^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    11.06.2018 – 15.06.2018 Tydzień wycieczek szkolnych, projekt edukacyjny: Piękna nasza Polska cala
  • 2 Kartka z kalendarza
    18.06.2018 - 21.06.2018 Szkolny projekt edukacyjny
  • 3 Kartka z kalendarza
    22.06. 2018 Zakończenia roku szkolnego: .................................................................................... Cz. I - kl. 1-3 - godz. 9.00 .................................................................................... cz. II - kl. 4-7 - godz. 10.00
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.06.2018 – 15.06.2018 Tydzień wycieczek szkolnych, projekt edukacyjny: Piękna nasza Polska cala .................................................................................... 18.06.2018 - 21.06.2018 Szkolny projekt edukacyjny
  • 5 Kartka z kalendarza
    22.06. 2018 Zakończenia roku szkolnego: .................................................................................... Cz. I - kl. 1-3 - godz. 9.00 .................................................................................... cz. II - kl. 4-7 - godz. 10.00
baner

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Zajęcia pozalekcyjne klasy 4 -7

Zajęcia z pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Klasy 4-7

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

Małgorzata Gorzyńska-Gościak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla kl. 4

Czwartek 8.50 i wg potrzeb

Marta Krojenka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla kl. 5

Wtorek 8.00

i wg potrzeb

Anna Mączyńska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla kl. 6

Czwartek 10.40

i wg potrzeb

Agnieszka Górna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla kl. 7

Wtorek 8.00

i wg potrzeb

Katarzyna Ludwiczak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. 4

Wtorek 8.00 i wg potrzeb

Jolanta Jezierska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. 5

Czwartek 15.30 i wg potrzeb

Barbara Warot

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. 6

Poniedziałek 8.00

i wg potrzeb

Elżbieta Gierszewska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. 7

Poniedziałek 8.00

i wg potrzeb

Małgorzata Smoczyk

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. 4

Czwartek 8.00

i wg potrzeb

Magdalena Przybylska

Zajęcia dodatkowe z fizyki

Środa 14.40

Małgorzata Smoczyk

Rozwijanie kompetencji językowych kl. 4 (j. angielski)

Piątek 14.40

Anna Czarnecka-Kimla

Koło j. angielskiego

Czwartek 13.45

Magdalena Woźny

Koło j. angielskiego – przygotowanie do konkursu kl. 6

Środa 8.55

Magdalena Tarent

Deutsch ist einfach – koło j. niemieckiego

Poniedziałek 16.20

Alina Malinowska

Koło teatralne w j. niemieckim

Poniedziałek 8.00

Katarzyna Ludwiczak

Koło matematyczne „Pierwiastek”

Poniedziałek 8.50/Piątek 8.50

Jolanta Jezierska

Koło matematyczne

Poniedziałek 8.00

Barbara Warot

Ciekawa matematyka z elementami algorytmiki

Poniedziałek 12.40/Środa 14.40

Elżbieta Gierszewska

Koło matematyczne kl. 5

Środa 8.50

Katarzyna Woroch

Koło filmowe

Wg repertuaru kin 1 raz w miesiącu

Joanna Kordzińska

Mistrzowie z Cieszkowianki – zajęcia z programowania

Poniedziałek 14.40-16.15

Agnieszka Górna

Przygotowanie do konkursów z j. polskiego

Wtorek 8.00/ Piątek 8.00

Marta Krojenka

Teatrzyk tere fere

Wtorek 14.40

Izabela Cieślak

Motyli Wolontariat

akcyjnie

Violetta Langner

Koło dziennikarskie

Wg potrzeb

Anna Otocka

Zajęcia z szydełkowania i rękodzieła

Poniedziałek 8.50

Anna Słonka-Moskwa

Artystyczne podróże

Czwartek 15.30/sobota wycieczki

Bogumiła Kurzawska

Koło przyrodnicze

Wybrane soboty

Urszula Roszak

Koło przyrodnicze

Poniedziałek 14.30

Grzegorz Sokowicz

Dodatkowe zajęcia z j. niemieckiego dla kl. 6

Wtorek 7.10

Renata Markiewicz

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Piątek 14.30-15.15

Ewa Zakrzewska-Wencel

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Wtorek 15.25 – 16.10

Ewa Zakrzewska-Wencel

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Piątek 9.00 – 9.45

Renata Markiewicz

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Środa 16.30 – 17.15

Agnieszka Mikulska-Spalona

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Czwartek 16.15 – 17.05

Agnieszka Górna

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Czwartek 14.35 – 15.20

Irena Podżerek

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Poniedziałek 16.20 – 17.05

Małgorzata Olejniczak

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Czwartek 14.40 – 15.25

Renata Markiewicz

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Agnieszka Mikulska-Spalona

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Poniedziałek 12.20 – 13.15

Agnieszka Górna

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Wtorek 15.30 – 16.15

Katarzyna Minge

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Czwartek 9.00 – 9.45

Katarzyna Minge

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Wtorek 12.40 – 13.25

Katarzyna Minge

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Środa 14.30 – 15.15

Irena Podżerek

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Poniedziałek 12.40 – 13.25

Mariola Haenel

Zajęcia rewalidacyjne kl. 6

Środa

10.40 – 12.20

s. 118

Violetta Langner

Zajęcia logopedyczne – kl. 1b i 2b

Wtorek

10.40 – 11.25

s. 122A

Zajęcia logopedyczne – kl. 7b

Środa

13.45 – 14.30

s. 122A

Zajęcia logopedyczne – kl. 7b

Czwartek

8.00 – 8.45

s. 122A

Zajęcia logopedyczne – kl. 4f

Piątek

11.35 – 12.20

s. 122A

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube