• 1 Kartka z kalendarza
  06.12. 2018r. - III Szkolny Dzień Wolontariatu
 • 2 Kartka z kalendarza
  od 3 grudnia ruszają zapisy na zimowe półkolonie
 • 3 Kartka z kalendarza
  03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń ...................................................................................... 20.12.2019r - wystawienie oceny za I sem
 • 4 Kartka z kalendarza
  21 grudnia szkolne jasełka i wigilie klasowe
 • 5 Kartka z kalendarza
  23.12.2019 – 31.12.2019– przerwa świąteczna
baner

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Mistrzostwa Lubonia w piłce ręcznej dziewcząt

Dnia 15.11.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Lubonia w piłce ręcznej dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół lubońskich. Oto drużyna naszej szkoły: Jankowiak Wiktoria, Koćmierowska Martyna, Szulc Basia, Skorlińska Magda, Alejska Kamila, Bąkowska Wiktoria, Bednarczuk Olga, Wójciak Sandra, Ogonowska Julia, Ogonowska Martyna, Michalska Julia, Ostrowska Bogna, Zagajewska Karolina i Matusiak Marysia. Dziewczęta grały systemem ,, każdy z każdym", co pozwoliło rozegrać wszystkim zespołom po 3 mecze. Rywalizacja odbywała się pod hasłem ; fair play". Zawodniczki walczyły do ostatniego gwizdka. W końcowej punktacji zwycięstwo odniosły szczypiornistki z SP 2. będą reprezentowały Luboń w półfinałach Powiatu Poznańskiego, 2 miejsce wywalczyła reprezentacja z SP 1, 3 miejsce- SP 3 i 4m. - SP 4. Wszystkim zawodniczkom gratulujemy, SP 2 życzymy sukcesu na półfinałach.reczna2

 

Dnia 18.11.2013 r. w Buku odbyły się półfinały Powiatu Poznańskiego, gdzie walczyły reprezentantki naszej szkoły, w/w składzie. W rozgrywkach brały udział zespoły z pięciu gmin. Wiadomo było kto zostanie zwycięzcą turnieju. W Buku jest klasa sportowa specjalizująca się w piłce ręcznej i odnosząca suksesy na szczeblu narodowym. Nasze dziewczęta zajęły 4 miejsce, przegrywając 1 bramką z Przeźmierowem, ich miny mówiły wszystko, przy wręczaniu dyplomów. Nie smucimy się, myślimy już o następnych rozgrywkach.

 

Mariola Budzyńska

 

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube