^W górę
 • 1 Wakacyjne dyżury
  W czasie wakacji dyżur dyrekcji szkoły w poniedziałki od 10.00 - 12.00, ................................................................................... sekretariat czynny codziennie od 9.00 - 13.00 - oprócz urlopu tj. od 25.07.2017 - 14.08.2017, w czasie urlopu sekretariat czynny tylko w poniedziałki od 10.00 - 12.00
 • 2 Półkolonie LATO 2017
  I turnus: 26.06 - 30.06 ................................................................................... II turnus: 3.07 - 7.07 ................................................................................... Zbiórka w poniedziałki o godz. 9.00 na boisku wewnętrznym, przydział dzieci do grup półkolonijnych. ................................................................................... W programie: Kino „Auta 3” (1 tydzień) „Gru, Dru i Minionki” (2 tydzień) Warsztaty „Kulinarna Przygoda” Deli Park, Niku Bowling, Basen Chwiałka lub Muzea, Palmiarnia– zależnie od pogody.
 • 3 KONKURS NA WAKACYJNĄ KARTKĘ Z MISIEM…
   Kartki należy przesłać na adres szkoły (podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą); ...................................................................................  Kartka z najciekawszą, najzabawniejszą treścią zostanie nagrodzona we wrześniu; ...................................................................................  Klasa, która przyśle najwięcej kartek zostanie nagrodzona miłą niespodzianką!
 • 4 Wakacyjne dyżury
  W czasie wakacji dyżur dyrekcji szkoły w poniedziałki od 10.00 - 12.00, ................................................................................... sekretariat czynny codziennie od 9.00 - 13.00 - oprócz urlopu tj. od 25.07.2017 - 14.08.2017, w czasie urlopu sekretariat czynny tylko w poniedziałki od 10.00 - 12.00
 • 5 Konkurs fotograficzny „Piękno przyrody Wielkopolski”
  Pokaż piękno przyrody, jej unikalności – rośliny, zwierzęta, miejsca, w których żyją i krajobrazy. ................................................................................... Wykonaj zdjęcia w czasie wakacji, zbierzemy je we wrześniu. Nauczyciele przyrody
baner

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

SAMORZĄD SZKOLNY


Skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego
 

w roku szkolnym 2015/2016

 

Przewodnicząca: Amelia Kocur, kl. 6b

Zastępca przewodniczącej: Maciej Kacprzak, kl. 5e

Sekretarz: Aleksandra Kopeć, kl. 6f

Członkinie: Maria Leciej, kl. 5a

                   Kornelia Grzesiak, kl. 4b

                   Julia Kalinowska, kl. 6a

           

            W tym roku szkolnym czeka nas wiele nowych zadań. W kalendarz naszej pracy wpisujemy oczywiście dotychczasowe akcje: loterię fantową na Festynie Rodzinnym, uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej, konkursy, akcje charytatywne –  będziemy o tym wszystkim informować na bieżąco. Dodatkowo przystąpiliśmy do konkursu na Lidera SU. Wiąże się to z licznymi nowymi działaniami, które, mamy nadzieję, uprzyjemnią pobyt uczniów w naszej szkole. Najbliższe zadania do wykonania to wybory nauczycieli roku w takich kategoriach jak np.: najbardziej wymagający, najbardziej uśmiechnięty itp.  Będziemy dbali o bezpieczeństwo w naszej szkole. W tym celu zorganizujemy debatę ogólnoszkolną „ Przemoc i agresja w szkole i jej okolicy – jak się przed tym bronić” oraz drugą „Tytoń, narkotyki, dopalacze – jak się przed tym bronić”. Postaramy się o zorganizowanie wielu imprez szkolnych, również takich jak: Dzień Talentu, w czasie którego uczniowie będą mogli wykazać się swoimi uzdolnieniami oraz imprezy sportowe. Zadań jest bardzo dużo. Wiemy, że jak zawsze nasi Rodzice i nauczyciele wesprą nas w ich realizacji, a dzięki temu nasza szkoła stanie się jeszcze  ciekawsza i przyjaźniejsza dla nas.

 

SU i opiekunowie

.....................................................................................................................................

Zasady głosowania

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego odbywają się zawsze według ściśle określonych reguł. Nasza Ordynacja Wyborcza określa termin wyborów i sposób ich przeprowadzania. 

Dwa tygodnie przed tym ważnym dniem uczniowie rozpoczynają kampanię wyborczą. W wyznaczonych miejscach pojawiają się kolorowe plakaty z programem kandydatów. Nadawane są też ogłoszenia wyborcze w szkolnym radiowęźle. 

Każda klas wystawia w wyborach dwóch uczniów. Głosowanie jest tajne. Biorą w nich udział dzieci z klas I - IV. Przez cały dzień, w wyznaczonych godzinach, pod opieką nauczyciela, uczniowie głosują, zaznaczając kandydatów na wcześniej przygotowanych kartach i wrzucają je do urny wyborczej. Nad prawidłowym przebiegiem całości czuwa Komisja Wyborcza, w skład której wchodzi trójka uczniów naszej szkoły. W pracach tych pomagają im nauczyciele. Po wyborach rozpoczyna się podliczanie głosów.

Do zarządu SU kwalifikuje się szóstka najbardziej lubianych i popularnych uczniów.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube