• 1 Kartka z kalendarza
  Dzień Otwarty w Cieszkowiance Przyszłorocznych Uczniów klas 1 i ich Rodziców zapraszamy do Cieszkowianki ................................................................... 2 marca 2010 w godz. 14.00 - 16.00
 • 2 Kartka z kalendarza
  13 marca zgłoszenia do Konkursu Wiosennego
 • 3 Kartka z kalendarza
  Zbieramy mydło dla najbiedniejszych w afrykańskich wioskach. .................................................................... Termin zakończenia zbiórki: 30 kwietnia 2020 .................................................................... STREFA DOBRYCH UCZYNKÓW
 • 4 Kartka z kalendarza
  06.03.2020 - malowanie motyli dla Hospicjum godz. 17.00 -19.00
 • 5 Kartka z kalendarza
  20.03.2020 – Dzień Patrona, powitanie wiosny
baner

„Educathon – Programuj #naMarszalkowskiej” 2020

19 lutego uczestniczyliśmy w I Edycji Poznańskiego Turnieju Programistycznego organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Poznaniu. Z naszej szkoły brały udział 2 drużyny 3 osobowe. Każdy zespół miał za zadanie w ciągu 3,5 godziny opracować algorytm rozwiązujący problem - ile maksymalnie krzeseł przy stole. można ustawić przy stole. Zmienne parametry dotyczyły stołu oraz krzesełek. Rozwiązanie problemu musiało być zapisane w programie (do wyboru): C++, Python lub PHP.

Nasi uczniowie zaprezentowali rozwiązanie w języku Python. Wszystkie drużyny  wykazały się dużymi umiejętnościami programistycznymi.

Nasza drużyna złożona z uczniów klasy 8 a zajęła 2 miejsce. Jej skład to: Anna Jagłowska, Aleksander Adamski oraz Jakub Górski.

Doskonale poradziła sobie także nasza drużyna złożona z uczniów klasy 7 a, zdobyte doświadczenie będzie procentować w przyszłorocznych potyczkach. W skład drużyny wchodzili: Borys Kurtiak, Piotr Olejniczak oraz Wojciech Olejnik.

Gratulacje dla naszych być może przyszłych programistów.

https://www.facebook.com/turniej.programistyczny/posts/1237837433079800

Joanna Kordzińska

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube