^W górę
  • 1 Wakacyjne dyżury
    W czasie wakacji dyżur dyrekcji szkoły w poniedziałki od 10.00 - 12.00, ................................................................................... sekretariat czynny codziennie od 9.00 - 13.00 - oprócz urlopu tj. od 25.07.2017 - 14.08.2017, w czasie urlopu sekretariat czynny tylko w poniedziałki od 10.00 - 12.00
  • 2 Półkolonie LATO 2017
    I turnus: 26.06 - 30.06 ................................................................................... II turnus: 3.07 - 7.07 ................................................................................... Zbiórka w poniedziałki o godz. 9.00 na boisku wewnętrznym, przydział dzieci do grup półkolonijnych. ................................................................................... W programie: Kino „Auta 3” (1 tydzień) „Gru, Dru i Minionki” (2 tydzień) Warsztaty „Kulinarna Przygoda” Deli Park, Niku Bowling, Basen Chwiałka lub Muzea, Palmiarnia– zależnie od pogody.
  • 3 KONKURS NA WAKACYJNĄ KARTKĘ Z MISIEM…
     Kartki należy przesłać na adres szkoły (podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą); ...................................................................................  Kartka z najciekawszą, najzabawniejszą treścią zostanie nagrodzona we wrześniu; ...................................................................................  Klasa, która przyśle najwięcej kartek zostanie nagrodzona miłą niespodzianką!
  • 4 Wakacyjne dyżury
    W czasie wakacji dyżur dyrekcji szkoły w poniedziałki od 10.00 - 12.00, ................................................................................... sekretariat czynny codziennie od 9.00 - 13.00 - oprócz urlopu tj. od 25.07.2017 - 14.08.2017, w czasie urlopu sekretariat czynny tylko w poniedziałki od 10.00 - 12.00
  • 5 Konkurs fotograficzny „Piękno przyrody Wielkopolski”
    Pokaż piękno przyrody, jej unikalności – rośliny, zwierzęta, miejsca, w których żyją i krajobrazy. ................................................................................... Wykonaj zdjęcia w czasie wakacji, zbierzemy je we wrześniu. Nauczyciele przyrody
baner

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

„Oszczędzam i dzielę się z innymi”

 W listopadzie 2016 r., w SP2 odbył się II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z cyklu: „Cieszkowianka” zaprasza do oszczędzania: „Oszczędzam i dzielę się z innymi”. Celem konkursu było popularyzowanie idei oszczędzania, kształtowanie u uczniów empatii i wrażliwości na potrzeby innych oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej. Konkurs został objęty Patronatem Burmistrz Miasta Luboń.

Prace konkursowe ocenione były w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 1-3 miejsce I otrzymała Konstancja Kurtiak (SP2, kl. 2 b), miejsce II – Angelika Grześkowiak (SP2, kl. 2 c), miejsce III – Michalina Kornat (SP3, kl. 3 a).

W kategorii klas 4 – 6 miejsce I zajęła Bernadeta Dobosz (SP1, kl. 6 b), miejsce II – Kaja Łukomska (SP3, kl. 6 b) i Natalia Michałowska (SP 1, kl. 5 a), miejsce III – Anna Grabowska (SP3, kl. 4 a) i Piotr Olejniczak (SP1, kl. 4 a), wyróżnienia: Monika Traczyk (SP1, kl. 6), Nyah Wigman (SP1, kl. 4 a), Borys Kurtiak (SP2, kl. 4 d) oraz Mateusz Twardowski (SP1, kl. 4 a).

Prace oceniali nauczyciele lubońskich szkół: Martyna Zimowska (SP 1) i Lidia Brenska (SP 2).

Podsumowaniem konkursu było wręczenie nagród (5.01.17 r.). Laureaci otrzymali dyplomy, kalendarze ze swoimi pracami, sfinansowane przez Radę Rodziców SP 2 oraz nagrody ufundowane przez bank PKO BP. Uroczystość uświetnił występ dziewczynek z kl. 3 g: Joanny Olsztyńskiej i Amelii Nowickiej.

Organizator: Lidia Brenska

 

„Oszczędzam i dzielę się z innymi”

Wyniki konkursu plastycznego 

„Oszczędzam i dzielę się z innymi”

 Klasy 1 – 3

Miejsce 1:           Konstancja Kurtiak                  SP2            Kl. 2 b

Miejsce 2:           Angelika Grześkowiak             SP2            Kl. 2 c

Miejsce 3:           Michalina Kornat                     SP3            Kl. 3 a

 

Klasy 4 – 6

Miejsce 1:           Bernadeta Dobosz                  SP1            Kl. 6 b

Miejsce 2:           Kaja Łukomska                       SP3            Kl. 6 b

                          Natalia Michałowska                SP1            KL. 5 a

Miejsce 3:           Anna Grabowska                    SP3            KL. 4 a

                          Piotr Olejniczak                        SP1            KL. 4 a

 

Wyróżnienia:     Monika Traczyk                       SP1            Kl. 6

                          Nyah Wigman                         SP1            KL. 4 a

                          Borys Kurtiak                          SP2            KL. 4 d

                          Mateusz Twardowski              SP1            KL. 4 a

 

 

Skład Jury:        Martyna Zimowska                 SP1

                          Lidia Brenska                         SP2

                         

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie,

a zwycięzcom serdecznie gratuluję!

                                                                                  Organizator: Lidia Brenska – SP2

Podsumowanie konkursu o oszczędzaniu

W październiku w SP 2 odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny: „Tata oszczędza, mama oszczędza, oszczędzam i ja”. Celem konkursu było popularyzowanie idei oszczędzania oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej uczniów. Konkurs został objęty Patronatem Burmistrz Miasta Luboń.

Prace konkursowe ocenione były w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 1-3 miejsce I otrzymała Julia Stachecka (SP 4, kl. 2 a), miejsce II – Oktawia Socha (SP 2, kl. 3 c), miejsce III – Hanna Zawadzka (SP 2, kl. 3 a), wyróżnienia: Aleksandra Chojnacka (SP 2, kl. 3 e), Joanna Olsztyńska (SP 2, kl. 2 g), Krzysztof Wawrzyniak (SP 4, kl. 1 a). W kategorii klas 4 – 6 miejsce I otrzymała Kornelia Grzesiak (SP 2, kl. 4 b), miejsce II – Alicja Bak - Mikkelsen (SP 1, kl. 5 b), miejsce III – Natalia Woźniak (SP 1, kl. 5 a), wyróżnienia: Michalina Bernacka (SP 4, kl. 5 c), Aleksandra Wegner (SP 4, kl. 6), Oskar Wawrzyniak (SP 4, kl. 5 b). Prace oceniali nauczyciele lubońskich szkół: Martyna Zimowska (SP 1), Paweł Nowaczyk (SP 2), Mariusz Wiśniewski (SP 3) oraz Sara Nowak (SP 4).

Podsumowaniem konkursu było wręczenie nagród (5.01.16 r.). Laureaci otrzymali dyplomy, kalendarze ze swoimi pracami, sfinansowane przez Radę Rodziców SP 2 oraz nagrody ufundowane przez bank PKO BP. Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru pod kierunkiem Radosława Jastaka.

Organizator: Lidia Brenska

„Tata oszczędza, mama oszczędza, oszczędzam i ja”

Wyniki konkursu plastycznego

 

Klasy 1 – 3

Miejsce 1:            Julia Stachecka                  SP 4          Kl. 2 a

Miejsce 2:            Oktawia Socha                   SP2           Kl. 3 c

Miejsce 3:            Hanna Zawadzka               SP 2          Kl. 3 a

 

Wyróżnienia:       Aleksandra Chojnacka       SP 2          Kl. 3 e

                            Joanna Olsztyńska            SP 2          Kl. 2 g

                            Krzysztof Wawrzyniak       SP4          Kl. 1 a

 

Klasy 4 – 6

Miejsce 1:            Kornelia Grzesiak             SP 2          Kl. 4 b

Miejsce 2:            Alicja Bak – Mikkelsen      SP 1          Kl. 5 b

Miejsce 3:            Natalia Woźniak                SP 1          KL. 5 a

 

Wyróżnienia:       Aleksandra Wegner          SP 4          Kl. 6

                            Oskar Wawrzyniak            SP 4          Kl. 5 b

                            Michalina Bernacka           SP 4          Kl. 5 c

 

Skład Jury:          Martyna Zimowska           SP 1

                            Paweł Nowaczyk              SP 2

                            Mariusz Wiśniewski          SP 3

                            Sara Nowak                      SP 4

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie,

a zwycięzcom serdecznie gratuluję!

                                                                                   Organizator: Lidia Brenska – SP 2

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube