otwartych)

 

 

p. Warot,

p. Gierszewska,

p. Jezierska

 

 

Mistrzostwa Lubonia – piłka ręczna dziewcząt i chłopców

p. Budzynska,

p. Tomkowiak

“W Krainie Śniegu”- rzeźba lub lepienie w śniegu - konkurs - świetlica

wychowawcy świetlicy

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego- etap wojewódzki

nauczyciele j. angielskiego

Hrabia August Cieszkowski oczami dzieci - konkurs plastyczny

p. Słonka

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców

p. Tomkowiak

Indywidualne Mistrzostwa w warcabach dziewcząt i chłopców

p. Chyliński

  Mini - liga matematyczna kl. I

p. Rumińska,

p. Budziszewska

marzec

Wojewódzki Konkurs Matematyczny –

etap wojewódzki

p. Warot,

 p. Gierszewska,

p. Ludwiczak,

p. Jezierska,

p. Adamska

Wielkanocne pisanki– konkurs plastyczny kl.4-6

p. Słonka

Konkurs j. angielskiego dla kl. 4

p. Wallheim, p. Sr

Konkurs j. angielskiego dla kl. 5

p. Woźny

Konkurs j. angielskiego dla kl. 6

p. Czarnecka

Mini - liga matematyczna kl. I

p. Budziszewska, p. Rumińska

Mini - liga matematyczna kl. II

p. Ratke

Liga ortograficzna klas II - cz.II (ch, h)

p. Dudziak,

p. Gidaszewska,

p. Olejniczak

Ojczyzna - Polszczyzna

lub konkurs oratorski

p. Górna

poloniści

Konkurs matematyczny - Kangur

p. Warot,

p. Gierszewska,

 p. Ludwiczak,

 p. Haenel, 

p. Zdunik, p.Jezierska,

p. Adamska

Mistrzostwa Lubonia – siatkówka dziewcząt i chłopców

p. Budzyńska,

p. Chyliński

Konkurs na kartkę świąteczną techniką komputerową

p. Kordzińska

Osobliwości Przyrodnicze w Fotografii - finał konkursu powiatowego - Biblioteka miejska

p. Roszak,

p. Kurzawska,

p. Słonka

Konkurs ortograficzny- etap szkolny 4-6

p. Mączyńska, p.Langner  poloniści

Konkurs ortograficzny kl. 3

p. Mikulska,

p. Sołecka

“Wielkanocny zajączek” - konkurs plastyczny dla klas II, forma przestrzenna

p. Ratke, p.Kielas

„Ozdoba wielkanocna” –

konkurs dla klas 1 - 3

p. Zieleśkiewicz,

p. Kostecka,  

p. Szczepaniak,

p. Budziszewska

English Ace lub FOCUS - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla klas 4-6

p. Wallheim

Konkurs plastyczny “Moja Szkoła”

p. Maciaszek,

 p. Haenel

Mistrzostwa Lubonia - koszykówka dziewcząt i chłopców

p. Budzynska,

p. Tomkowiak

Turniej Orlika - piłka nożna

p.Chyliński,

p. Tomkowiak

 

Konkurs “Mistrz rachunku pamięciowego” kl. IV

p. Jezierska

 

Droga krzyżowa Pana Jezusa

p. Otocka, p. Cieślak

 

“Z wizytą w ZOO Jana Brzechwy” - konkurs recytatorski - świetlica

wychowawcy świetlicy

 

30.03.2017r. OLIMPUSEK z edukacji wczesnoszkolnej dla klas 2 i 3

 

p. Gidaszewska,  p. Olejniczak

kwiecień

Szkolny Konkurs Piosenki Małolata

p. Jastak, p. Strzesak

Miejski Konkurs Ekologiczny – finał G2

 

p. Kurzawska,

p. Roszak

Wojewódzki konkurs recytatorski

p. Gorzyńska,

p. Krojenka

Konkurs kaligraficzny dla klas I i II

p. Budziszewska, p. Rumińska

  Mini - liga matematyczna kl. I

p. Rumińska,

p. Budziszewska

  Mini - liga matematyczna kl. II

p. Podżerek

Olimpusek język angielski - kl. 1-3

p. Lewandowska, p. Jahnke

Eliminacje Omnibusa

p. Szwacki,

p. Górna,

p. Jezierska,

p. Adamska

Konkurs przyrodniczy dla kl. 3

p. Kwiecińska,

p. Wojtkowiak

Omnibus religijny dla klas 3

p. Brenska, p. Mikulska

Urodziny królowej Elżbiety II - szkolny konkurs na kartkę urodzinową i życzenia

p. Lewadowska (1-3)

p. Wallheim (4-6)

1.Konkurs przyrodniczy dla kl. V - “ Co chronią parki narodowe w Polsce?”- konkurs wiedzowy

2. Najciekawszy park narodowy w Polsce - konkurs - prezentacja multimedialna

p. Kurzawska,

p. Roszak

 

 

 

Mistrzostwa Lubonia w indywidualnych biegach przełajowych

p. Budzyńska,

p. Jaruga,

p. Tomkowiak

p. Chylinski,

p. Tomkowiak

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas V

p. Adamska,

p.  Ludwiczak,

p. Jezierska

 

Mistrz Matematyki

p. Warot,  

p. Gierszewska,

p. Ludwiczak,  

p. Jezierska,

 p. Adamska

 

Omnibus religijny dla klas 5 i 6

p. Cieślak,

p. Otocka

 

“Wielkanocna pocztówka” - konkurs plastyczny - świetlica

wychowawcy świetlicy

 

Matematyka Innego Wymiaru - Mistrzostwa

klasy 4 i 5

p. Jezierska,

p. Adamska

maj

Liga ortograficzna klas II - cz.III (rz,ż)

p. Olejniczak,

p. Gidaszewska,

p. Dudziak

Powiatowy konkurs MacMillana dla klas

1 - 3

p. Lewandowska, p. Jahnke

Historia II wojny światowej – kl. 5 - 6

p. Szwacki,

p. Pokrop

Mistrzostwa Lubonia – czwórbój LA dziewcząt i chłopców

p. Budzyńska,

p. Tomkowiak

Omnibus - finał

 

 

 

w tym roku w SP4 p. Jezierska,

p. Szwacki

 

 

 

“Pani Wiosna” - konkurs na pracę przestrzenną - świetlica

wychowawcy świetlicy

“Kwiatek dla mamy” - konkurs plastyczny dla klas II, forma przestrzenna

p. Ratke, p. Kielas

  Mini - liga matematyczna kl. I

 

Konkurs ”I Ty zostań mistrzem pięknego czytania BM”

p. Budziszewska, p. Ruminska

 

p. Budziszewska

  Mini - liga matematyczna kl. II

p. Dudziak

Konkurs wiedzy o Zamku Królewskim w Poznaniu

p. Szwacki,

p. Pokrop

Podchody matematyczne

p. Gierszewska,  

p. Ludwiczak,  

p. Warot

Podchody przyrodnicze

p. Kurzawska,

p. Roszak

p. Adamska

Magia czy nauka - konkurs na najbardziej zaskakujący eksperyment naukowy

p. Kurzawska,

p. Roszak

Szkolny turniej w Aerobiku grupowym

p. Tomkowiak

Konkurs “Mistrz tabliczki mnożenia”

kl. 3

p. Minge,

p. Wojtkowiak

 

 

 

czerwiec

“Nasza szkoła jest wesoła” - układanie wierszy i rymowanek o tematyce szkolnej - konkurs literacki - świetlica

wychowawcy świetlicy

  KONWENCJA  FITNESS DLA UCZNIÓW

 p. Tomkowiak,

p. Budzyńska

 

Konkurs na sporto jest zdrowo(REALIZACJA CAŁY ROK)

p. Tomkowiak,

p. Budzyńska

“Wakacyjna piosenka” - międzyświetlicowy konkurs wokalny

wychowawcy świetlicy

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube