^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    11.06.2018 – 15.06.2018 Tydzień wycieczek szkolnych, projekt edukacyjny: Piękna nasza Polska cala
  • 2 Kartka z kalendarza
    18.06.2018 - 21.06.2018 Szkolny projekt edukacyjny
  • 3 Kartka z kalendarza
    22.06. 2018 Zakończenia roku szkolnego: .................................................................................... Cz. I - kl. 1-3 - godz. 9.00 .................................................................................... cz. II - kl. 4-7 - godz. 10.00
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.06.2018 – 15.06.2018 Tydzień wycieczek szkolnych, projekt edukacyjny: Piękna nasza Polska cala .................................................................................... 18.06.2018 - 21.06.2018 Szkolny projekt edukacyjny
  • 5 Kartka z kalendarza
    22.06. 2018 Zakończenia roku szkolnego: .................................................................................... Cz. I - kl. 1-3 - godz. 9.00 .................................................................................... cz. II - kl. 4-7 - godz. 10.00
baner

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

„Oszczędzam i dzielę się z innymi”

Wyniki konkursu plastycznego 

„Oszczędzam i dzielę się z innymi”

 Klasy 1 – 3

Miejsce 1:           Konstancja Kurtiak                  SP2            Kl. 2 b

Miejsce 2:           Angelika Grześkowiak             SP2            Kl. 2 c

Miejsce 3:           Michalina Kornat                     SP3            Kl. 3 a

 

Klasy 4 – 6

Miejsce 1:           Bernadeta Dobosz                  SP1            Kl. 6 b

Miejsce 2:           Kaja Łukomska                       SP3            Kl. 6 b

                          Natalia Michałowska                SP1            KL. 5 a

Miejsce 3:           Anna Grabowska                    SP3            KL. 4 a

                          Piotr Olejniczak                        SP1            KL. 4 a

 

Wyróżnienia:     Monika Traczyk                       SP1            Kl. 6

                          Nyah Wigman                         SP1            KL. 4 a

                          Borys Kurtiak                          SP2            KL. 4 d

                          Mateusz Twardowski              SP1            KL. 4 a

 

 

Skład Jury:        Martyna Zimowska                 SP1

                          Lidia Brenska                         SP2

                         

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie,

a zwycięzcom serdecznie gratuluję!

                                                                                  Organizator: Lidia Brenska – SP2

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube