Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w szkole odbywa się poprzez:

  • Konsultacje online oraz bezpośredni kontakt  z rodzicem /uczniem. 
  • Regularne zajęcia na podstawie opinii PPP oraz orzeczenia.
  • Współpracę z  Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczna, Wschodnia 26 b. tel.: + 48 61 858 19 79
  • Fundacja „Dajemy dzieciom siłę” https://fdds.pl/pomoc-dla-rodzica/ 

Więcej informacji   Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

  •                                                                                           

Smaller Default Larger

Podczas zajęć integracyjnych uczniowie  poznają Kodeks Ucznia Cieszkowianki, regulamin zachowania w okresie pandemii, schemat wejść i wyjść ze szkoły,  procedury ewakuacji, zasady oceniania zachowania oraz podzielić się wrażeniami z ostatnich miesiecy.

Świetlica działa normalnie – godz.6.30-17.30

 

Klasa

Wychowawca

Sala

Wejście do szkoły

Godziny spotkań przy wejściu

1a

Danuta Gągalska

01

dla klas 1-3

8.00 - 10.30

1b

Kinga Zdunik

02

dla klas 1-3

8.10 - 10.40

1c

Bożena Zieleśkiewicz

03

dla klas 1-3

8.20 - 10.50

2a

Agata Rumińska

01

dla klas 1-3

11.00 - 13.30

2b

Beata Maciaszek

02

dla klas 1-3

11.10 - 13.40

2c

Magdalena Budziszewska

05

dla klas 1-3

11.20 - 13.50

2d

Katarzyna Minge

03

dla klas 1-3

11.30 - 14.00

3a

Irena Podżerek

107

dla klas 1-3

9.00 - 11.30

3b

Dorota Michalak

106

dla klas 1-3

9.10 - 11.40

3c

Małgorzata Kostecka

106

dla klas 1-3

11.00 - 13.30

3d

Agnieszka Ratke

107

dla klas 1-3

12.10 - 14.40

4a

Ewelina Cisłak

5

Wejście główne

7.50 - 10.20

4b

Katarzyna Skiba

22

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.00 - 10.30

4c

Izabela Cieślak

19

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.10 - 10.40

4d

Marta Lewandowska

200

Wejście główne

8.00 - 10.30

5a

Klaudia Osiej

11

Wejście główne

8.10 - 10.40

5b

Emilia Szelągowska

10

Wejście główne

8.15 - 10.45

6a

Anna Słonka-Moskwa

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.15 - 10.45

6b

Magdalena Woźny

119

Wejście główne

8.20 - 10.50

6c

Małgorzata Olejniczak

117

Wejście główne

8.25 - 10.55

6d

Bartosz Bomak

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.20 - 10.50

6e

Violetta Langner

113

Wejście główne

8.30 - 11.00

6f

Urszula Dudziak-Kaniecka

135

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.25 - 10.55

7a

Ewelina Smutek

113

Wejście główne

11.30 - 14.00

7b

Beata Adamska

119

Wejście główne

11.35 - 14.05

7c

Anna Mączyńska

117

Wejście główne

11.40 - 14.10

7d

Halina Strzesak

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.30 - 14.00

7e

Grzegorz  Sokowicz

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.35 - 14.05

7f 

Małgorzata Smoczyk

135

Wejście główne

11.45 -14.15

7g

Alina Malinowska

18

Wejście głównej

11.50 - 14.20

8a

Dorota Dudziak

28

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.40 - 14.10

8b

Marta Krojenka

27

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.45 -14.15

8c

Andrzej Chyliński

26

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.50 - 14.20

8d

Karolina Tomkowiak

131

Wejście głównej

11.55 - 14.25

8e

Michał Szwacki

129

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.55 - 14.25

  Umowy o korzystaniu z obiadów dostępne są na stronie internetowej naszej szkoły i w dyżurce szkolnej

https://sp2lubon.eu/pliki/stolowka/umowa_na_obiady_2019_2020.pdf

 

Obiady w cenie 6,80 zł. wydawane będą od godz.11.30-14.00

Odpłatności za obiady dokonywać należy zgodnie z umową zawartą ze szkołą

Wydawanie obiadów dla kl.1-3 od godz.11.30

Przerwy obiadowe dla;kl.4-6 godz.12.20.-12.40

                                     kl.7-8 godz.13.25-13.45

Obiady we wrześniu będą wydawane  od 7.09.20r. 

Odpłatność za obiady na wrzesień

     obiady od 7.09.-30.09.20 r.
     18 dni x 6,80 zł = 122,40 zł
Płatności za obiady w tym miesiącu wyjątkowo! do 10.09.20 r.

 Wychowawcy poprowadzą zebranie w dwóch turach:

I grupa Rodzice uczniów według numeru z dziennika 1-13 (tylko 1 Rodzic od 1 ucznia)

II grupa Rodzice uczniów według numeru z dziennika 14 - 27 (tylko 1 Rodzic od 1 ucznia).

Daty zebrań:

Klasa

Wychowawca

data zebrania 

1a

Danuta Gągalska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

1b

Kinga Zdunik

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

1c

Bożena Zieleśkiewicz

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2a

Agata Rumińska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2b

Beata Maciaszek

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2c

Magdalena Budziszewska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2d

Katarzyna Minge

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

3a

Irena Podżerek

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

3b

Dorota Michalak

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

3c

Małgorzata Kostecka

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

3d

Agnieszka Ratke

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4a

Ewelina Cisłak

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4b

Katarzyna Skiba

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4c

Izabela Cieślak

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4d

Marta Lewandowska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

5a

Klaudia Osiej

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

5b

Emilia Szelągowska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

6a

Anna Słonka-Moskwa

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6b

Magdalena Woźny

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6c

Małgorzata Olejniczak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6d

Bartosz Bomak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6e

Violetta Langner

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6f

Urszula Dudziak-Kaniecka

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7a

Ewelina Smutek

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7b

Beata Adamska

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7c

Anna Mączyńska

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7d

Halina Strzesak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

7e

Grzegorz  Sokowicz

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

7f 

Małgorzata Smoczyk

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

7g

Alina Malinowska

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8a

Dorota Dudziak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8b

Marta Krojenka

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8c

Andrzej Chyliński

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8d

Karolina Tomkowiak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8e

Michał Szwacki

 

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

Dostępny jest już plan lekcji, w ciągu 2 tygodni możliwe są jeszcze niewielkie zmiany.

http://www.sp2lubon.nazwa.pl/plan/

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Klasy1

Rodzic ucznia klasy 1 wraz z dzieckiem przechodzi na salę gimnastyczną wejściem od strony boiska zielonego 10 min przed uroczystością.

klasy 1 a -  godz. 13.30 połączona z pasowaniem

klasy 1 b -  godz. 14.30 połączona z pasowaniem

klasy 1 c -  godz. 15.30 połączona z pasowaniem

Klasy 2 - 8 

Uczniowie wchodzą wejściem według planu. Wychowawca  odbiera uczniów
i przechodzi do wyznaczonej klasy

 

Klasa

Wychowawca

Sala na rozpoczęcie roku

Wejście do szkoły

Godziny spotkań przy wejściu

1a

Danuta Gągalska

01

Od boiska sportowego

13.20

1b

Kinga Zdunik

02

Od boiska sportowego

14.20

1c

Bożena Zieleśkiewicz

03

Od boiska sportowego

15.20

2a

Agata Rumińska

01

Od boiska sportowego

9.00

2b

Beata Maciaszek

02

Od boiska sportowego

9.00

2c

Magdalena Budziszewska

05

Od boiska sportowego

9.10

2d

Katarzyna Minge

03

Od boiska sportowego

9.10

3a

Irena Podżerek

107

Wejście główne

9.00

3b

Dorota Michalak

106

Wejście główne

9.00

3c

Małgorzata Kostecka

10

Wejście główne

9.10

3d

Agnieszka Ratke

11

Wejście główne

9.10

4a

Ewelina Cisłak

05

Od boiska sportowego

10.30

4b

Katarzyna Skiba

22

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.30

4c

Izabela Cieślak

19

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.30

4d

Marta Lewandowska

200

Wejście główne

10.30

5a

Klaudia Osiej

11

Wejście główne

10.30

5b

Emilia Szelągowska

10

Wejście główne

10.40

6a

Anna Słonka-Moskwa

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.40

6b

Magdalena Woźny

119

Wejście główne

10.50

6c

Małgorzata Olejniczak

117

Wejście główne

10.50

6d

Bartosz Bomak

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.40

6e

Violetta Langner

113

Wejście główne

10.40

6f

Urszula Dudziak-Kaniecka

135

Wejście główne

11.00

7a

Ewelina Smutek

113

Wejście główne

12.00

7b

Beata Adamska

119

Wejście główne

12.00

7c

Anna Mączyńska

117

Wejście główne

12.10

7d

Halina Strzesak

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

12.00

7e

Grzegorz  Sokowicz

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

12.00

7f 

Małgorzata Smoczyk

135

Wejście główne

12.10

7g

Alina Malinowska

18

Wejście głównej

12.10

8a

Dorota Dudziak

28

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

12.10

8b

Marta Krojenka

27

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

12.10

8c

Andrzej Chyliński

26

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

12.20

8d

Karolina Tomkowiak

131

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

12.20

8e

Michał Szwacki

129

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

12.30