^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    18.05.2018 - wystawienie ocen proponowanych oraz zagrożeń .................................................................................... 04.06.2018 – wystawienie ocen rocznych
  • 2 Zebrania z rodzicami
    23.05.2018 - zebrania klas 1-3 .................................................................................... 24.05.2018 - zebrania klas 4-7
  • 3 Kartka z kalendarza
    30.05.2018 - Dzień Dziecka Olimpiada sportowa .................................................................................... 01.06.2018 – wolny, z puli dyrektora szkoły, zajęcia opiekuńcze oraz udział w imprezach miejskich
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.06.2018 – 15.06.2018 Tydzień wycieczek szkolnych, projekt edukacyjny: Piękna nasza Polska cala .................................................................................... 18.06.2018 - 21.06.2018 Szkolny projekt edukacyjny
  • 5 Kartka z kalendarza
    22.06. 2018 Zakończenia roku szkolnego: .................................................................................... Cz. I - kl. 1-3 - godz. 9.00 .................................................................................... cz. II - kl. 4-7 - godz. 10.00
baner

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

„Oszczędzam i dzielę się z innymi”

 W listopadzie 2016 r., w SP2 odbył się II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z cyklu: „Cieszkowianka” zaprasza do oszczędzania: „Oszczędzam i dzielę się z innymi”. Celem konkursu było popularyzowanie idei oszczędzania, kształtowanie u uczniów empatii i wrażliwości na potrzeby innych oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej. Konkurs został objęty Patronatem Burmistrz Miasta Luboń.

Prace konkursowe ocenione były w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 1-3 miejsce I otrzymała Konstancja Kurtiak (SP2, kl. 2 b), miejsce II – Angelika Grześkowiak (SP2, kl. 2 c), miejsce III – Michalina Kornat (SP3, kl. 3 a).

W kategorii klas 4 – 6 miejsce I zajęła Bernadeta Dobosz (SP1, kl. 6 b), miejsce II – Kaja Łukomska (SP3, kl. 6 b) i Natalia Michałowska (SP 1, kl. 5 a), miejsce III – Anna Grabowska (SP3, kl. 4 a) i Piotr Olejniczak (SP1, kl. 4 a), wyróżnienia: Monika Traczyk (SP1, kl. 6), Nyah Wigman (SP1, kl. 4 a), Borys Kurtiak (SP2, kl. 4 d) oraz Mateusz Twardowski (SP1, kl. 4 a).

Prace oceniali nauczyciele lubońskich szkół: Martyna Zimowska (SP 1) i Lidia Brenska (SP 2).

Podsumowaniem konkursu było wręczenie nagród (5.01.17 r.). Laureaci otrzymali dyplomy, kalendarze ze swoimi pracami, sfinansowane przez Radę Rodziców SP 2 oraz nagrody ufundowane przez bank PKO BP. Uroczystość uświetnił występ dziewczynek z kl. 3 g: Joanny Olsztyńskiej i Amelii Nowickiej.

Organizator: Lidia Brenska

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube