^W górę
  • 1 Przerwa świąteczna
    od czwartku 29.03.2018 do wtorku 03.04.2018
  • 2 Kartka z kalendarza
    19.04.2018 - dla uczniów- warsztaty "Pierwsza pomoc".
  • 3 Fluoryzacja szczoteczkowa
    5/ 06.04.2018 r. .................................................................................... 6/ 11.05.2018 r.
  • 4 Kartka z kalendarza
    30.04. 2018 - wolny, z puli dyrektora szkoły, zajęcia opiekuńcze oraz udział w imprezach miejskich .................................................................................... 02.05.2018 – wolny, odpracowany 09.09.2017, .................................................................................... 04.05.2018 - wolny, odpracowany 30.09.2017,
  • 5 Kartka z kalendarza
    18.05.2018 - wystawienie ocen proponowanych oraz zagrożeń .................................................................................... 23.05.2018 - zebrania klas 1-3 .................................................................................... 24.05.2018 - zebrania klas 4-7 (ocena opisowa proponowana)
baner

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

2013 - 2014 wyniki konkursów w I semestrze

Konkursy pozaszkolne

SP2 znalazła się wśród 15 nagrodzonych w Polsce szkół, które uczestniczą w programie Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe.W dniach 23 - 25 września 2013r. uczniowie Cieszkowianki – Bartek Nowakowski i Maciej Urbaniak z kl. 6b wzięli udział w Zielonej Szkole w Spale sponsorowanej przez Fundację RECAL z Warszawy.

Konkurs ogólnopolski na gazetki szkolne – Junior Media – trwa cały rok szkolny

Szkolny organizator – Alicja Walenciak – Galińska

Wygrane 250 sztuk gazetek – numer wrześniowo – październikowy i numer grudniowy

Konkurs ogólnopolski: Zostań recenzentem Junior Media – trwa cały rok szkolny

Szkolny organizator – Alicja Walenciak – Galińska

Styczeń 2014r. wybrano recenzję Zuzanny Waligórskiej z kl.4e i wydrukowano ją Głosie Wlkp.

Konkursy w Bibliotece Miejskiej

Konkurs Pięknego Czytania dla klas I – 26.11.2013r.

Paweł Pielin, kl. 1e – 1 miejsce

Grzegorz Pancer, kl. 1d – wyróżnienie

Konkurs Pięknego Czytania dla klas II – 26.11.2013r.

Wiktor Kocur, kl. 2e – 1 miejsce

XIX Konkurs Recytatorski dla klas 1 – 3 – 28.11.2013r.

Paweł Pielin, kl. 1e - wyróżnienie

XIX Konkurs Recytatorski dla klas 4 – 6 – 28.11.2013r.

Julia Jankowiak, kl. 4c – wyróżnienie

Martyna Koćmierowska, kl. 6b – wyróżnienie

XIX konkurs plastyczny: Rozwiń skrzydła wyobraźni plastycznej – ilustracja do wierszy Juliana Tuwima

Przedszkolaki 4 – 5 lat – II miejsce – Wiktoria Dąbrowska, 0a
Dzieci klas 1 – 3 – I miejsce – Oliwia Tylka, kl.2a
Dzieci klas 4 – 6 – III miejsce – Natalia Lewandowska, kl. 6c

Wyróżnienie: Olimpia Wojciechowska, kl.5c

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny: Rodzinny spacer jesienią – listopad 2013r.

Organizator: Szkoła Podstawowej nr 4 w Luboniu im. Adama Wodziczki

Opiekun w SP2: Anna Słonka-Moskwa

Laureaci konkursu:

  1. Aleksandra Gryczyńska, kl. 2c
  2. Amelia Nowak, kl. 2b
  3. Kajetan Misiaczyński, kl. 2b

IX Międzyszkolny Konkurs Uroki Wielkopolskiego Parku Narodowego– 13.12.2013r.

Miejsce konkursu: Szkoła Podstawowa im J. Korczaka w Komornikach

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska

8 miejsce Olimpia Wojciechowska, kl. 5c

9 miejsce Maria Frąckowiak, kl. 5d; Martyna Michalak, kl. 5b

 

Konkursy szkolne

klasy 0 – 3

Szkolny konkurs: Kolorowa Jesień – 31.10. 2013r.

Organizatorzy konkursu: Kinga Zdunik, Marta Gidaszewska, Marzena Szczepaniak, Aleksandra Sołecka

Laureaci: Oliwka Urbaniak, 0 A; Antoś Piętka, 0 B; Zosia Wojaczek, 0 C; Matylda Janiak, 0 D

English is everywhere - konkurs dla małych detektywów kl. 1-3, konkurs szkolny – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Emilia Wallheim

Laureaci konkursu:

  1. Julia Karalus, kl.1a; Agnieszka Borowska, kl.2c
  2. Agata Frąckowiak, kl. 1a
  3. Kornelia Grzesiak, kl. 2b; Dominika Galińska, kl. 2c

wyróżnienia:

Klara Hofman, kl.2b; Jakub Górski, kl. 2c; Julia Antkowiak, kl. 3c; Wiktoria Nowik, kl. 3d

 

Konkurs Pięknego Czytania – etap szkolny konkursu organizowanego w Bibliotece Miejskiej – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Urszula Ferdynus

Laureaci, którzy reprezentowali szkołę w Bibliotece Miejskiej:

Paweł Pielin, kl. 1e; Grzegorz Pancer, kl. 1d; Kornelia Grzesiak, kl. 2b; Kacper Wałek, kl. 2b; Martyna Błażejczak, kl. 2c; Martyna Rzepka, kl. 2b; Weronika Graczyk, kl. 2b; Wiktoria Kaźmierczak, kl. 2a; Dawid Rozmiarek, kl. 2a; Antonina Polcyn, kl. 2b; Natalia Wiśniewska, kl. 2a; Lidia Rossa, kl. 2a; Marta Stachowska, kl. 2a; Zuzanna Warchoł, kl. 2a; Michał Roszak, kl. 2b; Karolina Jaskot, kl. 2e; Wiktor Kocur, kl. 2e; Jakub Bułanow, kl. 3a; Zofia Ciesielczak, kl. 3a; Małgorzata Kleiber, kl. 3a; Maria Leciej, kl. 3a; Michał Anioł, kl. 3d; Adam Chadyniak, kl. 3d; Julia Knychała, kl. 3d; Daria Radziejewska, kl. 3d; Zuzanna Turek, kl. 3d; Kamil Węclewski, kl. 3d;Kacper Wiciak, kl. 3d

Konkurs Recytatorski dla klas 1 – 3 – etap szkolny konkursu organizowanego w Bibliotece Miejskiej – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Urszula Ferdynus

Laureaci, którzy reprezentowali szkołę w Bibliotece Miejskiej:

Zuzanna Gabert, kl. 1d; Angelika Karulak, kl. 1d; Kacper Holewiński, kl. 1e; Iga Łodziewska, kl. 1e; Paweł Pielin, kl. 1e; Klara Hofman, kl. 2b; Adam Stelmaszyk, kl. 2e; Martyna Maćkowiak, kl. 2e; Karolina Jaskot, kl. 2e; Julia Telega, kl. 3d; Julia Słomiana, kl. 3d

Anioły strzegą szkoły – konkurs międzyszkolny – grudzień 2013r.

Organizator: Szkoła Podstawowej nr 3 w Luboniu

Opiekun w SP2: Anna Słonka-Moskwa

Laureaci konkursu:

  1. Zofia Popow i Lidia Rossa, kl.2a
  2. Natalia Rutkowska, kl. 1a
  3. Filip i Dawid Lubka, kl. 0b

 

Szkolny konkurs plastyczny: Najpiękniejsza kartka świąteczna20.12.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Aneta Wołosowicz, Agata Rumińska

  1. Lena Janicka, kl. 1d
  2. Gustaw Wytykowski, kl. 3a
  3. Zuzanna Karaszewska, kl. 3c

Wyróżnienia: Franciszek Pietkiewicz, kl. 2d; Nadia Felska, kl. 2b; Oktawia Socha, kl. 1c; Wojciech Kubala, kl. 2e; Kornelia Grzesiak kl. 2b

 

klasy 0 – 6

Dynia – jesienny smakołyk – 24.10.2013r.

Organizatorzy konkursu: SU, Agnieszka Ratke, Katarzyna Woroch

Laureaci konkursu:

  1. Magdalena Andrzejewska, kl. 4a
  2. Weronika Pawlicka, kl. 6e; Bernadeta Ellmann, kl. 5d
  3. Grzegorz Myssak, kl. 2e; Nel Komin, kl. 1c; Marta Cieślak, kl. 6d

 

Najpiękniejszy piernik – 12.12.2013r.

Szkolny opiekun konkursu: SU, Katarzyna Woroch i Agnieszka Ratke

Laureaci konkursu:

  1. Magdalena Andrzejewska, kl. 4a; Weronika Pawlicka, kl. 6e
  2. Zuzanna Płazińska, kl. 4a; Aleksandra Andrzejewska, kl. 6a; Oliwia Wojciechowska, kl. 1b
  3. Oliwia Dawidek, kl. 6e; Maria Frąckowiak, kl. 5d; Karolina Zagajewska i Zuzanna Juchacz, kl. 6e

Specjalne wyróżnienia otrzymują:

Olga Korytowska, kl. 6c; Antoni Nowak, kl. 1d; Daria Musiałowska i Zuzanna Więckowska, kl. 6d; Miłosz Czupryniak, kl. 1a; Paulina Waliszewska, kl. 2b; Joanna Kozłowska, kl. 3c; Weronika Graczyk, kl. 2b; Agata Frąckowiak, kl. 1a; Franciszek Kozłowski, kl. 2b; Jakub Dehmel, kl. 6c; Joanna Kozłowska, kl. 3c; Bogna Ostrowska i Zuzanna Oleszak, kl. 6e

Najpiękniejsza bombka– 12.12.2013r.

Szkolny opiekun konkursu: SU, Katarzyna Woroch i Agnieszka Ratke

Laureaci konkursu:

  1. Miłosz Czupryniak, kl. 1a; Olga Bednarczuk, kl. 6c
  2. Adam Słonka – Moskwa, kl. 2b; Natasza Bzik, kl. 3b; Sandra Kwinecka, kl. 3c;
  3. Aleksandra Andrzejewska, kl. 6a; Zofia Wrzastkowska, kl. 5c; Klara Hofman, kl. 2b

Specjalne wyróżnienia otrzymują:

Nadia Felska, kl. 2b; Kamila Alejska, kl. 6c; Franciszek Kozłowski, kl. 2b; Magdalena Andrzejewska, kl. 4a; Lena Janicka, kl. 1b; Sandra Wójcik, kl. 6c; Wiktoria Kaźmierczak, kl. 2a

IX konkurs szkolny: Moja kolęda – 13.01.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Radosław Jastak

Laureaci konkursu:

Kategoria II (klasy 2 – 3)

  1. Natalia Matyjasik, kl.3b
  2. Malwina Sydow, kl.2d
  3. Klara Hofman, kl.2b

Kategoria III (klasy 4 – 6)

  1. Julia Galin, kl.4f
  2. Ola Jakubowska, kl.4e
  3. Jagoda Urbaniak, kl.5c

Wyróżnienia:

Kategoria III (klasy 4 – 6) – Martyna Michalak, kl.5b; Olaf Hofman, kl.4d

Etap szkolny Miejskiego Konkursu Ekologicznego: Fauna i flora, pomniki przyrody nieożywionej WPN – konkurs plastyczny – 17 stycznia 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Paweł Nowaczyk, Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak, Dorota Michalak

Do etapu miejskiego zakwalifikowali się: Olimpia Wojciechowska, kl. 5c; Zuzanna Szymkowiak, kl. 5c; Karolina Zagajewska, kl. 6e; Aleksandra Hajduk, kl. 4b; Borys Kurtiak, kl. 1d

Etap szkolny Miejskiego Konkursu Ekologicznego: Lubońskie pejzaże w teraźniejszości i marzeniach – konkurs plastyczny – 17 stycznia 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Dorota Michalak

Do etapu miejskiego zakwalifikowali się uczniowie:

  1. Oliwia Janicka, kl. 2e
  2. Aleksandra Filakiewicz, kl. 3e
  3. Agnieszka Borowska, kl. 2c

 

klasy 4 – 6

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla klas 4 – 10.2013r.

Organizator konkursu: Lidia Brenska

Laureaci konkursu:

  1. Aleksandra Jakubowska, kl. 4e
  2. Oliwia Garczyńska, kl. 4d; Amelia Kocur, kl. 4b
  3. Katarzyna Leśniak, kl. 4b

wyróżnienia: 4 miejsce – Aleksandra Pyczek, kl. 4b

Aleksander Augustyn, kl. 4a; Wiktoria Dotka, kl. 4a; Piotr Witt, kl. 4a; Aleksandra Wysocka, kl. 4a;

Nicole Balcerek, kl. 4b; Ewa Wierzbicka, kl. 4b; Julia Piwowarska, kl. 4c; Oliwia Kuczyńska, kl. 4d; Weronika Gierka, kl. 4e; Filip Klessa, kl. 4e; Kacper Borowicz, kl. 4f; Hanna Florek, kl. 4f; Martyna Malinowska, kl. 4f

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla klas 5 – 6 – 28.10.2013r.

Organizator konkursu: Natalia Szymczak

Laureaci konkursu:

  1. Marianna Kubicka, kl. 5b; Franciszek Skarbek, kl. 6d
  2. Marta Cieślak, kl. 6d; Zofia Wrzaskowska, kl 5c; Oskar Korbas, kl. 5d
  3. Julia Jędrzejewska, kl 6c; Patrycja Kubka, kl. 6d

wyróżnienia: Maria Frąckowiak, kl. 5d; Alicja Kapsiak, kl. 6d; Maciej Michalak, kl. 6d; Julia Ogonowska, kl. 6d

Miejski Konkurs Ekologiczny – etap szkolny – 30. 10. 2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak

Laureaci konkursu zakwalifikowani do rozgrywek międzyszkolnych:

  1. Andrzej Gauza, kl.6e
  2. Maciej Michalak, kl. 6d
  3. Jagoda Urbaniak, kl. 5c

Konkurs Recytatorski dla klas 4 – 6 – etap szkolny konkursu organizowanego w Bibliotece Miejskiej – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Urszula Ferdynus

Laureaci, którzy reprezentowali szkołę w Bibliotece Miejskiej:

Julia Kalinowska, kl. 4a; Rozalia Dudkowiak, kl. 4a; Dobrochna Stachecka, kl. 4a; Sandra Maciejewska, kl. 4b; Amelia Kocur, kl. 4b; Julia Jankowiak, kl. 4c; Julia Bilska, kl. 4d; Martyna Michalak, kl. 5b; Katarzyna Konarska, kl. 5b; Barbara Szulc, kl.6b; Martyna Koćmierowska, kl. 6b; JuliaJędrzejewska, kl. 6c; Jowita Jędrzejewska, kl. 6c; Olga Bednarczuk, kl. 6c; Weronika Pawlicka, kl. 6e; Jakub Dehmel, kl. 6e

III Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny – 21. 11. 2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Andrzej Gauza, kl.6e - 36p.

Maciej Michalak, kl.6d – 31p.

Alicja Kapsiak, kl.6d – 31p.

Marta Cieślak, kl.6d – 31p.

Zofia Wrzaskowska, kl.5c – 31p.

Kacper Buczak, kl.6d – 30p.

Łukasz Gryska, kl.5a – 30p.

Julia Jędrzejewska, kl.6c – 30p.

Krzysztof Piszczek, kl.6d – 30p.

Aleksandra Stachowiak, kl.6d – 30p.

Jagoda Urbaniak, kl. 5c – 30p.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap szkolny – 22.11.2013r.

Szkolny opiekun konkursu – Alicja Walenciak – Galińska

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Bartosz Nowakowski, kl.6b – 33p.

Magdalena Skorlińska, kl. 6b – 31p.

Hanna Dziwiec, kl. 6c – 31p.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny – 28.11.2013r.

Szkolny opiekun konkursu – Jolanta Jezierska

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Jakub Dehmel, kl. 6e

Szymon Siemieniuk, kl. 6e

Uroki Wielkopolskiego Parku Narodowego – etap szkolny konkursu międzyszkolnego

6.12.2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak

Uczniowie zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego:

  1. Maria Frąckowiak, kl. 5d – 26p.
  2. Olimpia Wojciechowska, kl. 5c – 25p.
  3. Martyna Michalak, kl. 5b – 24p.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube