^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    19.12.2017 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń
  • 2 Wywiady z rodzicami
    15.11.2017 – dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 16.11. 2017 – dla rodziców klas 4-7 ....................................................................................
  • 3 Fluoryzacja szczoteczkowa
    1/ 08.12.2017 r. .................................................................................... 2/ 05.01.2018 r. .................................................................................... 3/ 09.02.2018 r. .................................................................................... 4/ 09.03.2018 r. .................................................................................... 5/ 06.04.2018 r. .................................................................................... 6/ 11.05.2018 r.
  • 4 Kartka z kalendarza
    23.12.2017 – 31.12.2017 – przerwa świąteczna
  • 5 Wywiady z rodzicami
    15.11.2017 – dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 16.11. 2017 – dla rodziców klas 4-7 ....................................................................................
baner

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

„Oszczędzam i spełniam marzenia”

Wyniki konkursu plastycznego  

„Oszczędzam i spełniam marzenia”

 Luboń, 01.12.17 r.

  

Klasy 1 – 3

Miejsce 1:           Wiktoria Bartkowiak                        SP2            Kl. 1 b

                          Pola Socha                                      SP2            Kl. 2 a

Miejsce 2:           Angelika Grześkowiak                    SP2            Kl. 3 c

Miejsce 3:           Maja Zajączkowska                        SP2            Kl. 3 d

 

Klasy 4 – 7

Miejsce 1:           Martyna Janiszewska                     SP5            Kl. 5 a

                          Alicja Ossowska                              SP2            Kl. 4 b

                          Oktawia Socha                                SP2            Kl. 5 c

Miejsce 2:           Aleksandra Kelma                         SP2            Kl. 7 b

                          Weronika Włodarczyk                     SP1            Kl. 4 a

                          Zofia Gus                                        SP2            Kl. 5 e

Miejsce 3:           Lena Łagoda                                  SP2            Kl. 5 c

                          Agata Siekierska                             SP1            Kl. 4 c

  

Skład jury:         Anna Słonka – Moskwa

                          Paweł Nowaczyk

                          Lidia Brenska

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie,

a zwycięzcom serdecznie gratuluję!

                                                                                  Organizator: Lidia Brenska – SP2

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube