• 1 Kartka z kalendarza
    Dzień Otwarty w Cieszkowiance Przyszłorocznych Uczniów klas 1 i ich Rodziców zapraszamy do Cieszkowianki ................................................................... 2 marca 2010 w godz. 14.00 - 16.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    13 marca zgłoszenia do Konkursu Wiosennego
  • 3 Kartka z kalendarza
    Zbieramy mydło dla najbiedniejszych w afrykańskich wioskach. .................................................................... Termin zakończenia zbiórki: 30 kwietnia 2020 .................................................................... STREFA DOBRYCH UCZYNKÓW
  • 4 Kartka z kalendarza
    06.03.2020 - malowanie motyli dla Hospicjum godz. 17.00 -19.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    20.03.2020 – Dzień Patrona, powitanie wiosny
baner

14 października zajęcia projektowe

9.00 - pasowanie klas I (zbiórka 8.45)

 

Klasy 2-5 realizują tematykę “Z kulturą na co dzień”

Klasy 6-8 realizują tematykę “Profilaktyka uzależnień”

 

Obiady 11.00 - 14.00

Przydział sal klas 1 - 8   

 

sale

klasy

n-le

godziny

klasy

n-le

godziny

1

2d

Agnieszka Ratke

9.00 - 12.00

     

2

2a

Irena Podżerek

9.00 - 12.00

     

3

2c

Małgorzata Kostecka

9.00 - 12.00

     

5

6e

Grzegorz  Sokowicz

Radek Jastak

8.00 - 11.00

     

10

2b

Dorota Michalak

9.00 - 12.00

     

11

4a

Klaudia Osiej

Lidia Brenska 

8.00 - 11.00

     

16

6a 

Emilia Wallheim

Anna Czarnecka-Kimla

8.00 - 11.00

4b

Emilia Szelągowska

Ula Roszak

11.00 - 14.00

18

6g

Małgorzata Smoczyk

Barbara Warot

8.00 - 11.00

5b

Magdalena Woźny

Alina Malinowska

11.00 - 14.00

19

7b

Marta Krojenka

Małgosia Morawska

8.00 - 11.00

     

22

6f

Izabela Cieślak

8.00 - 11.00

     

26

6b

Beata Adamska

8.00 - 11.00

 

   

27

6d

Halina Strzesak

Ewelina Smutek

8.00 - 11.00

8a

Dorota Dudziak

Magda Przybylska

11.00 - 14.00

28

3d

Marta Lewandowska

9.00 - 12.00

     

106

3c

Kinga Zdunik

9.00 - 12.00

     

107

3a

Bożena Zieleśkiewicz

9.00 - 12.00

     

113

7c

Andrzej Chyliński

8.00 - 11.00

7a

Marta Szymczak

11.00 - 14.00

117

7d

Karolina Tomkowiak

Hubert Hryniewiecki

8.00 - 11.00

     

119

3b

Danuta Gągalska

9.00 - 12.00

     

120

5d

Bartosz Bomak

Kinga Jaruga

8.00 - 11.00

     

121

5e

Violetta Langner

Alicja Nowowiejska

8.00 - 11.00

     

128

6c

Ewelina Janczycka

Jolanta Jezierska 

8.00 - 11.00

5a

Anna Słonka-Moskwa

Ewelina Cisłak

11.00 - 14.00

129

7e

Michał Szwacki

Andrzej Bartosiewicz

8.00 - 11.00

     

130

8d

Katarzyna Woroch

Damian Stanisławski

8.00 - 11.00

     

131

5f

Urszula Dudziak-Kaniecka

Jerzy Kotkowski

8.00 - 11.00

5c

Małgorzata Olejniczak

Robert Tomkowiak

11.00 - 14.00

135

8b

Elżbieta Gierszewska

Karolina Hauza

8.00 - 11.00

8c

Katarzyna Minge

Ewa Zakrzewska-Wencel

11.00 - 14.00

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube