Ułatwienia dostępu

Cieszkowianka

Brak grafik
Smaller Default Larger

na czas wyczekiwanych wakacji, życzymy Wam dużo słońca i radości. Bawcie się , odpoczywajcie i zbierajcie siły na nowe wyzwania.

Pamiętajcie jednak, że wakacje powinny być przede wszystkim bezpieczne. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Spotkamy się we wrześniu, jeśli zachowacie rozsądek. Zalecenia epidemiologiczne są nadal aktualne: myjcie ręce, w pomieszczeniach publicznych i komunikacji miejskiej noście maseczki i zachowujcie dystans społeczny. 

Czekamy na Was 1 września.
 
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne  Cieszkowianki
 
 

Pięć dni zabaw za nami. Dzieci z Cieszkowianki podczas tegorocznych półkolonii letnich uczestniczyły w różnych atrakcjach i formach rekreacji. Miały możliwość obejrzenia projekcji filmu pt. "Bella i Sebastian 2", ukazującego wartość przyjaźni w życiu człowieka. Kolejną atrakcją było zwiedzanie z przewodnikiem poznańskiej Palmiarni, w której można było przenieść się do lasów tropikalnych. Nie zabrakło również aktywności sportowych jak pobyt na basenie, kręgielni oraz wypad do Frajdy Parku, w którym dzieci mogły skorzystać m.in. z dmuchanych zamków czy toru przeszkód. Niezapomnianym przeżyciem dla wielu uczniów okazały się przejazdy komunikacją miejską.Każda grupa nadała sobie nazwę np. wśród uczestników były "Cytrynki", "Pomarańczka", czy też "Fioletowe słonie". Mamy nadzieję, że każdy z uczestników półkolonii zachowa w pamięci miłe wspomnienia.

Z podziękowaniami dla uczniów Cieszkowianki 

za radość, zabawę i uśmiech na twarzy

Opiekunowie półkolonii