• 1 Kartka z kalendarza
    19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
  • 2 Kartka z kalendarza
    10.06.2019 – wystawienie ocen rocznych
  • 3 Kartka z kalendarza
    19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
  • 4 Kartka z kalendarza
    10.06.2019 – wystawienie ocen rocznych
  • 5 Kartka z kalendarza
    19.06. 2019r - zakończenie zajęć szkolnych
baner

Zebrania z rodzicami

Szanowni Państwo,

zapraszamy na zebrania 17 maja 2019 r.

godz. 17.00 - zebranie rodziców przyszłorocznych klas 1,  

godz. 18.00 - zebrania klas 1-4,

godz. 19.00 -  zebrania klas 5-8. 

 

Zebrania z Rodzicami – klasy 1 - 4

17 maja 2019r. godz.18.00

klasa

wychowawca

sala

1a

p. Irena Podżerek

18

1b

p. Dorota Michalak

16

1c

p. Małgorzata Kostecka

131

1d

p. Agnieszka Ratke

zebranie w innym terminie

2a

p. Bożena Zieleśkiewicz

28

2b

p. Danuta Gągalska

128

2c

p. Kinga Zdunik

117

2d

p. Marta Lewandowska

27

3a

p. Agata Rumińska

26

3b

p. Agnieszka Mikulska - Spalona

19

3c

p. Magdalena Budziszewska

119

4a

p. Anna Słonka - Moskwa

113

4b

p. Magdalena Woźny

121

4c

p. Małgorzata Olejniczak

11

4d

p. Bartosz Bomak

129

4e

p. Paweł Nowaczyk

107

4f

p. Urszula Dudziak - Kaniecka

135

7a

p. Maria Szczepańska

10

   

Nauczyciele bez wychowawstw dyżurują w pokoju od 18.30: p. Emilia Szelągowska, p. Lidia Brenska, p. Violetta Langner, p. Ewelina Cisłak

gabinet dyrektora: p. Lidia Kałwińska

gabinet wicedyrektora: p. Elżbieta Nowakowska

gabinet pedagoga: p. Agnieszka Gidaszewska – od godz. 17.00

Zebrania Rodziców uczniów klas 5-8

17.05.2019 r. godz.19.00

 

5a

p. Emilia Wallheim

10

5b

p. Iwona Szymańska

18

5c

p. Magdalena Tarent

121

5d

p. Halina Strzesak

107

5e

p. Grzegorz Sokowicz

130

5f

p. Izabela Cieślak

11

5g

p. Małgorzata Smoczyk

19

6a

p. Joanna Kordzińska

120

6b

p. Jolanta Jezierska

106

6c

p. Agnieszka Górna

113

6d

p. Karolina Tomkowiak

129

6e

p. Michał Szwacki

128

7b

p. Elżbieta Gierszewska

135

7c

p. Katarzyna Minge

28

7d

p. Barbara Warot

117

8a

p. Dorota Dudziak

131

8b

p. Magdalena Przybylska

119

Nauczyciele – wychowawcy wspierający

dyżurują w pokoju nauczycielskim od 18.30 do 19.30:

p. Andrzej Chyliński, p. Maria Budzyńska, p. Anna Czarnecka-Kimla, p. Kinga Jaruga, p. Bogumiła Kurzawska, p. Alina Malinowska, p. Paweł Nowaczyk, p. Radosław Jastak, p. Anna Mączyńska, p. Małgorzata Morawska, p. Anna Otocka, p. Robert Tomkowiak, p. Urszula Roszak

gabinet dyrektora:  p. Lidia Kałwińska

gabinet wicedyrektora: p. Urszula Ferdynus-Remlein

gabinet pedagoga (18.00-19.00):  p. Ewa Zakrzewska-Wencel, p. Monika Pawlak

 

 

 

 

 

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube