• 1 Kartka z kalendarza
    1 września rozpoczęcie roku szkolnego
  • 2 Kartka z kalendarza
    2 września zajęcia projektowe
  • 3 Kartka z kalendarza
    2-3 września zebrania z rodzicami
  • 4 Kartka z kalendarza
    27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

Zebrania z Rodzicami 2 - 3 września

 Wychowawcy poprowadzą zebranie w dwóch turach:

I grupa Rodzice uczniów według numeru z dziennika 1-13 (tylko 1 Rodzic od 1 ucznia)

II grupa Rodzice uczniów według numeru z dziennika 14 - 27 (tylko 1 Rodzic od 1 ucznia).

Daty zebrań:

Klasa

Wychowawca

data zebrania 

1a

Danuta Gągalska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

1b

Kinga Zdunik

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

1c

Bożena Zieleśkiewicz

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2a

Agata Rumińska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2b

Beata Maciaszek

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2c

Magdalena Budziszewska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

2d

Katarzyna Minge

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

3a

Irena Podżerek

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

3b

Dorota Michalak

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

3c

Małgorzata Kostecka

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

3d

Agnieszka Ratke

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4a

Ewelina Cisłak

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4b

Katarzyna Skiba

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4c

Izabela Cieślak

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

4d

Marta Lewandowska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

5a

Klaudia Osiej

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

5b

Emilia Szelągowska

2.09.2020 (środa)

I grupa godz. 18.00

II grupa godz. 19.00

6a

Anna Słonka-Moskwa

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6b

Magdalena Woźny

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6c

Małgorzata Olejniczak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6d

Bartosz Bomak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6e

Violetta Langner

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

6f

Urszula Dudziak-Kaniecka

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7a

Ewelina Smutek

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7b

Beata Adamska

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7c

Anna Mączyńska

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 16.00

II grupa godz. 17.00

7d

Halina Strzesak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

7e

Grzegorz  Sokowicz

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

7f 

Małgorzata Smoczyk

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

7g

Alina Malinowska

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8a

Dorota Dudziak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8b

Marta Krojenka

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8c

Andrzej Chyliński

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8d

Karolina Tomkowiak

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

8e

Michał Szwacki

 

3.09.2020 (czwartek)

I grupa godz. 17.00

II grupa godz. 18.00

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube