^W górę
  • 1 Przerwa świąteczna
    od czwartku 29.03.2018 do wtorku 03.04.2018
  • 2 Kartka z kalendarza
    19.04.2018 - dla uczniów- warsztaty "Pierwsza pomoc".
  • 3 Fluoryzacja szczoteczkowa
    5/ 06.04.2018 r. .................................................................................... 6/ 11.05.2018 r.
  • 4 Kartka z kalendarza
    30.04. 2018 - wolny, z puli dyrektora szkoły, zajęcia opiekuńcze oraz udział w imprezach miejskich .................................................................................... 02.05.2018 – wolny, odpracowany 09.09.2017, .................................................................................... 04.05.2018 - wolny, odpracowany 30.09.2017,
  • 5 Kartka z kalendarza
    18.05.2018 - wystawienie ocen proponowanych oraz zagrożeń .................................................................................... 23.05.2018 - zebrania klas 1-3 .................................................................................... 24.05.2018 - zebrania klas 4-7 (ocena opisowa proponowana)
baner

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

2012 - 2013 pozaszkolne zmagania sportowe

Mistrzostwa Szkół Podstawowych m. Lubonia w tenisie stołowym dziewcząt – 24.09.2012r.

Organizator – SZS Luboń

3 miejsce drużynowo SP2 Luboń: Basia Budzyńska, kl.4b; Zuzanna Kaczmarek, kl. 6b; Julia Nowak, kl. 6b

 

Mistrzostwa Lubonia w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 20.09.2012r.

Szkolni organizatorzy: Maria Budzyńska, Robert Tomkowiak

Etap międzyszkolny

1 miejsce: SP 2 Luboń w składzie:  Laura Stelmaszyk, kl. 6d; Julia Chęcińska, kl. 6a; Hanna Dziwiec, kl. 5c; Weronika Kantor, kl. 6a; Sandra Wójciak, kl. 5c; Beata Wiśniewska, kl. 6a; Bartosz Płotkowiak, kl. 6e; Maurycy Kaźmierczak, kl. 6e; Mateusz Swiniarski, kl. 6e; Dariusz Sałamaszek, kl. 6c; Norbert Stangierski, kl. 6a; Adam Chwiułkowski, kl. 6d

 

Mistrzostwa Lubonia w Tenisie Stołowym Chłopców – 21.09.2012r.

Etap międzyszkolny

Szkolny organizator konkursu: Tomkowiak Robert

2 miejsce SP 2 Luboń w składzie reprezentacji: Dariusz Sałamszek, kl. 6c; Michał Kordziński,  kl. 6e; Bartosz Płotkowiak, kl. 6e

 

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych29.09.2012r.

Szkolni organizatorzy:Maria Budzyńska, Robert Tomkowiak

2 miejsce SP 2 Luboń w składzie: Laura Stelmaszyk, kl. 6d; Julia Chęcińska, kl. 6a; Hanna Dziwiec, kl. 5c; Weronika Kantor, kl. 6a; Sandra Wójciak, kl. 5c; Beata Wiśniewska, kl. 6a; Bartosz Płotkowiak, kl. 6e; Maurycy Kaźmierczak, kl. 6e; Mateusz Swiniarski, kl. 6e; Dariusz Sałamaszek, kl. 6c; Norbert Stangierski, kl. 6a; Adam Chwiułkowski, kl. 6d; Pyczek Bartosz, kl. 6e

 

Mistrzostwa Lubonia w Indywidualnych Biegach Przełajowych – 10.10.2012r.

Etap międzyszkolny

Organizatorzy: Maria Budzyńska, Kinga Jaruga, Robert Tomkowiak, Andrzej Chyliński

            2. Hanna Dziwiec, kl. 5c

            2. Mateusz Swiniarski, kl. 6e

            3. Alan Płuciennik, kl. 5e

            3. Jakub Małkowski, kl. 6c

 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych  m. Lubonia w piłce ręcznej dziewcząt15.11.2012r.

Organizator konkursu: SZS Luboń i SP 2 w Luboniu

Etap międzyszkolny

IVmdziewczątSP2wskładzie:KarolinaKamińska,kl.6d;KlaudiaKonieczna,kl.6d;PaulinaStankiewicz,kl.6c;EwaWysocka,kl.6c;WeronikaŁuczak,kl.6b;BrygidaSzymańska,kl.6b;RebeccaMontanaro,kl.6b;OlgaScheffs,kl.6b;MartaNehring,kl.6a

 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych m. Lubonia w  siatkówce  dziewcząt – 01.02.2013r.

Organizator – SZS Luboń

Etap międzyszkolny

IV miejsce drużyny SP2 w składzie: Karolina Kamińska, kl. 6d; Paulina Stankiewicz, kl. 6c; Ewa Wysocka, kl. 6c; Olga Scheffs, kl. 6b; Aleksandra Gortat, kl. 6a; Weronika Łuczak, kl. 6b; Marta Nehring, kl. 6a; Rebecca Montanaro, kl. 6b; Sylwia Błażejak, kl. 6b; Klaudia Konieczna, kl.6d

 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych  m. Lubonia w  koszykówce dziewcząt – 19.02.2013r.

Organizator: SZS Luboń i SP 1 w Luboniu

Etap międzyszkolny

II m drużyny dziewcząt SP 2 w składzie: Karolina Kamińska, kl.6d; Klaudia Konieczna, kl.6d; Ewa Wysocka, kl. 6c; Weronika Łuczak, kl. 6b; Brygida Szymańska, kl.6b; Rebecca Montanaro, kl.6b; Olga Scheffs, kl.6b; Marta Nehring, kl. 6a; Agata Szajda, kl.5d; Inez Jazdończyk, kl. 5d; Wiktoria Szafran, kl. 6c; Sylwia Błażejak, kl.6b

 

Szkolny turniej  mini  piłki siatkowej dziewcząt klas VI – marzec/kwiecień 2013r.

Szkolny organizator: Kinga Jaruga

I miejsce –  klasa 6b (Weronika Łuczak, Rebeca Montanaro, Brygida Szymańska, Olga Scheffs, Sylwia Błażejak)

II miejsce –  klasa 6c(EwaWysocka,WiktoriaSzafran,PaulinaStankiewicz,AleksandraUrbaniak,OlgaKluziak)

III miejsce – klasa 6a (Julia Przybylska, Natalia Jankowska, Marta Nehring, Aleksandra Gortat, Malwina Andrzejewska)

IV miejsce – klasa 6 ( Aleksandra Michalak,  Karolina Kamińska, Klaudia Konieczna, Agata Węcławiak, Dominika Szymanda)

V miejsce – klasa 6 (Wiktoria Łuczak, Monika Żukiewicz, Kornelia Karpiuk, Małgorzata Rosół, Agnieszka Klimek)

VI miejsce –  klasa 6e Agata Grabarczyk, Zuzanna Grabarczyk, Patrycja Bartczak, Daria Grządzielewska, Michalina Cichocka)

 

Powiatowy etap - Mistrzostwa Szkół Podstawowych powiatu poznańskiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt – 16.05.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Kinga Jaruga

VII miejsce reprezentacji dziewcząt SP 2 w składzie: Weronika Łuczak, kl. 6b; Rebecca Montanaro, kl. 6b; Beata Wiśniewska, kl. 6a; Weronika Kantorkl, kl. 6a; Wiktoria Szafran, kl. 6c; Nikola Jankowska, kl. 6e

 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych m. Lubonia w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt – 13.05.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Kinga Jaruga

1 miejsce: SP 2 Luboń w składzie: Weronika Łuczak, kl. 6b; Rebecca Montanaro, kl. 6b; Beata Wiśniewska, kl. 6a; Weronika Kantor, kl. 6a; Wiktoria Szafran, kl. 6c; Olga Scheffs, kl. 6b

 

Mistrzostwa Lubonia w Czwórboju Lekkoatletycznym – 13.05.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Robert Tomkowiak

2 miejsce - reprezentacja: Bartosz Pyczek, kl.6e; Bartosz Płotkowiak, kl.6e; Maurycy Kaźmierczak, kl.6e; Mateusz Swiniarski, kl. 6e; Norbert Stangierski, kl. 6a, Jakub Małkowski, kl. 6c

 

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego  w Czwórboju Lekkoatletycznym – 16.05.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Robert Tomkowiak

14 miejsce - reprezentacja: Bartosz Pyczek, kl.6e; Bartosz Płotkowiak, kl.6e; Maurycy Kaźmierczak, kl.6e; Mateusz Swiniarski, kl. 6e; Norbert Stangierski, kl. 6a, Dariusz Sałamaszek, kl. 6c

 

Międzyszkolne Mistrzostwa Lubonia w Piłce Nożnej kl. 3 – Puchar  Tymbarku – 10.05.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Robert Tomkowiak

1 miejsce  - skład reprezentacji: Mikołaj Wójkiewicz, kl. 3f; Jakub Pilarski kl. 3d, Krzysztof Małkowski, kl. 3d; Antoni Skarbek, kl. 3f; Kacper Kaźmierczak, kl. 3a; Kacper Sommerfeld, kl. 2e, Wiktor Idziak, kl. 3e, Jakub Biernacki, kl.3e, Filip Klessa, kl. 3e, Jan Nowak, kl.3e

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej kl. 3 – Puchar Tymbarku – 12.06.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Robert Tomkowiak

2 miejsce  - skład reprezentacji: Mikołaj Wójkiewicz, kl. 3f; Jakub Pilarski kl. 3d, Krzysztof Małkowski, kl. 3d; Antoni Skarbek, kl. 3f; Kacper Kaźmierczak, kl. 3a; Kacper Sommerfeld, kl. 2e, Wiktor Idziak, kl. 3e, Jakub Biernacki, kl.3e, Filip Klessa, kl. 3e, Jan Nowak, kl.3e

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube