^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    9 Listopada - zajęcia projektowe. .................................................................................... Obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 2 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 3 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
  • 4 Kartka z kalendarza
    03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń
  • 5 Kartka z kalendarza
    06.12. 2018r. - Szkolny Dzień Wolontariatu
baner

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

2012 - 2013 wyniki konkursów w II semestrze

Konkurs piosenki dla uczniów klas I-III: Co babcia i dziadek śpiewali, gdy byli mali? - 11 i 12 lutego 2013r.

Organizatorzy - Ewa Rogowicz i Marta Lewandowska

Na poziomie klas I:

  1. Paulina Waliszewska, kl.1b
  2. Dominika Galińska,   kl.1c
  3. Martyna Rzepka,        kl.1b

Na poziomie klas II:

  1. Natalia Matyjasik,      kl.2b
  2. Zuzia Kornaszewska, kl. 2c
  3. Kacper Więziołek i Adam Chadyniak, kl.2d (duet)

Na poziomie klas III:

  1. Nicole Balcerek, Laura Noculak, kl.3b (duet)
  2. Aleksandra Jakubowska, Magda Paradowska, Kinga Szmytka, kl.3b (trio)
  3. Julia Bilska, Paulina Sadowska, kl.3d (duet)

                        Martyna Malinowska, Julia Wojtkowiak, kl.3f (duet)

 

Wyróżnienia w klasach II: Daria Radziejewska i Julia Słomiana oraz Zuzanna Turek i Oliwia Lange-Fabian (kl.2d).

Wyróżnienia w klasach III: Julia Kalinowska i Wiktoria Dotka (3a), Zosia Beszterda (3e), Kasia Leśniak, Amelia Kocur, Ola Pyczek (3b), Martyna Jaskuła (3c), Zuzanna Rzepecka (3d).

 

Konkurs literacki: Wierszyk Walentynkowy dla uczniów klas I –  III –  14 luty 2013r.

Organizatorzy - Beata Maciaszek, Agnieszka Radke

  1. Magdalena Andrzejewska, kl.3a      
  2. Katarzyna Leśniak, kl. 3b     
  3. Weronika Korcz, kl. 3e, Daria Radziejewska, kl. 2d

 

Pejzaże wiosenne – 19.03.2013r.

Organizatorzy: Agnieszka Grzeszkowiak, Anna Słonka - Moskwa

  1. Patrycja Barwina, kl. 2b                  
  2. Aleksandra Filakiewicz, kl. 2a
  3. Alicja Neumann, kl. 1c

 

Międzyświetlicowy Konkurs Pisanek Wielkanocnych – 25.03.2013r.

Organizator: SP 3 Luboń

Opiekunowie szkolni: Agnieszka Grzeszkowiak, Izabella Cieślak

  1. Kinga Wasik, kl. 2b                
  2. Wiktoria Drozd, kl. 2e
  3. Patrycja Barwina, kl. 2b

 

Szkolny konkurs plastyczny pt: Moja szkoła – 21.03.2013r.

Szkolni organizatorzy: Beata Maciaszek, Renata Markiewicz

  1. Agnieszka Borowska, kl. 1c 
  2. Hanna Florek, kl.3f   
  3. Aleksandra Hajduk, kl. 3b; Aleksandra Trafna, kl. 3b        

 

Konkurs plastyczny: Wielkanocny Zajączek dla uczniów klas I – III – 27.03.2013r.

Organizatorzy - Beata Maciaszek, Irena Podżerek

            1 miejsce         Agnieszka Borowska, kl. 1c 

                                   Maja Klupczyńska, kl. 2e

                                   Magdalena Andrzejewska, kl. 3a      

                                   Julianna Olejniczak, kl. 3a    

            2 miejsce         Zuzanna Płazińska, kl. 3a      

                                   Sandra Maciejewska, kl. 3b  

                                   Zuzanna Waligórska, kl. 3e   

            3 miejsce         Martyna Błażejczak, kl. 1c    

                                   Julia Kalinowska, kl. 3a        

                                   Patrycja Karalus, kl. 3a         

                                   Aleksandra Pyczek, kl. 3b    

 

Szkolny Konkurs  piosenki w języku angielskim dla klas pierwszych – 15 kwietnia 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Magdalena Kalina-Jahnke i Marta Lewandowska

  1. Amelia Nowak, kl. 1b
  2. Kornelia Grzesiak. kl. 1b
  3. Martyna Rzepka, kl. 1b, Malwina Sydow, kl. 1d

 

Szkolny konkurs plastyczny dla klas drugich: Narysuj i opisz wymyślone zwierzątko w programie Paint  - 8 - 30 kwietnia 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Magdalena Kalina-Jahnke

1 miejsce - Julia Antkowiak klasa 2c

 

Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas trzecich – 26 kwietnia 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Magdalena Kalina-Jahnke

1 miejsce - Oliwia Kuczyńska,  kl. 3d                  

2 miejsce - Dobrochna Stachecka, kl. 3a                 

3 miejsce - Julia Jankowiak, kl. 3c oraz Olaf Hofman, kl. 3d

Wyróżnienia: Zuzanna Rosocka, kl. 3d; Gabriela Przybylak, kl. 3a, Jan Rumiński, kl. 3a

 

Szkolny konkurs plastyczny z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja dla klas 1-3 – 

8 maja 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Violetta Langner

Laureaci konkursu:

  1. Dominika Galińska, kl. 1c,
  2. Alan Szrodke, kl. 1d,
  3. Weronika Włodarczak, kl. 1d,

 

Szkolny Konkurs Literacki: Wierszyk dla mamy – 23.05.2013r.

Organizatorzy konkursu: Beata Maciaszek, Magdalena Budziszewska

Laureaci konkursu:

1 miejsce         Magdalena Andrzejewska, kl.3a       

2 miejsce         Julia Jankowiak, kl.3c           

            Maja Klubczyńska, kl.2e       

3 miejsce         Filip Rosicki, kl.2e    

            Dominika Galińska, kl.1c      

           

Szkolny Konkurs Plastyczny: Kwiatek dla mamy – 23.05.2013r.

Organizatorzy konkursu: Beata Maciaszek, Katarzyna Minge

Laureaci konkursu:

1 miejsce         Magdalena Andrzejewska, kl. 3a      

            Maja Klubczyńska, kl.2e       

2 miejsce         Agnieszka Borowska, kl.1c  

            Dobrochna Stachecka, kl. 3a

3 miejsce         Nadia Felska, kl. 1b  

 

 

klasy 4 – 6  

 

Ogólnopolski konkurs informatyczny – Grafika z żółwiem – maj 2013

Organizator – Joanna Kordzińska

Laureat – Mateusz Frąckowiak, kl. 6b

Wyróżnienie – Michał Kordziński, kl. 6e

 

Doskonałe mleko – to lubię – etap szkolny – marzec 2013r.

Organizator – Alicja Walenciak - Galińska

  1. Maja Gogulska kl.4b
  2. Bartek Nowakowski, kl. 5b
  3. Jakub Gronek, kl. 4b

            Wyróżnienie za pomysłowe ujęcie tematu:

                        Mikołaj Stachowiak, kl. 4b

                        Kacper Szafran, kl. 4b

 

Miejski Konkurs Ekologiczny – etap szkolny – 11 marca 2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska

            1. Walter Samuel Hunter, kl.6e

            2. Brygida Szymańska, kl. 6b

            3. Agata Grabarczyk, kl. 6e,  Maciej Michalak, kl. 5d

 

Szkolny konkurs z języka angielskiego dla. kl. 6 – 27.03.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Anna Czarnecka-Kimla

  1. Brygida Szymańska, kl. 6b
  2. Jakub Szczepański, kl. 6c
  3. Samuel Hunter, kl. 6e

            1 wyróżnienie: Antoni Krzyżaniak,  kl. 6e

            2 wyróżnienie: Agata Doszla-Folek,  kl. 6d

 

Konkurs historyczny: Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989 – marzec 2013r.

Organizatorzy etapu szkolnego – Alicja Walenciak – Galińska, Michał Szwacki

                        1. Dominika Maik, kl. 6b

                        2. Julia Chęcińska, kl. 6a

                        3. Bartosz Maik, kl. 6b

                        4. Dominik Janowski, kl. 6e

                        5. Marta Cieślak, kl. 5d

Prace ww. uczniów zostały wysłane do etapu wojewódzkiego.

            Wyróżnienie: Walter Samuel Hunter, kl. 6e

 

Konkurs: Ojczyzna – Polszczyzna – 15 marca 2013r.

Organizator etapu szkolnego – Agnieszka Górna

Wyniki I etapu Konkursu Ojczyzny Polszczyzny:

Maja Smaglewska, kl. 6d –  44 p.

Marta Nehring, kl. 6a – 36p.

 

Pozaszkolny konkurs plastyczny: Znaki wiary – marzec 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Natalia Szymczak

Laureaci konkursu:

            Mateusz Makowski kl. 6b

            Zuzanna Kaczmarek kl. 6b

            Dominika Maik kl. 6b

            Julia Nowak kl. 6b

            Krzysztof Flagmański kl. 6b

 

VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Małolata –  marzec 2013r.

Etap szkolny

Szkolny organizator konkursu: Radosław Jastak

            I kategoria – Dominika Galińska, kl.1c

            II kategoria – Natalia Matyjasik, kl. 2b

            III kategoria – Marta Nehring, kl. 6a

 

Konkurs literacko-plastyczny Tworzymy książki organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Luboniu – 26 marca 2013r.

Organizator szkolny – Urszula Ferdynus

Etap szkolny

            Julia Nowak, kl. 6b

            Bernadeta Elmann i Maria Frąckowiak, kl. 4d

            Nikola Jankowska, kl. 6e

 

Miejski Luboński Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych i Przedszkoli Poświęcony Twórczości Juliana Tuwima: Lokomotywa

Organizator: SP4 Luboń, organizator szkolny Urszula Ferdynus

W etapie szkolnym 26 kwietnia 2013r. zwyciężyli i reprezentowali naszą szkołę:

z klas 0-3

            Aleksandra Marszałkiewicz, kl. 0b

            Adam Niemiec, kl. 3f

            Dominika Galińska, kl. 1c

            Adam Stelmaszyk, kl. 1c

            Wojciech Cierniak, kl. 1c

z klas 4-6

            Nikola Jankowska, kl. 6e

            Barbara Szulc, kl. 5b

            Martyna Koćmierowska, kl. 5b

            Katarzyna Konarska, kl. 4b

            Julia Wolska, kl. 4b

 

Dyktando  ortograficzne -  11 kwietnia 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Anna Mączyńska, Violetta Langner

Laureaci konkursu wśród klas szóstych – reprezentują szkołę na XI Dyktandzie Lubońskim :

1 grupa            Jakub Szczepański, kl. 6c,                         Maja Smaglewska, kl. 6d,                         Nikola Jankowska, kl. 6e,

2 grupa            Samuel Walter Hunter, kl. 6e                         Jagoda Buchting, kl. 6b,                         Jakub Walczak, kl. 6b.

 

Dyktando  ortograficzne -  11 kwietnia 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Anna Mączyńska, Violetta Langner

Klasy szóste

            1. Maja Smaglewska, kl. 6d

            2. Aleksandra Klem, kl. 6a; Brygida Szymańska, kl. 6b

            3. Jakub Szczepański, kl. 6c; Wiktoria Kocięta, kl. 6c

Klasy piąte

            1. Jakub Demel, kl. 5e

            2. Bartek Nowakowski, kl.5b; Julia Marciniak, kl. 5b

            3. Hanna Dziwiec, kl. 5c

Klasy czwarte

            1. Kamil Glapa, kl. 4b; Julia Wolska, kl. 4b

            2. Maria Matusiakkl.4c; Zofia Trzaskowska, kl. 4c

            3. Tomasz Klem, 4a

 

Omnibus religijny – konkurs szkolny – kwiecień 2013r.

Szkolny organizator – Natalia Szymczak

  1. Mateusz Frąckowiak, kl. 6b
  2. Oskar Korbas, kl. 4d; Bartosz Pyczek, kl. 6e
  3. Maria Frąckowiak, kl. 4d; Julia Chęcińska, kl. 6a; Jagoda Buchting, kl. 6b; Dominika Maik, kl. 6b

            Wyróżnienia: Agata Doszla-Folek, kl. 6d; Marta Piątek, kl. 6d; Marta Cieślak, kl. 5d

 

Konkurs recytatorski z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – 8 maja 2013r.

Organizator konkursu: Violetta Langner, Urszula Ferdynus

Laureaci konkursu:

  1. Nikola Jankowska, kl. 6e, Katarzyna Konarska, kl. 4b,
  2. Julia Michalska,, kl. 5d,
  3. Jakub Gronek, kl. 4b, Julia Ogonowska, kl. 5d.

 

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Polska i Polacy w okresie II wojny światowej – 13 maja 2013r.

Szkolny organizator: Alicja Walenciak – Galińska, Michał Szwacki

  1. Samuel Walter Hunter, kl. 6e
  2. Agata Doszla – Folek, kl.6d
  3. Mateusz Frąckowiak, kl.6b

 

Szkolny etap konkursu: DaF  Kenner – 15-17 kwietnia 2013r.

Szkolny organizator konkursu: Katarzyna Woroch i Małgorzata Bobrowska

Klasy czwarte :

  1. Bartosz Korytowski, kl. 4d
  2. Zofia Wrzastkowska, kl. 4c
  3. Katarzyna Konarska, kl. 4b

Klasy piąte:

  1. Julia Marciniak, kl.5b
  2. Jakub Dehmel, kl.5e
  3. Franciszek Pokojowczyk, kl.5a

Klasy szóste:

  1. Antoni Krzyżaniak, kl. 6e
  2. Brygida Szymańska, kl. 6b
  3. Julia Chęcińska, kl. 6a

 

Szkolny Maraton Konkursowy w Tygodniu Bibliotek – 8-15 maja 2013r.

Szkolny organizatora konkursu:Urszula Ferdynus

 

Laureaci konkursu: Harry Potter- krzyżówka

1 miejsce: Michał Mańkowski, kl. 5c; Mateusz Makowski, kl. 6b;  Marta Cieślak, kl. 5d; Maja Smaglewska, kl. 6d           

2 miejsce: Wiktoria Majerczak, kl. 6a           

3 miejsce: Krzysztof Flagmański, kl. 6b

Wyniki konkursu: Nasi autorzy

1 miejsce: Oliwia Panek, kl. 3b; Kasia Leśniak, kl. 3b; Nikola Jankowska, kl. 6e; Maja Smaglewska, kl. 6d; Marta Cieślak, kl. 5d; Benia Ellmann, kl. 4d;          Michał Mańkowski, kl. 5c; Bartek Kawala, kl. 5d   

2 miejsce: Oskar Korbas, kl. 4d; Jakub Szajerski, kl. 5d; Klaudiusz Siuda, kl. 5c; Olek Zawodny, kl. 5c; Maria Frąckowiad, kl. 4d    

3 miejsce: Agnieszka Balcerek, kl. 4d; Wiktoria Durczyńska, kl. 4d          

 

Wyniki konkursu: Baśniowe zagadki

1 miejsce: Zuzia Sajnaj, kl. 2c; Michał Mańkowski, kl.5c; Julia Patrzek, kl. 2c; Maja Reclik, kl. 2c; Zuzia Karaszewska, kl. 2c

 

Wyniki konkursu: Dzieci z Bullerbyn

1 miejsce: Gabrysia Przybylak, kl 3a

2 miejsce: Julia Antkowiak, kl. 2c, Krzyś Flagmański, kl. 6b          

3 miejsce: Marta Przybysz, kl. 2b, Piotr Frankowski, kl 6b, Rozalia Dudkowiak, kl. 3a, Kuba Pruszyński, kl. 3c

Wyróżnienie: Sylwia Błażejak, kl. 6b; Olga Scheffs, kl. 6b; Zuzia Kaczmarek, kl. 6b; Maja Reclik, kl. 2c          

 

Wyniki konkursu: Wiersze Tuwima

1 miejsce: Gabrysia Przybylak, kl. 3a; Dominika Galińska kl. 1c; Maja Reclik, kl. 2c; Martyna Malicka, kl. 2c; Marta Gryska, kl. 2b; Agata Doszla-Folek, kl. 6d; Maja Smaglewska, kl. 6d; Marta Przybysz, kl. 2b; Julia Drozdowska, kl. 2b;      

2 miejsce: Wiktoria Karwacka, kl. 2c; Ada Januszczak, kl. 2b        

 

Wyniki konkursu o książce Opowieści z Narnii

1 miejsce: Martyna Michalak, kl. 4b

2 miejsce: Wiktoria Durczyńska, kl. 4d        

3 miejsce: Olek Zawodny, kl. 5c; Mateusz Dokowicz, kl. 4d; Wiktoria Majerczak, kl. 6a Wyróżnienie: Patryk Zieliński, kl. 5c; Maria Frąckowiak, kl. 4d; Joanna Kasperczak, kl. 6b; Oskar Korbas, kl. 4d; Piotr Frankowski, kl. 6b; Julia Chęcińska, kl. 6a; Benia Ellmann, kl. 4d; Kuba Mrugalski, kl. 4d; Krzysztof Flagmański, kl. 6b; Bartek Oliński, kl. 4d

 

Mistrz znajomości wszystkich części Opowieści z Narnii – Maja Smaglewska, kl. 6d

 

Szkolny etap Miejskiego Konkursu Ekologicznego „Z hydrosferą w tle” - maj 2013r.

Szkolny opiekun konkursu: Bogumiła Kurzawska i Urszula Roszak

Laureaci konkursu:

            Maciej Michalak, kl. 5d

            Agata Grabarczyk, kl. 6e

            Walter Samuel Hunter, kl. 6e

            Brygida Szymańska, kl. 6b

 

Etap szkolny Miejskiego Konkursu Ekologicznego – część plastyczna „ Bioróżnorodność i specyfika zbiorników wodnych Lubonia” - 1.05.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak

Laureaci konkursu:

Kl. 1 – 3

            Adrianna Kropińska, kl. 2b

            Marta Przybysz, kl. 2b

            Jakub Kostecki, kl. 1e

            Oliwia Janicka, kl. 1e

Kl. 4 – 6

            Julia Kwiatkowska, kl. 4b

            Aleksandra Aleksandrowicz, kl. 5a

            Magdalena Urbańska, kl. 5a

            Julia Nowak, kl. 6b

            Krzysztof Flagmański, kl. 6b

 

Etap szkolny: Omnibus Miasta Luboń - czerwiec 2013r.

Szkolny organizator konkursu:  Michał Szwacki, Jolanta Jezierska, Agnieszka Górna

  1. Maja Smaglewska, kl.6d                                                                
  2. Mateusz Frąckowiak, kl. 6b                                                                
  3. Marta Nehring, kl. 6a                                                                        

                            

Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas piątych – 11.06.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Małgorzata Smoczyk

  1. Maciej Urbaniak, kl.5b                                                                                      
  2. Bartosz Nowakowski, kl. 5b                                                                              
  3. Julia Jędrzejewska, kl. 5c                                                                                  

 

Szkolny konkurs: Po co nam ten język niemiecki? - czyli ile Niemiec można spotkać na co dzień w Polsce? - 3 - 17.06.2013r.

Szkolny organizator konkursu: Katarzyna Woroch, Małgorzata Bobrowska

1 miejsce: Tomasz Pietrzak, kl. 5b

wyróżnienia: Amelia Szczepaniak, kl. 4b; Kornelia Grzesiak, kl. 1b

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube