^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    Szkolny Festyn Rodzinny - 29.09.2018r (sobota) - w godz. 14.00 - 18.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    Pasowanie pierwszaków, 12.10.2018 - 10.00 .................................................................................... Szkolny projekt edukacyjny: 100 lat temu w szkole......
  • 3 Kartka z kalendarza
    09.11.2018 - projekt edukacyjny, o godz. 12.00 - udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
baner

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

WYNIKI LIGI ZADANIOWEJ Z MATEMATYKI- KWIECIEŃ

Klasy IV - V

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

X/

2017

XI/

2017

XII

/2017

I/

2018

II

/2018

III

/2018

IV

/2018

Razem

1

Franciszek Bartochowski

4A

15

17

17

17

18

17

19

120

2

Szymon Hanus

5B

15

17

17

17

17,5

16,5

18

118

2

Antoni Piętka

4D

15

17

17

17

18

15

19

118

3

Natalia Szuster

5D

15

17

17

15

17,5

16,5

19

117

3

Maciej Pijanowski

4A

14,5

17

16

17

18

15,5

19

117

4

Alicja Ossowska

4B

15

15

17

17

18

15

19

116

5

Bartosz Pawlicki

4F

15

15

13

17

18

16

16

110

6

Wiktor Żurek

4D

15

12

13

15,5

18

16

19

108,5

7

Aleksandra Konieczna

4A

15

11

13

17

17

16

18

107

8

Jan Materna

4D

13

13

15

17

17

15

15

105

9

Oliwia Urbaniak

4D

6

13

14

17

18

17

17

102

10

Wojciech Szymkowiak

4D

 

13

17

15

16

17

19

97

11

Kornelia Filakiewicz

4C

14

16

17

15

16

16

 

94

12

Franek Szepel

4F

 

16

11

17

18

16

15

93

13

Franciszek Śmiarowski

4B

14,5

14

17

16

17

13

 

91,5

14

Maja Wieczorek

4A

15

17

 

12,5

18

10

13

85,5

15

Oktawia Socha

5C

 

17

17

15

12

 

17

78

16

Oskar Kelma

4D

12

12

6

14

14

14,5

 

72,5

17

Maria Urbaniak

4A

15

17

15

17

 

 

 

64

18

Igor Januszewski

4D

 

17

13,75

15

18

 

 

63,75

19

Kamil Józefiak

4F

15

11

17

17

 

 

 

60

20

Marcin Kleiber

4C

 

 

11

12

 

14

17

54

21

Ilayda Yertutmazlar

4B

15

14

 

 

 

9

 

38

22

Małgorzata Gawęcka

4A

15

11

 

 

11

 

 

37

23

Ryszard Kaminski

4G

 

 

 

14

4

15

 

33

24

Zuzanna Majewska

5C

14

13

 

 

 

 

 

27

25

Grzegorz Pancer

5D

15

 

 

 

 

 

 

15

26

Stanisław Szczepankiewicz

4A

14,5

 

 

 

 

 

 

14,5

27

Wojtek Olejnik

5C

 

13

 

 

 

 

 

13

27

Adam Kacprzak

4C

 

 

13

 

 

 

 

13

28

Joanna Stanisławska

4B

 

12

 

 

 

 

 

12

29

Anna Schmidtke

4D

10

 

 

 

 

 

 

10

29

Aleksander Marcinowski

4B

10

 

 

 

 

 

 

10

30

Maria Gackowska

4G

9

 

 

 

 

 

 

9

31

Kacper Piotrowski

4D

7

 

 

 

 

 

 

7

32

Mateusz Malicki

4B

4

 

 

 

 

 

 

4

 

Klasy VI-VII

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

X/2017

XI/2017

XII/2017

I/2018

II/2018

III/2018

IV/2018

Razem

1

Klara Hofman

6A

16

18

18

16

18

18

16

120

2

Jakub Górski

6B

17

17

18

16

18

18

15,5

119,5

3

Anna Jagłowska

6A

16

18

18

16

13,5

16

13,5

111

4

Julia Moryksiewcz

6C

13

 

17

15

18

17,5

16

96,5

5

Grzegorz Myssak

6D

16

15

14

10

14

13,5

13,5

96

6

Agnieszka Borowska

6B

9

9

14

9

15

8

9

73

7

Aleksandra Nowak

6C

10

 

13

14

15

13

 

65

9

Marta Przybysz

7A

16

18

14

16

 

 

 

64

9

Jan Hajduk

6C

16

14

10,5

 

 

 

 

40,5

9

Paulina Waliszewska

6C

 

 

 

 

18

15

7,5

40,5

10

Jakub Chylak

6D

 

 

 

 

 

 

14,5

14,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube