^W górę
  • 1 Wakacyjne dyżury
    W czasie wakacji dyżur dyrekcji szkoły w poniedziałki od 10.00 - 12.00, ................................................................................... sekretariat czynny codziennie od 9.00 - 13.00 - oprócz urlopu tj. od 25.07.2017 - 14.08.2017, w czasie urlopu sekretariat czynny tylko w poniedziałki od 10.00 - 12.00
  • 2 Półkolonie LATO 2017
    I turnus: 26.06 - 30.06 ................................................................................... II turnus: 3.07 - 7.07 ................................................................................... Zbiórka w poniedziałki o godz. 9.00 na boisku wewnętrznym, przydział dzieci do grup półkolonijnych. ................................................................................... W programie: Kino „Auta 3” (1 tydzień) „Gru, Dru i Minionki” (2 tydzień) Warsztaty „Kulinarna Przygoda” Deli Park, Niku Bowling, Basen Chwiałka lub Muzea, Palmiarnia– zależnie od pogody.
  • 3 KONKURS NA WAKACYJNĄ KARTKĘ Z MISIEM…
     Kartki należy przesłać na adres szkoły (podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą); ...................................................................................  Kartka z najciekawszą, najzabawniejszą treścią zostanie nagrodzona we wrześniu; ...................................................................................  Klasa, która przyśle najwięcej kartek zostanie nagrodzona miłą niespodzianką!
  • 4 Wakacyjne dyżury
    W czasie wakacji dyżur dyrekcji szkoły w poniedziałki od 10.00 - 12.00, ................................................................................... sekretariat czynny codziennie od 9.00 - 13.00 - oprócz urlopu tj. od 25.07.2017 - 14.08.2017, w czasie urlopu sekretariat czynny tylko w poniedziałki od 10.00 - 12.00
  • 5 Konkurs fotograficzny „Piękno przyrody Wielkopolski”
    Pokaż piękno przyrody, jej unikalności – rośliny, zwierzęta, miejsca, w których żyją i krajobrazy. ................................................................................... Wykonaj zdjęcia w czasie wakacji, zbierzemy je we wrześniu. Nauczyciele przyrody
baner

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

KADRA

 

Nauczyciele starają się stworzyć warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka, umożliwić mu odniesienie sukcesu na miarę jego możliwości oraz przygotować go do wypełniania obowiązków rodzinnych i obywatelskich 

Edukacją i wychowywaniem dzieci z tej grupy wiekowej zajmują się nasi nauczycieli wspomagani przez  pracowników obsługi.

 

Nauczyciele pracujący w roku szkolnym 2016\2017

Nauczanie zintegrowane: Agata, Rumińska, Marzena Szczepaniak, Marta Gidaszewska, Małgorzata Olejniczak, Katarzyna Kielas, Dorota Michalak, Agnieszka Ratke, Irena Podżerek, Urszula Dudziak-Kaniecka, Kinga Zdunik, Małgorzata Kostecka, Mariola Haenel, Aleksandra Sołecka, Beata Maciaszek, Lucyna Frankowska, Agnieszka Mikulska – Spalona, Sylwia Wojtkowiak, Bożena Zieleśkiewicz, Katarzyna Minge, Ewa Rogowicz, Magdalena Budziszewska, Marta Lewandowska, Renata Markiewicz, Lidia Brenska, Emilia Wallheim, Agnieszka Dąbek, Karolina Tomkowiak

Nauczyciele języka polskiego: Elżbieta Nowakowska, Anna Mączyńska, Małgorzata Gorzyńska – Gościak, Violetta Langner, Agnieszka Górna, Marta Krojenka, 

Nauczyciele historii i społeczeństwa: Katarzyna Pokrop, Michał Szwacki

Nauczyciele języków obcych: Katarzyna Woroch, Magdalena Woźny, Anna Czarnecka – Kimla, Emilia Wallheim, Marta Lewandowska,  Grzegorz Sokowicz, Marzena Kasendra-Filipiak, Kalina-Jahnke Magdalena, Sznura Dorota

Nauczyciele matematyki: Elżbieta Gierszewska, Beata Adamska, Katarzyna Ludwiczak, Barbara Warot, Jolanta Jezierska

Nauczyciele przyrody: Bogumiła Kurzawska, Urszula Roszak, Katarzyna Minge

Nauczyciele zajęć komputerowych: Lidia Kałwińska, Joanna Kordzińska, Barbara Warot

Nauczyciele zajęć technicznych: Izabela Cieślak, Robert Tomkowiak, Anna Słonka-Moskwa

Nauczyciele plastyki: Anna Słonka-Moskwa, 

Nauczyciel muzyki: Radosław Jastak

Nauczyciele wychowania fizycznego: Maria Budzyńska, Kinga Jaruga, Karolina Tomkowiak, Andrzej Chyliński, Robert Tomkowiak

Nauczyciele religii: Izabela Cieślak, Lidia Brenska, Dąbek Agnieszka, Anna Otocka

Logopedzi: Violetta Langner, Małgorzata Gorzyńska – Gościak,

Pedagodzy: Ewa Zakrzewska – Wencel, Anna Nacfalska – Mielcarek

Psycholog: Agnieszka Gidaszewska

Świetlica szkolna: Halina Strzesak, Joanna Kwiecińska, Augustyniak  Anna, Katarzyna Ratajczak,  Renata Markiewicz, Monika Jeżyk, Katarzyna Pokrop

Wychowanie do życia w rodzinie: Katarzyna Woroch, Katarzyna Kielas

Biblioteka szkolna: Urszula Ferdynus – Remlein, Szymon Nowicki           

 

 

  

Spis nauczycieli uczących w roku szkolnym 2016/2017

 

Przed-miot

nazwisko i imię

skrót

Przed-

miot

nazwisko i imię

skrót

mat.

Adamska Beata

Ad

inf.

Minge Katarzyna

Mk

świet.

Augustyniak  Anna

Au

pedag.

Nacfalska-Mielcarek Anna

Nf

rel.

Brenska Lidia

Br

j. pol.

Nowakowska Elżbieta

N

ed.wcz.

Budziszewska  Magdalena

Bu

bibl.

Nowicki Szymon

No

w. f.

Budzyńska Maria

Bd

ed.wcz.

Olejniczak Małgorzata

Ol

w. f.

Chyliński Andrzej

Ch

rel.

Otocka Anna Maria

Om

rel.

tech.

Cieślak Izabela

Ce

ed.wcz.

Podżerek Irena

Pd

j. ang.

Czarnecka-Kimla Anna

Ca

świet.

hist.

Pokrop Katarzyna

Pk

rel.

Dąbek Agnieszka

Db

świet.

Ratajczak Katarzyna

Ra

ed.wcz.

Dudziak-Kaniecka Urszula

Dk

ed.wcz.

Ratke Agnieszka

Rt

bibl.

Ferdynus-Remlein Urszula

Fd

przyr.

Roszak Urszula

Ro

ed.wcz.

Frankowska Lucyna

Fr

ed.wcz.

Rumińska Agata

Ru

psych.

Gidaszewska Agnieszka

Gd

plast.

tech.

Słonka-Moskwa Anna

ed.wcz.

Gidaszewska Marta

Gs

j. niem.

Sokowicz Grzegorz

So

mat.

Gierszewska Elżbieta

Ge

ed.wcz.

Sołecka Aleksandra

Se

j. pol.

log.

Gorzyńska-Gościak Małgorzata

Gz

świet.

Strzesak Halina

St

j. pol.

Górna Agnieszka

Gr

ed.wcz.

Szczepaniak Marzena

Sz

ed.wcz.

Haenel Mariola

Hn

j. ang.

Sznura Dorota

Sr

w. f.

Jaruga Kinga

Ja

hist.

Szwacki Michał

Sw

muz.

Jastak Radosław

Jk

j. niem.

Tarent Magdalena

Ta

mat.

Jezierska Jolanta

Je

w. f.

Tomkowiak Karolina

Tm

j. ang.

Kalina-Jahnke Magdalena

Jn

w. f.

tech.

Tomkowiak Robert

To

inf.

Kałwińska Lidia

Ka

j. ang.

Wallheim Emilia

Wa

j. niem.

Kasendra-Filipiak Marzena

Fi

mat.

Warot Barbara

Wo

ed.wcz.

Kielas Katarzyna

Ki

ed.wcz.

Wojtkowiak Sylwia

Wj

inf.

Kordzińska Joanna

Kd

j. niem.

Woroch Katarzyna

Wr

ed.wcz.

Kostecka Małgorzata

Ks

j. ang.

Woźny Magdalena

Wn

j. pol.

Krojenka Marta

Ko

pedag.

Zakrzewska–Wencel Ewa

Za

przyr.

Kurzawska Bogumiła

Ku

ed.wcz.

Zdunik Kinga

Zd

świet.

Kwiecińska Joanna

Kw

ed.wcz.

Zieleśkiewicz Bożena

Zw

j. pol.

log.

Langner Violetta

La

 

 

 

j. ang.

Lewandowska Marta

Lw

 

 

 

mat.

Ludwiczak Katarzyna

Lu

 

 

 

ed.wcz.

Maciaszek Beata

Mc

 

 

 

świet.

Markiewicz Renata

Mw

 

 

 

j. pol.

Mączyńska Anna

Mz

 

 

 

ed.wcz.

Michalak Dorota

Mi

 

 

 

ed.wcz.

Mikulska-Spalona Agnieszka

Ms

 

 

 

 

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2016/2017

Klasa

Wychowawca

Wychowawca wspierający

Sala

1a

Agata Rumińska

 

26

1b

Magdalena Budziszewska

 

26

2a

Marzena Szczepaniak

 

16

2b

Marta Gidaszewska

 

16

2c

Małgorzata Olejniczak

 

18

2d

Katarzyna Kielas

 

10

2e

Dorota Michalak

 

11

2f

Agnieszka Ratke

 

10

2g

Irena Podżerek

 

11

2h

Urszula Dudziak-Kaniecka

 

18

3a

Kinga Zdunik

 

106

3b

Małgorzata Kostecka

 

28

3c

Mariola Haenel

 

27

3d

Aleksandra Sołecka

 

19

3e

Beata Maciaszek

 

19

3f

Lucyna Frankowska

 

106

3g

Agnieszka Mikulska-Spalona

 

27

3h

Sylwia Wojtkowiak

 

107

3i

Bożena Zieleśkiewicz

 

28

4a

Joanna Kordzińska

Izabela Cieślak

128

4b

Marta Krojenka

Karolina Tomkowiak

117

4c

Agnieszka Górna

Bogumiła Kurzawska

119

4d

Jolanta Jezierska

Anna Słonka-Moskwa

121

4e

Michał Szwacki

Kinga Jaruga

129

5a

Anna Mączyńska

Agnieszka Gidaszewska

117

5b

Małgorzata Gorzyńska-Gościak

Marzena Kasendra-Filipiak

129

5c

Elżbieta Gierszewska

Emilia Wallheim

113

5d

Beata Adamska

Ewa Zakrzewska-Wencel

131

5e

Barbara Warot

Anna Otocka

113

6a

Katarzyna Woroch

Katarzyna Ludwiczak

130

6b

Urszula Roszak

Maria Budzyńska

135

6c

Violetta Langner

Magdalena Woźny

119

6d

Anna Czarnecka-Kimla

Radosław Jastak

135

6e

Grzegorz Sokowicz

Robert Tomkowiak

130

Pracownicy administracyjni i personel techniczny:

p. Dorota Andrzejewska 
p. Liliana Cybulska
p. Daniela Każmierczak 
p. Ewa Leńczuk 
p. Anna Malcherek 
p. Jolanta Plenzler 
p. Grażyna Sajnaj 
p. Anna Skwierawska 
p. Aleksandra Walkowiak

Adres dziennika elektronicznego dla nauczycieli 

https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminalubon

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube