03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń ...................................................................................... 20.12.2019r - wystawienie oceny za I sem
    23.12.2019 – 31.12.2019– przerwa świąteczna
baner

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Mistrzostwa w tenisie stołowym

15.10. w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się Mistrzostwa Lubonia w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały dwie zawodniczki: Aleksandra Wasinkiewicz (6c) i Julia Adamczyk (5e). Obie tenisistki wygrały swoje mecze bez większego wysiłku, nie dając swoim rywalkom najmniejszych szans. Tym samym wywalczyły awans na zawody powiatowe, których gospodarzem była  Pecna. Przeciwniczki naszych uczennic grały na wysokim, wyrównanym poziomie, jednak reprezentantki Cieszkowianki uległy tylko zawodniczkom z gminy Tulce, plasując się na II miejscu, co dało im awans na 1/2 zawodów wojewódzkich. Turniej odbył się w Niechanowie . Faworytkami były gospodynie, jednak nasze tenisistki stanęły na wysokości zadania, plasując się na  I miejscu. Sprawiły sobie i nam wielką niespodziankę. Do tej pory nasza reprezentacja nie uczestniczyła w tak wysokiej randze zawodów tenisa stołowego. Przed dziewczętami ostatnia prosta - Finał Województwa Wielkopolskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale. Trzymajmy kciuki.

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.