^W górę
 • 1 Kartka z kalendarza
  19.12.2017 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń .................................................................................... 19.01.2018 – koniec I semestru
 • 2 Zebrania z rodzicami
  24.01.2018 – zebrania klas 1-3 .................................................................................... 25.01.2018 – zebrania klas 4-7 ....................................................................................
 • 3 Fluoryzacja szczoteczkowa
  2/ 05.01.2018 r. .................................................................................... 3/ 09.02.2018 r. .................................................................................... 4/ 09.03.2018 r. .................................................................................... 5/ 06.04.2018 r. .................................................................................... 6/ 11.05.2018 r.
 • 4 Kartka z kalendarza
  23.12.2017 – 31.12.2017 – przerwa świąteczna
 • 5 Kartka z kalendarza
  12.02.2018 - 25.02.2018 - FERIE ZIMOWE
baner

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Blogi nauczycielskie

http://www.superbelfrzy.edu.pl/ -  Jest to otwarty blog społecznościowy poświęcony niezależnej publicystyce oświatowej. Publikowane na tych stronach teksty są prywatnymi opiniami ich autorów. Są to czynni zawodowo nauczyciele, trenerzy i edukatorzy stosujących technologie IT w codziennej praktyce nauczania na różnych etapach i poziomach (od przedszkola do tzw. III wieku zgodnie z zasadą LLL – kształcenia przez całe życie :) )

 

https://osswiata.pl/sterna/ - blog prowadzony przez Danutę Sternę. Matematyczka, pracowniczka naukowo-dydaktyczna Politechniki Warszawskiej (1974-1986), od 1990 roku nauczycielka matematyki w szkołach publicznych i niepublicznych, autorka publikacji dla nauczycieli i materiałów metodycznych, trenerka programu Szkoła Ucząca Się, kierowniczka Akademii SUS prowadzącej szkolenia dla nauczycieli, autorka książki „Ocenianie kształtujące w praktyce”

 

http://edukacyjnytik.jimdo.com/ strona powstała z myślą o nauczycielach, którzy zaczynają w swojej pracy wdrażać technologie informacyjno - komunikacyjne (TIK) lub już je stosują i stale szukają nowych pomysłów w tym zakresie, prowadzona przez Marie Czerwińską - nauczyciela matematyki

 http://kliktik.jimdo.com/ - blog prowadzony przez Aleksandrę Schoen-Kamińską

http://narzedziaetwinning.blogspot.com -  blog Teresy Prokowskiej z Bolesławca.  Zawiera spis różnorodnych narzędzi TIK do wykorzystania w szkołach.

 

http://infomatma.jimdo.com/ - strona prowadzona przez Wiesławę Malinowską. Zawiera różne narzędzia i aplikacje przydatne w nauczaniu matematyki, zajęć komputerowych i nie tylko.

 

http://narzedziaetwinning.blogspot.com/ -  zbiór narzędzi i aplikacji internetowych.

 

http://instrukcjaobslugijezykapolskiego.blogspot.com/ - Videoblog projektu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie

 

http://apanaski.blogspot.com/ - blog Joanny Apanasewicz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego. Dla kreatywnych i nie tylko.

 

http://neuroteaching.blogspot.com/ - blog Anieli Tekiela  nauczyci, która jak sama pisze o sobie "...jestem nauczycielem, lektorem, tłumaczem języka angielskiego; zagorzałą pasjonatką metodyki nauczania języków obcych i języków obcych...."

 

http://www.lekcjepolskiego.com/  - blog Karoliny Jędrych, skierowany do nauczycieli j.polskiego w szkole podstawowej i w gimnazjum.

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube