• 1 Kartka z kalendarza
    10.10.2019. .................................................................... Pasowanie klas 1
  • 2 Kartka z kalendarza
    Drugie w bieżącym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej. Na zebranie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych. ....................................................................... Przewodnicząca Rady Rodziców SP2 Aleksandra Siejak
  • 3 Kartka z kalendarza
    Ruszyła kolejna akcja pomocy humanitarnej "Opatrunek na ratunek!" Chcemy we współpracy z fundacją Redemptoris Missio wesprzeć misyjną działalność na rzecz potrzebujących. Jak co roku będziemy zbierali : bandaże opatrunki jałowe strzykawki plastry, rękawiczki jednorazowe gazy W prowizorycznych przychodniach w kameruńskich misjach brakuje ich bardzo, a są to przecież produkty pierwszej pomocy. Będziemy je zbierać do Bożego Narodzenia.
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2019 - udział reprezentacji szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    19.11.2019 - wywiady dla rodziców klas 4-8 godz. 17.00 (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) ................................................................. 26.11.2019 - wywiady dla rodziców kl. 1-3 godz. 17.00 ................................................................. 26.11.2019 – wystawienie zagrożeń/ powiadomienie rodziców/
baner

Zmiana dla 8! - Zebrania z rodzicami klas 1-8

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami we wtorek 17.09.2019r. 

klasy 1 - 5 o  godz.17.00

klasy 6 - 8 o  godz.18.00

  Rodziców klas 8 - zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, stołówka - godz. 18.00

Przydział sal:

klasy 1 - 5     godz.17.00

klasa

wychowawca

sala

1a

p. Agneszka Mikulska- Spalona

01

1b

p. Beata Maciaszek

02

1c

p. Magdalena Budziszewska

10

1d

p. Katarzyna Minge

03

2a

p. Irena Podżerek

119

2b

p. Dorota Michalak

26

2c

p. Małgorzata Kostecka

27

2d

p. Agnieszka Ratke

28

3a

p. Bożena Zieleśkiewicz

107

3b

p. Danuta Gągalska

117

3c

p. Kinga Zdunik

106

3d

p. Marta Lewandowska

18

4a

p. Klaudia Osiej

11

4b

p. Emilia Szelągowska

16

5a

p. Anna Słonka-Moskwa

128

5b

p. Magdalena Woźny

113

5c

p. Małgorzata Olejniczak

19

5d

p. Bartosz Bomak

129

5e

p. Violetta Langner

121

5f

p. Barbara Warot

131

   

Nauczyciele bez wychowawstw dyżurują w pokoju nauczycielskim  od 17.30-18.30  

 

gabinet dyrektora: p. A. Górna

 

gabinet wicedyrektora: p. Małgorzata Olejniczak, Joanna Kordzińska

 

gabinet pedagoga: 

od 17.30 - 18.30  - p. Agnieszka Gidaszewska

  1. Anna Nacfalska–Mielcarek

od 18.30 - 19.30 -  p. Ewa Zakrzewska-Wencel

  1. Hubert Hryniewiecki

Zebrania z Rodzicami – klasy 6-8

 17.09.2019r. godz.18.00

 

klasa

 

sala

6a

p. Ewelina Cisłak

16

6b

p. Beata Adamska

26

6c

p. Ewelina Janczycka

121

6d

p. Halina Strzesak

120

6e

p. Grzegorz  Sokowicz

131

6f

p. Izabela Cieślak

19

6g

p. Małgorzata Smoczyk

18

7a

p. Marta Szymczak

113

7b

p. Marta Krojenka

27

7c

p. Andrzej Chyliński

106

7d

p. Karolina Tomkowiak

11

7e

p. Michał Szwacki

129

8a

p. Dorota Dudziak

28

8b

p. Elżbieta Gierszewska

117

8c - zmiana 18.30

p. Katarzyna Minge

03

8d

p. Katarzyna Woroch

130

   

Nauczyciele bez wychowawstw dyżurują w pokoju nauczycielskim  od 17.30-18.30  

 

gabinet dyrektora: p. A. Górna

 

gabinet wicedyrektora: p. Małgorzata Olejniczak, Joanna Kordzińska

 

gabinet pedagoga: 

od 17.30 - 18.30  - p. Agnieszka Gidaszewska

  1. Anna Nacfalska–Mielcarek

 

od 18.30 - 19.30 -  p. Ewa Zakrzewska-Wencel

  1. Hubert Hryniewiecki
Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube