2 września - zajęcia z wychowawcą 

Podczas zajęć integracyjnych uczniowie  poznają Kodeks Ucznia Cieszkowianki, regulamin zachowania w okresie pandemii, schemat wejść i wyjść ze szkoły,  procedury ewakuacji, zasady oceniania zachowania oraz podzielić się wrażeniami z ostatnich miesiecy.

Świetlica działa normalnie – godz.6.30-17.30

 

Klasa

Wychowawca

Sala

Wejście do szkoły

Godziny spotkań przy wejściu

1a

Danuta Gągalska

01

dla klas 1-3

8.00 - 10.30

1b

Kinga Zdunik

02

dla klas 1-3

8.10 - 10.40

1c

Bożena Zieleśkiewicz

03

dla klas 1-3

8.20 - 10.50

2a

Agata Rumińska

01

dla klas 1-3

11.00 - 13.30

2b

Beata Maciaszek

02

dla klas 1-3

11.10 - 13.40

2c

Magdalena Budziszewska

05

dla klas 1-3

11.20 - 13.50

2d

Katarzyna Minge

03

dla klas 1-3

11.30 - 14.00

3a

Irena Podżerek

107

dla klas 1-3

9.00 - 11.30

3b

Dorota Michalak

106

dla klas 1-3

9.10 - 11.40

3c

Małgorzata Kostecka

106

dla klas 1-3

11.00 - 13.30

3d

Agnieszka Ratke

107

dla klas 1-3

12.10 - 14.40

4a

Ewelina Cisłak

5

Wejście główne

7.50 - 10.20

4b

Katarzyna Skiba

22

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.00 - 10.30

4c

Izabela Cieślak

19

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.10 - 10.40

4d

Marta Lewandowska

200

Wejście główne

8.00 - 10.30

5a

Klaudia Osiej

11

Wejście główne

8.10 - 10.40

5b

Emilia Szelągowska

10

Wejście główne

8.15 - 10.45

6a

Anna Słonka-Moskwa

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.15 - 10.45

6b

Magdalena Woźny

119

Wejście główne

8.20 - 10.50

6c

Małgorzata Olejniczak

117

Wejście główne

8.25 - 10.55

6d

Bartosz Bomak

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.20 - 10.50

6e

Violetta Langner

113

Wejście główne

8.30 - 11.00

6f

Urszula Dudziak-Kaniecka

135

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

8.25 - 10.55

7a

Ewelina Smutek

113

Wejście główne

11.30 - 14.00

7b

Beata Adamska

119

Wejście główne

11.35 - 14.05

7c

Anna Mączyńska

117

Wejście główne

11.40 - 14.10

7d

Halina Strzesak

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.30 - 14.00

7e

Grzegorz  Sokowicz

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.35 - 14.05

7f 

Małgorzata Smoczyk

135

Wejście główne

11.45 -14.15

7g

Alina Malinowska

18

Wejście głównej

11.50 - 14.20

8a

Dorota Dudziak

28

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.40 - 14.10

8b

Marta Krojenka

27

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.45 -14.15

8c

Andrzej Chyliński

26

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.50 - 14.20

8d

Karolina Tomkowiak

131

Wejście głównej

11.55 - 14.25

8e

Michał Szwacki

129

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.55 - 14.25