• 1 Kartka z kalendarza
  19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
 • 2 Kartka z kalendarza
  10.06.2019 – wystawienie ocen rocznych
 • 3 Kartka z kalendarza
  19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
 • 4 Kartka z kalendarza
  10.06.2019 – wystawienie ocen rocznych
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
baner

Poetyckie obchody Święta Niepodległości

13 grudnia o godz. 17.00 rozpoczęła się w naszej szkole uroczysta wieczornica. Zorganizowane w Cieszkowiance muzyczno- poetyckie spotkanie odbyło się w związku z tegorocznymi obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W uroczystości wzięli udział szacowni goście, Pani Dyrektor Lidia Kałwińska, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.
W czasie prawie godzinnego występu zostały zaprezentowane najważniejsze wydarzenia z naszej drogi do niepodległości, których ilustrację stanowiły wybrane utwory poetyckie, pieśni patriotyczne,ciekawy montaż zdjęciowy oraz muzyczny występ naszego absolwenta Łukasza Kalinowkiego i Pani Dyrektor Urszuli Ferdynus- Remlein.
 
Wieczornica patriotyczna była okazją do zaprezentowania artystycznych uzdolnień młodszych i starszych uczniów: Cezarego Kujawskiego z kl. 1c, Marty Górskiej z kl.2c.,  Leny Koniecznej z kl. 3a, Patryka Kuśnierza z kl. 2d, Zofii Waligóry z kl. 3c, Mileny Kozak z kl. 5f, Joanny Olsztyńskiej z kl. 5b, Oliwii Tkacz z kl. 5e, Kamila Marka z kl. 5e, Marcina Bartczaka z kl. 5e, Franciszka Bukalskiego z kl. 5e, Szymona Hanusa z kl. 6b, Nadii Czyżewskiej z kl. 6a, Liliany Kopaszewskiej z kl. 7a, Aleksandry Nowak i Julii Moryksewicz z 7c oraz członków chóru szkolnego pod dyrekcją Pana Radosława Jastaka.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanego występu!

                                                                           Organizatorzy:
                                                                     
                                                                     Pani Anna Mączyńska, Pani Marta Krojenka, Pani Violetta Langner
 

 

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube