• 1 Kartka z kalendarza
  19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
 • 2 Kartka z kalendarza
  10.06.2019 – wystawienie ocen rocznych
 • 3 Kartka z kalendarza
  19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
 • 4 Kartka z kalendarza
  10.06.2019 – wystawienie ocen rocznych
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
baner

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI OPIEKI NAD DZIEĆMI PODCZAS ZAPOWIADANYCH STRAJKÓW NAUCZYCIELI W SZKOŁACH

  Szanowni Rodzice,

 w związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli w szkołach, dla których organem prowadzącym jest miasto Luboń, Burmistrz Miasta postanowiła podjąć działania, które będą miały na celu złagodzenie skutków strajku dla dzieci i rodziców.

W związku z powyższym, dajemy Państwu możliwość skorzystania z zajęć opiekuńczych dla dzieci, które w przypadku ogłoszenia strajku, zostaną zorganizowane w godzinach od 7.30 do 15.30  na terenie Lubonia począwszy od 8.04.2019 r. wg poniższego harmonogramu: 

 1. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu będą mogły skorzystać z zajęć opiekuńczych przygotowanych w hali widowiskowej-sportowej LOSiR (w przypadku przeprowadzania egzaminów w hali widowiskowo-sportowej zajęcia odbywać się będą w salach Szkoły Podstawowej nr 5).
 2. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Luboniu będą mogły skorzystać z zajęć opiekuńczych przygotowanych w Bibliotece Miejskiej.
 3. Dzieci z Zespołu Szkół w Luboniu będą mogły skorzystać z zajęć opiekuńczych przygotowanych w Domu Parafialnym przy ulicy Jagiełły 11 (przy kościele pw. św. Jana Bosko).
 4. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Luboniu będą mogły skorzystać z zajęć opiekuńczych przygotowanych w Ośrodku Kultury w Luboniu.
 5. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu będą mogły skorzystać z zajęć opiekuńczych przygotowanych w hali sportowo-widowiskowej LOSiR (w przypadku przeprowadzania egzaminów w hali widowiskowo-sportowej zajęcia odbywać się będą w salach Szkoły Podstawowej nr 5).

 W szkołach dostępne są druki wniosków o objęcie dziecka opieką w dniach, w których będzie odbywał się strajk. Wniosek należy wypełnić i dostarczyć w momencie powierzenia opieki nad dzieckiem, do instytucji, która dla danej szkoły została wyznaczona dla danej szkoły. 

 Komunikat dotyczący możliwości skorzystania z obiadu zostanie podany do wiadomości do 04.04.2019 r.

  

   Wydział Oświaty, Zdrowia i Kultury

Urzędu Miasta Luboń

 

OŚWIADCZENIE  RODZICÓW - DO WYDRUKU

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube