• 1 Kartka z kalendarza
    1 września rozpoczęcie roku szkolnego
  • 2 Kartka z kalendarza
    2 września zajęcia projektowe
  • 3 Kartka z kalendarza
    2-3 września zebrania z rodzicami
  • 4 Kartka z kalendarza
    27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

14 października 2020 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Uczniowie  spędzają czas z wychowawcą.

Świetlica pracuje w godzinach od 6.30 do 17.30

OBIADY: 

1 ZMIANA klasy 4- 6 - o godz.  11.00 - pomoc Jn

2 ZMIANA klasy 1- 3 - o godz. 11.30 (1a, 1b, 1c, 2c, 3a, 3b); 

o godz 12.00 (2a, 2b, 2d, 3c, 3d)

3 ZMIANA  klasy  7- 8 - o godz. 13.00 

 

Klasa

Wychowawca

Sala

Godziny

ZMIANA(obiady)

1a

Danuta Gągalska

01

9.30 - 11.30

2

1b

Kinga Zdunik

02

9.30 - 11.30

2

1c

Bożena Zieleśkiewicz

03

9.30 - 11.30

2

2a

Agata Rumińska

01

12.00 - 14.00

2

2b

Beata Maciaszek

02

12.00 - 14.00

2

2c

Magdalena Budziszewska

05

9.30 - 11.30

2

2d

Katarzyna Minge

03

12.00 - 14.00

2

3a

Irena Podżerek

107

9.30 - 11.30

2

3b

Dorota Michalak

106

9.30 - 11.30

2

3c

Małgorzata Kostecka

106

12.00 - 14.00

2

3d

Agnieszka Ratke

107

12.00 - 14.00

2

4a

Ewelina Cisłak

18

9.00 - 11.00

1

4b

Katarzyna Skiba

22

9.00 - 11.00

1

4c

Izabela Cieślak

19

9.00 - 11.00

1

4d

Marta Lewandowska

200

9.00 - 11.00

1

5a

Klaudia Osiej

11

9.00 - 11.00

1

5b

Emilia Szelągowska

10

9.00 - 11.00

1

6a

Anna Słonka-Moskwa

128

9.00 - 11.00

1

6b

Magdalena Woźny

119

9.00 - 11.00

1

6c

Małgorzata Olejniczak

117

9.00 - 11.00

1

6d

Bartosz Bomak

121

9.00 - 11.00

1

6e

Violetta Langner

113

9.00 - 11.00

1

6f

Urszula Dudziak-Kaniecka

131

9.00 - 11.00

1

7a

Ewelina Smutek

119

12.00 - 14.00

3

7b

Beata Adamska

19

12.00 - 14.00

3

7c

Magdalena Przybylska

121

12.00 - 14.00

3

7d

Halina Strzesak

27

12.00 - 14.00

3

7e

Grzegorz  Sokowicz

128

12.00 - 14.00

3

7f 

Małgorzata Smoczyk

135

12.00 - 14.00

3

7g

Alina Malinowska

18

12.00 - 14.00

3

8a

Dorota Dudziak

28

12.00 - 14.00

3

8b

Marta Krojenka

117

12.00 - 14.00

3

8c

Andrzej Chyliński

26

12.00 - 14.00

3

8d

Karolina Tomkowiak

131

12.00 - 14.00

3

8e

Michał Szwacki

129

12.00 - 14.00

3

 

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube