^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    Szkolny Festyn Rodzinny - 29.09.2018r (sobota) - w godz. 14.00 - 18.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    Pasowanie pierwszaków, 12.10.2018 - 10.00 .................................................................................... Szkolny projekt edukacyjny: 100 lat temu w szkole......
  • 3 Kartka z kalendarza
    09.11.2018 - projekt edukacyjny, o godz. 12.00 - udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
baner

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

2013 - 2014 wyniki konkursów w II sem

 

Konkursy ogólnopolskie

 

Ogólnopolski program Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe. SP2 znalazła się wśród 15 nagrodzonych w Polsce szkół, które w nim uczestniczą. W dniach 23 - 25 września 2013r. uczniowie Cieszkowianki – Bartek Nowakowski i Maciej Urbaniak z kl. 6b wzięli udział w Zielonej Szkole w Spale sponsorowanej przez Fundację RECAL z Warszawy.

Szkolny opiekun projektu – Alicja Walenciak - Galińska

Ogólnopolski konkurs na gazetki szkolne – Junior Media – trwa cały rok szkolny

Szkolny organizator – Alicja Walenciak – Galińska

Wygrane 250 sztuk gazetek – numer wrześniowo – październikowy, numer grudniowy, numer styczniowo – lutowy, numer kwietniowy, numer majowo – czerwcowy

 

Ogólnopolski Konkurs na najciekawszą recenzję: I ty zostań recenzentem – trwa cały rok szkolny

Szkolny organizator – Alicja Walenciak – Galińska

Laureatki: Zuzanna Waligórska, kl. 4c

Martyna Koćmierowska, kl.6b

Julia Jankowiak, kl. 4c

Kornelia Grzesiak, kl.2b

 

V edycja Konkursu Ogólnopolskiego: Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989 etap ogólnopolski – 7 czerwiec 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Alicja Walenciak - Galińska

Laureat etapu ogólnopolskiego – 4 miejsce Andrzej Gauza z kl. 6e

 

Etap ogólnopolski konkursu matematycznego Kangur 20 marca 2014r.

Szkolny organizator konkursu: Elżbieta Gierszewska

Laureaci konkursu

W kategorii Żaczek – 2 klasy

  1. Jakub Górski, kl. 2c – wyróżnienie
  2. Kornelia Grzesiak, kl. 2b – wyróżnienie
  3. Wiktor Kocur, kl. 2e – wyróżnienie

 

W kategorii Maluch – 3 klasy

  1. Zofia Ciesielczak, kl. 3a – wyróżnienie
  2. Maksymilian Adamski, kl. 3b – wyróżnienie
  3. Julia Drozdowska, kl. 3b – wyróżnienie

 

W kategorii Beniamin – 5 klasy

  1. Jacek Lewicki, kl. 5a – wyróżniony

 

IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych - organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Etap szkolny: 7 – 11 kwietnia 2014, etap regionalny: 29 kwietnia 2014

Szkolny opiekun konkursu: Joanna Kordzińska

Po drugim etapie: 38 miejsce Marta Cieślak, kl. 6d

 

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych Grafika z żółwiem - organizowany jest przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie (OEIiZK)

I etap:1 zadanie 18 IX 2013, 2 zadanie 16 X 2013, 3 zadanie 13 XI 2013

II etap – 10 I 2014 r. quiz

Szkolny opiekun konkursu: Joanna Kordzińska

Po drugim etapie: laureat Andrzej Gauza, kl. 6e - Laureat

 

 

 

Konkursy wojewódzkie

 

Półfinał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego 28.02.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Marta Krojenka i Alicja Walenciak - Galińska

Julia Jankowiak z kl.4c zakwalifikowała się do finału

 

Finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego 11.04.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Marta Krojenka i Alicja Walenciak - Galińska

Julia Jankowiak z kl.4c zdobyła 3 miejsce

 

V edycja Konkursu Ogólnopolskiego: Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989 etap wojewódzki – maj 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Alicja Walenciak - Galińska

I miejsce Andrzej Gauza z kl. 6e

 

Konkursy miejskie

 

Konkursy w Bibliotece Miejskiej

Konkurs Pięknego Czytania dla klas I – 26.11.2013r.

Paweł Pielin, kl. 1e – 1 miejsce

Grzegorz Pancer, kl. 1d – wyróżnienie

Konkurs Pięknego Czytania dla klas II – 26.11.2013r.

Wiktor Kocur, kl. 2e – 1 miejsce

XIX Konkurs Recytatorski dla klas 1 – 3 – 28.11.2013r.

Paweł Pielin, kl. 1e - wyróżnienie

XIX Konkurs Recytatorski dla klas 4 – 6 – 28.11.2013r.

Julia Jankowiak, kl. 4c – wyróżnienie

Martyna Koćmierowska, kl. 6b – wyróżnienie

XIX konkurs plastyczny: Rozwiń skrzydła wyobraźni plastycznej – ilustracja do wierszy Juliana Tuwima

Przedszkolaki 4 – 5 lat – II miejsce – Wiktoria Dąbrowska, 0a
Dzieci klas 1 – 3 – I miejsce – Oliwia Tylka, kl.2a
Dzieci klas 4 – 6 – III miejsce – Natalia Lewandowska, kl. 6c

Wyróżnienie: Olimpia Wojciechowska, kl.5c

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny: Rodzinny spacer jesienią – listopad 2013r.

Organizator: Szkoła Podstawowej nr 4 w Luboniu im. Adama Wodziczki

Opiekun w SP2: Anna Słonka-Moskwa

Laureaci konkursu:

  1. Aleksandra Gryczyńska, kl. 2c
  2. Amelia Nowak, kl. 2b
  3. Kajetan Misiaczyński, kl. 2b

 

IX Międzyszkolny Konkurs Uroki Wielkopolskiego Parku Narodowego – 13.12.2013r.

Miejsce konkursu: Szkoła Podstawowa im J. Korczaka w Komornikach

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska

8 miejsce Olimpia Wojciechowska, kl. 5c

9 miejsce Maria Frąckowiak, kl. 5d; Martyna Michalak, kl. 5b

Miejski Konkurs Ekologiczny w Gimnazjum nr 2 w Luboniu

24 lutego 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska, Paweł Nowaczyk, Dorota Michalak

Laureaci poszczególnych kategorii:

Konkurs wiedzowy – wykonanie albumu Walory turystyczne i krajobrazowe WPN

II miejsce – Jagoda Urbaniak kl. 5c

Konkurs plastyczny: Lubońskie pejzaże w teraźniejszości i przyszłości

I miejsce Oliwia Janicka kl. 2e

Konkurs plastyczny: Flora, fauna, pomniki przyrody nieożywionej WPN

III miejsce Olimpia Wojciechowska kl. 5c

III miejsce Borys Kurtiak kl. 1d

Wyróżnienia otrzymali:

Agnieszka Borowska kl. 2c

Karolina Zagajewska kl. 6e

Osobliwości przyrodnicze w fotografii – etap powiatowy Biblioteka Miejska w Luboniu

22 marca 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska

Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Rosocka z kl. 4d

 

II Powiatowy konkurs języka angielskiego dla klas 1-3, macmillan primary school tournament 18.03.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Marta Lewandowska, Emilia Wallheim

Wyróżnienia:

IV miejsce – Małgorzata Kleiber, kl. 3a

VII miejsce – Franciszek Krupecki, kl. 3c

IX miejsce – Zofia Ciesielczak, kl.3a

Konkursy o Auguście Cieszkowskim w Wierzenicy

Konkurs multimedialny: Ojczyzny Augusta Cieszkowskiego dziś

31.01.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Joanna Kordzińska.

Laureaci konkursu:

  1. Krzysztof Piszczek, kl. 6d
  2. Marta Cieślak, kl.6d
  3. Zofia Wrzaskowska, kl.5c

 

Konkurs plastyczny dotyczący postaci Augusta Cieszkowskiego i miejsc z nim związanych

dla klas 0 – 3, marzec 2014r.

Szkolny opiekun – Mariola Haenel

Wyróżnienia: Klaudia Michalak, kl. 2c; Kacper Piechowicz, kl.2c

 

Konkurs wiedzy o Auguście Cieszkowskim dla uczniów klas 4 – 6

Etap pozaszkolny w Wierzenicy – 26.03.2014r.

Szkolny opiekun – Alicja Walenciak – Galińska

I miejsce Marta Cieślak z kl. 6d i Bartosz Nowakowski z kl.6b

 

Wiersze o Auguście Cieszkowskim – opublikowane w Poznaniu

Szkolny opiekun – Alicja Walenciak – Galińska

Julia Jankowiak, kl.4c; Natalia Zwierzyńska, kl. 6b; Marta Cieślak, kl. 6d; Julia Ossowska, kl. 5d

 

Mol książkowy – czerwiec 2014r.

Szkolny opiekun – Urszula Ferdynus

Laureaci:

  1. Oliwia Garczyńska, kl. 4d
  2. Kacper Wałek, kl. 2b; Krzysztof Piszczek, kl. 6d; Jan Krzyżaniak, kl. 4b
  3. Zofia Niemiec, kl. 1d; Maksym Benec, kl. 2b; Kornelia Grzesiak, kl. 2b; Maja Zborowska, kl. 3a; Nina Misiaczyńska, kl. 3d ; Marta Przybysz, kl. 3b; Alicja Kapsiak, kl. 6d; Aleksandra Stachowiak, kl. 6d

 

 

Konkursy szkolne

 

klasy 0 – 3

 

Szkolny konkurs: Kolorowa Jesień – 31.10. 2013r.

Organizatorzy konkursu: Kinga Zdunik, Marta Gidaszewska, Marzena Szczepaniak, Aleksandra Sołecka

Laureaci: Oliwka Urbaniak, 0 A; Antoś Piętka, 0 B; Zosia Wojaczek, 0 C; Matylda Janiak, 0 D

 

English is everywhere - konkurs dla małych detektywów kl. 1-3, konkurs szkolny – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Emilia Wallheim

Laureaci konkursu:

  1. Julia Karalus, kl.1a; Agnieszka Borowska, kl.2c
  2. Agata Frąckowiak, kl. 1a
  3. Kornelia Grzesiak, kl. 2b; Dominika Galińska, kl. 2c

wyróżnienia:

Klara Hofman, kl.2b; Jakub Górski, kl. 2c; Julia Antkowiak, kl. 3c; Wiktoria Nowik, kl. 3d

 

Konkurs Pięknego Czytania – etap szkolny konkursu organizowanego w Bibliotece Miejskiej – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Urszula Ferdynus

Laureaci, którzy reprezentowali szkołę w Bibliotece Miejskiej:

Paweł Pielin, kl. 1e; Grzegorz Pancer, kl. 1d; Kornelia Grzesiak, kl. 2b; Kacper Wałek, kl. 2b; Martyna Błażejczak, kl. 2c; Martyna Rzepka, kl. 2b; Weronika Graczyk, kl. 2b; Wiktoria Kaźmierczak, kl. 2a; Dawid Rozmiarek, kl. 2a; Antonina Polcyn, kl. 2b; Natalia Wiśniewska, kl. 2a; Lidia Rossa, kl. 2a; Marta Stachowska, kl. 2a; Zuzanna Warchoł, kl. 2a; Michał Roszak, kl. 2b; Karolina Jaskot, kl. 2e; Wiktor Kocur, kl. 2e; Jakub Bułanow, kl. 3a; Zofia Ciesielczak, kl. 3a; Małgorzata Kleiber, kl. 3a; Maria Leciej, kl. 3a; Michał Anioł, kl. 3d; Adam Chadyniak, kl. 3d; Julia Knychała, kl. 3d; Daria Radziejewska, kl. 3d; Zuzanna Turek, kl. 3d; Kamil Węclewski, kl. 3d;Kacper Wiciak, kl. 3d

 

Konkurs Recytatorski dla klas 1 – 3 – etap szkolny konkursu organizowanego w Bibliotece Miejskiej – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Urszula Ferdynus

Laureaci, którzy reprezentowali szkołę w Bibliotece Miejskiej:

Zuzanna Gabert, kl. 1d; Angelika Karulak, kl. 1d; Kacper Holewiński, kl. 1e; Iga Łodziewska, kl. 1e; Paweł Pielin, kl. 1e; Klara Hofman, kl. 2b; Adam Stelmaszyk, kl. 2e; Martyna Maćkowiak, kl. 2e; Karolina Jaskot, kl. 2e; Julia Telega, kl. 3d; Julia Słomiana, kl. 3d

 

Anioły strzegą szkoły – konkurs międzyszkolny – grudzień 2013r.

Organizator: Szkoła Podstawowej nr 3 w Luboniu

Opiekun w SP2: Anna Słonka-Moskwa

Laureaci konkursu:

  1. Zofia Popow i Lidia Rossa, kl.2a
  2. Natalia Rutkowska, kl. 1a
  3. Filip i Dawid Lubka, kl. 0b

 

Szkolny konkurs plastyczny: Najpiękniejsza kartka świąteczna20.12.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Aneta Wołosowicz, Agata Rumińska

  1. Lena Janicka, kl. 1d
  2. Gustaw Wytykowski, kl. 3a
  3. Zuzanna Karaszewska, kl. 3c

Wyróżnienia: Franciszek Pietkiewicz, kl. 2d; Nadia Felska, kl. 2b; Oktawia Socha, kl. 1c; Wojciech Kubala, kl. 2e; Kornelia Grzesiak kl. 2b

 

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt: Bezpieczne wakacje zimowe – 31.01.2014r.

Szkolny organizator konkursu: Lucyna Frankowska i Renata Markiewicz

Laureaci konkursu:

  1. Oliwia Tylka, kl. 2a; Oktawia Socha, kl. 1c; Filip Rosicki, kl. 3e
  2. Maja Janiak, kl. 3a; Zuzanna Garczarek, kl. 3c; Natalia Szuster, kl.1d
  3. Lena Janicka, kl. 1d; Tacjana Kubiak, kl. 3e

Wyróżnienia: Julia Witucka, kl. 1e; Julia Ziemkowska, kl.3b; Julia Patrzek, kl. 3c

 

Konkurs plastyczny: Jajko wielkanocne, 18 kwietnia 2014r.

Szkolny organizator konkursu: Irena Podżerek, Hanna Trochimiuk

Przyznano 14 wyróżnień:

kl. 1b – Natasza Kaźmierowska

kl. 1e – Filip Kaczmarczyk, Aleksandra Chojnacka, Jan Powel

kl. 2a – Zuzanna Warchoł

kl. 2b – Adam Słonka – Moskwa, Antonina Polcyn, Paulina Waliszewska

kl. 2c – Agnieszka Borowska

kl. 2d – Malwina Sydow, Weronika Marciniak, Dominika Marciniak

kl. 3d – Julia Telega

kl. 3e – Filip Rosicki

 

Konkurs ortograficzny dla klas III – 27.05.2014r.

Szkolny organizator konkursu: Lucyna Frankowska i Renata Markiewicz

Laureaci konkursu:

  1. Nina Misiaczyńska, kl. 3d
  2. Maks Adamski, kl. 3b; Michał Olejnik, kl. 3c; Marta Przybysz, kl. 3b;
  3. Adam Chadyniak, kl. 3d; Franek Krupecki, kl. 3c

 

 

klasy 0 – 6

 

Dynia – jesienny smakołyk – 24.10.2013r.

Organizatorzy konkursu: SU, Agnieszka Ratke, Katarzyna Woroch

Laureaci konkursu:

  1. Magdalena Andrzejewska, kl. 4a
  2. Weronika Pawlicka, kl. 6e; Bernadeta Ellmann, kl. 5d
  3. Grzegorz Myssak, kl. 2e; Nel Komin, kl. 1c; Marta Cieślak, kl. 6d

 

Najpiękniejszy piernik – 12.12.2013r.

Szkolny opiekun konkursu: SU, Katarzyna Woroch i Agnieszka Ratke

Laureaci konkursu:

  1. Magdalena Andrzejewska, kl. 4a; Weronika Pawlicka, kl. 6e
  2. Zuzanna Płazińska, kl. 4a; Aleksandra Andrzejewska, kl. 6a; Oliwia Wojciechowska, kl. 1b
  3. Oliwia Dawidek, kl. 6e; Maria Frąckowiak, kl. 5d; Karolina Zagajewska i Zuzanna Juchacz, kl. 6e

Specjalne wyróżnienia otrzymują:

Olga Korytowska, kl. 6c; Antoni Nowak, kl. 1d; Daria Musiałowska i Zuzanna Więckowska, kl. 6d; Miłosz Czupryniak, kl. 1a; Paulina Waliszewska, kl. 2b; Joanna Kozłowska, kl. 3c; Weronika Graczyk, kl. 2b; Agata Frąckowiak, kl. 1a; Franciszek Kozłowski, kl. 2b; Jakub Dehmel, kl. 6c; Joanna Kozłowska, kl. 3c; Bogna Ostrowska i Zuzanna Oleszak, kl. 6e

 

Najpiękniejsza bombka – 12.12.2013r.

Szkolny opiekun konkursu: SU, Katarzyna Woroch i Agnieszka Ratke

Laureaci konkursu:

  1. Miłosz Czupryniak, kl. 1a; Olga Bednarczuk, kl. 6c
  2. Adam Słonka – Moskwa, kl. 2b; Natasza Bzik, kl. 3b; Sandra Kwinecka, kl. 3c;
  3. Aleksandra Andrzejewska, kl. 6a; Zofia Wrzastkowska, kl. 5c; Klara Hofman, kl. 2b

Specjalne wyróżnienia otrzymują:

Nadia Felska, kl. 2b; Kamila Alejska, kl. 6c; Franciszek Kozłowski, kl. 2b; Magdalena Andrzejewska, kl. 4a; Lena Janicka, kl. 1b; Sandra Wójcik, kl. 6c; Wiktoria Kaźmierczak, kl. 2a

IX konkurs szkolny: Moja kolęda – 13.01.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Radosław Jastak

Laureaci konkursu:

Kategoria II (klasy 2 – 3)

  1. Natalia Matyjasik, kl.3b
  2. Malwina Sydow, kl.2d
  3. Klara Hofman, kl.2b

Kategoria III (klasy 4 – 6)

  1. Julia Galin, kl.4f
  2. Ola Jakubowska, kl.4e
  3. Jagoda Urbaniak, kl.5c

Wyróżnienia:

Kategoria III (klasy 4 – 6) – Martyna Michalak, kl.5b; Olaf Hofman, kl.4d

Etap szkolny Miejskiego Konkursu Ekologicznego: Fauna i flora, pomniki przyrody nieożywionej WPN – konkurs plastyczny – 17 stycznia 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Paweł Nowaczyk, Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak, Dorota Michalak

Do etapu miejskiego zakwalifikowali się: Olimpia Wojciechowska, kl. 5c; Zuzanna Szymkowiak, kl. 5c; Karolina Zagajewska, kl. 6e; Aleksandra Hajduk, kl. 4b; Borys Kurtiak, kl. 1d

 

Etap szkolny Miejskiego Konkursu Ekologicznego: Lubońskie pejzaże w teraźniejszości i marzeniach – konkurs plastyczny – 17 stycznia 2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Dorota Michalak

Do etapu miejskiego zakwalifikowali się uczniowie:

  1. Oliwia Janicka, kl. 2e
  2. Aleksandra Filakiewicz, kl. 3e
  3. Agnieszka Borowska, kl. 2c

Szkolny konkurs plastyczny z języka niemieckiego: Współczesne Niemcy

23.02.2014r.

Szkolny organizator konkursu: Małgorzata Bobrowska

Laureaci konkursu:

  1. Kamil Węclewski, kl. 3d
  2. Olimpia Wojciechowska, kl.5c
  3. Julia Breszyk, kl. 4e

 

Szkolny etap ogólnopolskiego konkursu matematycznego Kangur 20 marca 2014r.

Szkolny organizator konkursu: Elżbieta Gierszewska

Laureaci konkursu

W kategorii Żaczek – 2 klasy

  1. Jakub Górski, kl. 2c – wyróżnienie
  2. Kornelia Grzesiak, kl. 2b – wyróżnienie
  3. Wiktor Kocur, kl. 2e – wyróżnienie

W kategorii Maluch – 3 klasy

  1. Zofia Ciesielczak, kl. 3a – wyróżnienie
  2. Maksymilian Adamski, kl. 3b – wyróżnienie
  3. Julia Drozdowska, kl. 3b – wyróżnienie

 

W kategorii Maluch – 4 klasy

  1. Zuzanna Płazińska, kl. 4a
  2. Miłosz Lebiedź, kl. 4b
  3. Jan Rumiński, kl. 4a

 

W kategorii Beniamin – 5 klasy

  1. Jacek Lewicki, kl. 5a – wyróżniony
  2. Mateusz Dokowicz, kl. 5d
  3. Olimpia Wojciechowska, kl. 5c

 

W kategorii Beniamin – 6 klasy

  1. Kacper Buczak, kl. 6d
  2. Andrzej Gauza, kl. 6e
  3. Szymon Siemieniuk, kl. 6e

Szkolny konkurs polsko - niemieckiej piosenki „Z miłości do wolności” - 05.06.2014r.

Szkolny organizator konkursu: Małgorzata Bobrowska

Laureaci konkursu:

  1. Katarzyna Konarska i Julia Wolska, kl.5b

Wyróżnienia: Julia Galin i Martyna Malinowska, kl. 4f; Basia Budzyńska, kl. 5b; Zofia Wrzastkowska, Olimpia Wojciechowska, Maria Matusiak, kl. 5c; Hania Dziwiec, Olga Bednarczuk, kl. 6c; cała klasa 3d

 

klasy 4 – 6

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla klas 4 – 10.2013r.

Organizator konkursu: Lidia Brenska

Laureaci konkursu:

  1. Aleksandra Jakubowska, kl. 4e
  2. Oliwia Garczyńska, kl. 4d; Amelia Kocur, kl. 4b
  3. Katarzyna Leśniak, kl. 4b

wyróżnienia: 4 miejsce – Aleksandra Pyczek, kl. 4b

Aleksander Augustyn, kl. 4a; Wiktoria Dotka, kl. 4a; Piotr Witt, kl. 4a; Aleksandra Wysocka, kl. 4a;

Nicole Balcerek, kl. 4b; Ewa Wierzbicka, kl. 4b; Julia Piwowarska, kl. 4c; Oliwia Kuczyńska, kl. 4d; Weronika Gierka, kl. 4e; Filip Klessa, kl. 4e; Kacper Borowicz, kl. 4f; Hanna Florek, kl. 4f; Martyna Malinowska, kl. 4f

 

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla klas 5 – 6 – 28.10.2013r.

Organizator konkursu: Natalia Szymczak

Laureaci konkursu:

  1. Marianna Kubicka, kl. 5b; Franciszek Skarbek, kl. 6d
  2. Marta Cieślak, kl. 6d; Zofia Wrzaskowska, kl 5c; Oskar Korbas, kl. 5d
  3. Julia Jędrzejewska, kl 6c; Patrycja Kubka, kl. 6d

wyróżnienia: Maria Frąckowiak, kl. 5d; Alicja Kapsiak, kl. 6d; Maciej Michalak, kl. 6d; Julia Ogonowska, kl. 6d

 

Miejski Konkurs Ekologiczny – etap szkolny – 30. 10. 2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak

Laureaci konkursu zakwalifikowani do rozgrywek międzyszkolnych:

  1. Andrzej Gauza, kl.6e
  2. Maciej Michalak, kl. 6d
  3. Jagoda Urbaniak, kl. 5c

 

Konkurs Recytatorski dla klas 4 – 6 – etap szkolny konkursu organizowanego w Bibliotece Miejskiej – 11.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Urszula Ferdynus

Laureaci, którzy reprezentowali szkołę w Bibliotece Miejskiej:

Julia Kalinowska, kl. 4a; Rozalia Dudkowiak, kl. 4a; Dobrochna Stachecka, kl. 4a; Sandra Maciejewska, kl. 4b; Amelia Kocur, kl. 4b; Julia Jankowiak, kl. 4c; Julia Bilska, kl. 4d; Martyna Michalak, kl. 5b; Katarzyna Konarska, kl. 5b; Barbara Szulc, kl.6b; Martyna Koćmierowska, kl. 6b; JuliaJędrzejewska, kl. 6c; Jowita Jędrzejewska, kl. 6c; Olga Bednarczuk, kl. 6c; Weronika Pawlicka, kl. 6e; Jakub Dehmel, kl. 6e

 

III Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny – 21. 11. 2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Andrzej Gauza, kl.6e - 36p.

Maciej Michalak, kl.6d – 31p.

Alicja Kapsiak, kl.6d – 31p.

Marta Cieślak, kl.6d – 31p.

Zofia Wrzaskowska, kl.5c – 31p.

Kacper Buczak, kl.6d – 30p.

Łukasz Gryska, kl.5a – 30p.

Julia Jędrzejewska, kl.6c – 30p.

Krzysztof Piszczek, kl.6d – 30p.

Aleksandra Stachowiak, kl.6d – 30p.

Jagoda Urbaniak, kl. 5c – 30p.

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap szkolny – 22.11.2013r.

Szkolny opiekun konkursu – Alicja Walenciak – Galińska

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Bartosz Nowakowski, kl.6b – 33p.

Magdalena Skorlińska, kl. 6b – 31p.

Hanna Dziwiec, kl. 6c – 31p.

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny – 28.11.2013r.

Szkolny opiekun konkursu – Jolanta Jezierska

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Jakub Dehmel, kl. 6e

Szymon Siemieniuk, kl. 6e

Uroki Wielkopolskiego Parku Narodowego – etap szkolny konkursu międzyszkolnego

6.12.2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak

Uczniowie zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego:

  1. Maria Frąckowiak, kl. 5d – 26p.
  2. Olimpia Wojciechowska, kl. 5c – 25p.
  3. Martyna Michalak, kl. 5b – 24p.

 

Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego, 30.01.2014r.

Szkolny organizator konkursu: Marta Krojenka

Laureaci:Julia Jankowiak, kl. 4c; Martyna Koćmierowska, kl. 6b

Wyróżnienia: Jakub Dehmel, kl. 6e; Kacper Borowicz, kl. 4f; Wojciech Winkel, kl. 4c; Andrzej Gauza, kl. 6e; Zuzanna Kubiak, kl. 4c; Marta Skorlińska, kl. 4c

Julia Jankowiak i Martyna Koćmierowska będą reprezentowały szkołę w etapie wojewódzkim.

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

23-24.01.2014r.

Szkolny organizator konkursu: Anna Mączyńska

Laureaci konkursu:

Klasy 4

  1. Michał Baranowski, kl. 4c; Oliwia Garczyńska, kl. 4d; Amelka Kocur, kl. 4a; Julia Piwowarska, kl. 4c
  2. Zuzanna Rosacka, kl. 4d
  3. Aleksandra Hajduk, kl. 4b; Paulina Jakimińska, kl. 4b

Klasy 5

  1. Tomasz Klem, kl. 5a
  2. Sandra Świerkowska, kl. 5b
  3. Julia Ossowska, kl. 5d; Jagoda Urbaniak, kl. 5c

Klasy 6

  1. Bartek Nowakowski, kl. 6b; Bartek Plewa, kl. 6c; Magdalena Skorlińska, kl. 6b; Aleksandra Stanalewicz 6a
  2. Hanna Dziwiec, kl. 6c
  3. Kacper Buczak, kl. 6d; Weronika Machalska, kl. 6a; Martyna Ogonowska, kl. 6d

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

23-24.01.2014r.

Szkolny organizator konkursu: Anna Mączyńska

Laureaci konkursu:

Klasy 4

1 miejsce 4 b

2 miejsce 4 c

3 miejsce 4 a, 4 d

Klasy 5

1 miejsce 5 d

2 miejsce 5 a

3 miejsce 5 b

Klasy 6

1 miejsce 6 b

2 miejsce 6 c

3 miejsce 6 a, 6 d

 

Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas 4

14.03.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Anna Czarnecka-Kimla

Laureaci konkursu:

  1. Dobrochna Stachecka, kl.4a
  2. Olaf Hofman, kl. 4d
  3. Julia Piwowarska, kl. 4c

Wyróżnienia: Oliwia Kuczyńska, kl.4d; Maciej Radziszewski, kl.4d

 

Palić, nie palić – oto jest pytanie? – szkolny etap konkursu wojewódzkiego

28.03.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Paweł Nowaczyk, Bogumiła Kurzawska

Laureaci konkursu szkolnego:

  1. Olimpia Wojciechowska, kl. 5c
  2. Zofia Wrzaskowska, kl. 5c
  3. Zuzanna Szymkowiak, kl. 5c

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się praca Olimpii Wojciechowskiej

 

Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989

Marzec 2014r.

Szkolny organizator konkursu – Alicja Walenciak – Galińska

Laureaci konkursu szkolnego

  1. Bartosz Nowakowski, kl. 6b; Andrzej Gauza, kl. 6e
  2. Maciej Urbaniak, kl. 6b
  3. Martyna Koćmierowska, kl. 6b

 

Konkursy o Cieszkowskim – etap szkolny

 

Konkurs plastyczny dotyczący postaci Augusta Cieszkowskiego i miejsc z nim związanych dla klas 0 – 3 - luty 2014r.

Szkolny organizator konkursu – Mariola Haenel

Wybrano najlepsze prace: Sebastian Przybylski, kl. 2c; Dominika Galińska, kl. 2c; Kacper Piechowicz, kl. 2c; Klaudia Michalak, kl. 2c; Filip Rosicki, kl. 3e

 

Konkurs plastyczny: Śladami Augusta Cieszkowskiego dla klas 4 – 6

Etap szkolny – marzec 2014r.

Szkolny organizator konkursu – Paweł Nowaczyk

Laureaci konkursu:

  1. Martyna Rzepecka, kl. 5c
  2. Zuzanna Martinek, kl. 5d
  3. Zofia Smolarek, kl. 4e; Katarzyna Kasprzak, kl.5a

 

Konkurs multimedialny: Ojczyzny Augusta Cieszkowskiego dziś

24.01.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Joanna Kordzińska.

Laureaci konkursu:

  1. Marta Cieślak, kl.6d
  2. Krzysztof Piszczek, kl. 6d
  3. Zofia Wrzaskowska, kl.5c

 

Konkurs wiedzy o Auguście Cieszkowskim dla uczniów klas 4 – 6

Etap szkolny – 27.02.2014r.

Szkolny organizator – Alicja Walenciak – Galińska

  1. Bartosz Nowakowski z kl.6b
  2. Marta Cieślak z kl. 6d

oboje będą reprezentować szkołę w konkursie w Wierzenicy

 

Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

05.03.2014 r. etap pisemny

19.03.2014 r. etap ustny

Szkolny organizator konkursu: Agnieszka Górna

Laureaci konkursu:

  1. Andrzej Gauza, kl. 6e
  2. Marta Cieślak i Maciej Michalak, kl. 6d
  3. Magdalena Skorlińska, kl. 6b

Andrzej Gauza kl. 6e zakwalifikował się do kolejnego etapu, który odbył się 9 maja.

 

Konkurs plastyczny: Bł. Edmund Bojanowski oczami dzieckamarzec 2014 r.

Szkolny organizator konkursu: Natalia Szymczak, Lidia Brenska

Wyróżniono w dwóch kategoriach

Rysunki: Zofia Beszterda (4e), Arkadiusz Kasztelan (4d), Patrycja Kubka (6d), Weronika Machalska (6a), Weronika Mańczak (4e), Adam Niemiec (4e), Paulina Sadowska(4d), Julia Wojtkowiak (4f)

Zakładki: Barbara Budzyńska (5b), Natalia Janukowicz (4d), Kacper Kaźmierczak (4c), Weronika Materna (4f), Oliwia Rydlewska (4f)

 

Omnibus religijny – kwiecień 2014r.

Szkolny organizator konkursu: Natalia Szymczak

Laureaci konkursu:

  1. Maria Frąckowiak, kl. 5d; Oskar Korbas, kl. 5d
  2. Maciej Michalak, kl. 6d
  3. Martyna Michalak, kl. 5b; Zofia Wrzaskowska, kl. 5c

Wyróżnienia:

Szymon Siemieniuk, kl. 6e

Marianna Kubicka, kl. 5b

 

Znaki wiary – kwiecień 2014r.

Szkolny organizator konkursu: Natalia Szymczak

Laureaci konkursu:

Maria Matusiak, kl. 5c

Weronika Mańkowska, kl. 6a

Olimpia Wojciechowska, kl. 5c

Arkadiusz Kasztelan, kl. 4d

Jagoda Małach – Tarczyńska, kl. 6d

 

Omnibus Miasta Luboń – 27.05.2014r.

Szkolny opiekun konkursu: Jolanta Jezierska, Michał Szwacki

Laureaci konkursu – uczniowie wytypowani do reprezentowania szkoły

  1. Zofia Wrzaskowska, kl. 5c
  2. Marta Cieślak, kl. 6d
  3. Andrzej Gauza, kl. 6e

Wszyscy uczniowie otrzymali wyróżnienia, a najwyższe (4 miejsce) zdobyła Marta Cieślak

 

Historia II wojny światowej – czerwiec 2014r.

Szkolny organizator konkursu: Alicja Walenciak – Galińska

  1. Andrzej Gauza, kl. 6e
  2. Aleksander Sibert, kl.6d
  3. Tymoteusz Cieślak, kl. 6b
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube