^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    19.12.2017 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń .................................................................................... 19.01.2018 – koniec I semestru
  • 2 Zebrania z rodzicami
    24.01.2018 – zebrania klas 1-3 .................................................................................... 25.01.2018 – zebrania klas 4-7 ....................................................................................
  • 3 Fluoryzacja szczoteczkowa
    2/ 05.01.2018 r. .................................................................................... 3/ 09.02.2018 r. .................................................................................... 4/ 09.03.2018 r. .................................................................................... 5/ 06.04.2018 r. .................................................................................... 6/ 11.05.2018 r.
  • 4 Kartka z kalendarza
    23.12.2017 – 31.12.2017 – przerwa świąteczna
  • 5 Kartka z kalendarza
    12.02.2018 - 25.02.2018 - FERIE ZIMOWE
baner

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

2011 - 2012 wyniki konkursów w I semestrze

 

KONKURSY SZKOLNE W I SEMESTRZE


0 – VI


Szkolny konkurs fotograficzny na zdjęcie z wakacji – wrzesień 2011r.,- organizator – Joanna Kordzińska
1. Karol Kaźmierczak, kl. 3a
2. Dominik Michalak, kl.2f
3. Natalia Pastwa, kl. 4c


Konkurs na potrawę Cieszkowianki w ramach VII Festynu Rodzinnego - wrzesień 2011r.
1 miejsce – Tort klasy 5b
Wyróżnienie – Skrzydełka Hrabiego – kl. 6a
Kiszka Ziemniaczana Hrabiego – kl. 6b
Ciasto Marchewkowe – kl. 2d


Moja kolęda – szkolny konkurs – 9. 01. 2012r. - organizator: Radosław Jastak
Kategoria I (klasy 0 – 1)
1. Zuzia Turek, Julia Słomiana z kl.1d
2. Klara Hofman z kl. 0c; Maks Cichorek, Kacper Wiciak,
Adam Chadyniak z kl. 1d
3. Natalia Matyjasik z kl. 1b
Kategoria II (klasy 2 – 3)
4. Jagoda Czerwińska z kl. 3c
5. Ola Jakubowska z kl. 2e; Olaf Hofman z kl. 2d
6. Zuzia Ratajak z kl. 3c; Szymon Kordziński z kl. 3c
Kategoria III (klasy 4 – 6)
1. Kasia Kubacka z kl. 6c, Kamila Malinowska z kl. 6d
2. Julia Chęcińska z kl. 5a
3. Zuzanna Budzyńska z kl. 6b


0 – III


Konkurs wiedzy o różańcu – listopad 2011r., organizator – s. Luiza, Ewa Rogowicz
1. Martyna Michalak, kl. 3b
2. Maria Frąckowiak, kl. 3d Bernadeta Ellmann, kl. 3d
3. Tomasz Klem, kl. 3a Łukasz Waligórski, kl. 3b Jakub Gronek, kl.3b Filip Stefański, kl. 3c
Zofia Wrzaskowska, kl. 3c


Mój własny wiersz o misiu – listopad 2011r., organizator – Marta Lewandowska
1. Malutki Miś - Ola Sroka z kl. 3a
2. Misiu kochany - Oliwia Rydlewska z kl. 2f
3. Mój miś jest moim przyjacielem - Łukasz Pancer z kl. 2e
4. Pluszowy miś - Ola Jakubowska z kl. 2e
Miś Zosi - Zosia Kozłowska z kl. 2d
Mój kochany miś - Liliana Marciniak z kl. 2e
Wyróżnienia:
Ola Klema z kl. 1e, Patryk Szymański z kl. 1e, Mateusz Lipiński z kl. 1e, Oliwia Andrzejewska z kl. 3a, Adam Niemiec z kl. 2f, Zuzanna Szymkowiak z kl. 3d, Natalia Zatońska z kl. 2f, Aleksandra Kopeć z kl. 2f, Olaf Hofman z kl. 2d, Basia Budzyńska z kl. 3b, Hania Florek z kl. 2f, Łukasz
Waligórski z kl.3b, Agata Kozłowska z kl 1e., Sonia Nowak z kl. 3a, Jakub Wawrzyniak z kl. 3a, Michalina Hudzińska z kl. 3a, Łukasz Gryska z kl.3a, Maria Frąckowiak z kl. 3d, Julia Breszyk z kl. 2e, Martyna Parol z kl. 3d, Wiktoria Durczyńska z kl. 3d, Paulina Konieczna z kl. 2f, Zuzia Waligórska z kl. 2e, Julia Bilska z kl. 2d, Zuzanna Martinek z kl. 3d, Magdalena Paradowska z kl. 2e, Paweł Urbański z kl. 3a.


Wyróżnieni w konkursie na Kartkę Świąteczną w klasach „0” - grudzień 2011r.

0a Weronika Nawrot, Kornelia Grzesiak 0b Mateusz Tomaszkiewicz
Amelia Tyklewicz, 0c Julia Bogucka Wiktoria Kaźmierczak


Konkurs plastyczny: Kartka Bożonarodzeniowa – grudzień 2011r.,
organizator – Beata Maciaszek, Katarzyna Minge
1. Julianna Olejniczak, kl.2a
Magdalena Andrzejewska, kl. 2a
Paulina Jakimińska, kl.2b
2. Zuzanna Płazińska, kl.2a
Wiktor Idziak, kl.2e
Katarzyna Michaluk, kl.2f
3. Aleksandra Pyczek, kl.2b
Katarzyna Leśniak, kl.2b
Kuba Sienkiewicz, kl.2d
Łukasz Pancer, kl.2e
Wyróżnienie: Tomasz Kawala, kl.2b; Marta Skorlińska, kl.2c, Nicole Rosińska, kl.2c, Ola Jakubowska, kl.2e, Mikołaj Zdyb, kl.2e.


IV – VI


Konkurs recytatorski: Wpisani w historię – 8. 10. 2011r.
1. Brygida Szymańska, kl. 5b
2. Zuzanna Budzyńska, kl. 6b
Wyróżnienie Julia Gadzińska, kl. 6b
Dwie pierwsze osoby reprezentowały szkołę w Kórniku na konkursie recytatorskim dnia 3.11.2011r.

 
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny – 1.12. 2011r.

1. Antonina Busse, kl.6a
2. Adrianna Owczarek, kl. 6c
3. Piotr Lewicki, kl. 6d
4. Antoni Krzyżaniak, kl.5e
5. Andrzej Ziemnicki, kl. 6d
6. Jan Linkiewicz, kl. 6d


Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny – 6.12. 2011r.
1. Andrzej Ziemnicki, kl. 6d
2. Piotr Lewicki, kl. 6d
Antonina Busse, kl. 6a
3. Adrianna Owczarek, kl. 6c


Wojewódzki Konkurs Humanistyczny – etap szkolny – 2. 12. 2011r.
1. Magdalena Różańska, kl. 6b
Gabriela Raczkowiak, kl. 6b
2. Dagmara Jaśkowiak, kl. 6a
3. Katarzyna Tomczak, kl. 6a
4. Aleksandra Jawor, kl. 6d
5. Damian Dankowski, kl. 6c
6. Bartosz Giertuga, kl. 6a
7. Piotr Lewicki, kl. 6d
8. Julia Światłowska, kl. 6b
Uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w rejonowych etapach konkursu.


Wyniki konkursu Złota Żabka z języka polskiego – etap szkolny 2.12.2011r.
1. Kasia Tomczak, kl.6a
Zuzanna Budzyńska, kl.6b
2. Andrzej Ziemnicki, kl. 6d
3. Brygida Szymańska, kl. 5b


Wyniki konkursu Złota Żabka z matematyki – etap szkolny 1.12.2011r.
1. Antonina Busse, kl. 6a
Piotr Lewicki, kl. 6d
2. Beata Wiśniewska, kl. 5a
3. Mateusz Frąckowiak, kl.5b
Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca, reprezentują szkołę na kolejnym etapie w Swarzędzu


Szkolny konkurs na najciekawsze wykonanie techniką komputerową kartki świątecznej – grudzień 2011r., organizator – Joanna Kordzińska
1. Jagoda Szlachetka, kl. 4e
2. Sylwia Błażejak, kl. 5b
3. Inez Jazdończyk, kl. 4D


VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego: der, die, das Kenner – 8. 12. 2011r. - organizator Alina Malinowska
1. Kamila Malinowska, kl. 6d
2. Antoni Krzyżaniak, kl. 5e
3. Katarzyna Tomczak, kl 6a
4. Andrzej Ziemnicki, kl. 6d
5. Piotr Lewicki, kl. 6d
6. Filip Reflandowski, kl. 6a
7. Bartosz Giertuga, kl. 6d
Prace tych uczniów zostały wysłane do komisji wojewódzkiej.

Konkursy pozaszkolne

Konkurs plastyczny: Cztery pory roku w Wielkopolskim Parku Narodowym –
listopad 2011r.
Wyróżnienie – Jakub Szaroleta, kl. 5b

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube