Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w szkole odbywa się poprzez:

  • Konsultacje online oraz bezpośredni kontakt  z rodzicem /uczniem. 
  • Regularne zajęcia na podstawie opinii PPP oraz orzeczenia.
  • Współpracę z  Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczna, Wschodnia 26 b. tel.: + 48 61 858 19 79
  • Fundacja „Dajemy dzieciom siłę” https://fdds.pl/pomoc-dla-rodzica/ 

Więcej informacji   Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

  •                                                                                           

Smaller Default Larger

 

Harmonogram  zakończenia  roku szkolnego 2020/2021

Klasy 1 - 3

W przypadku odpowiednich warunków atmosferycznych zakończenie dla uczniów klas 1-3 odbędzie się na boisku sportowym.

Wychowawca  odbiera uczniów i przechodzi do wyznaczonej strefy (boisko sportowe) bądź klasy.

Klasy 4- 8

Uczniowie samodzielnie udają się do klasy.

Klasa

Wychowawca

Sala na rozpoczęcie roku

Wejście do szkoły

Godzina 

1a

Danuta Gągalska

01

Od boiska sportowego

9.00

1b

Kinga Zdunik

02

Od boiska sportowego

9.00

1c

Bożena Zieleśkiewicz

03

Od boiska sportowego

9.00

2a

Agata Rumińska

01

Od boiska sportowego

10.00

2b

Beata Maciaszek

02

Od boiska sportowego

10.00

2c

Magdalena Budziszewska

05

Od boiska sportowego

9.30

2d

Katarzyna Minge

03

Od boiska sportowego

10.00

3a

Irena Podżerek

107

Wejście główne

9.30

3b

Dorota Michalak

106

Wejście główne

9.30

3c

Małgorzata Kostecka

10

Wejście główne

10.00

3d

Agnieszka Ratke

11

Wejście główne

10.00

4a

Ewelina Cisłak

05

Od boiska sportowego

10.30

4b

Urszula Roszak

22

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

9.00

4c

Izabela Cieślak

19

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

9.00

4d

Marta Lewandowska

106

Wejście główne

10.30

5a

Klaudia Osiej

11

Wejście główne

11.00

5b

Emilia Szelągowska

10

Wejście główne

11.00

6a

Anna Słonka-Moskwa

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

9.00

6b

Magdalena Woźny

119

Wejście główne

9.00

6c

Małgorzata Olejniczak

117

Wejście główne

9.00

6d

Kinga Jaruga

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.30

6e

Violetta Langner

113

Wejście główne

10.40

6f

Urszula Dudziak-Kaniecka

135

Wejście główne

11.15

7a

Ewelina Smutek

113

Wejście główne

11.40

7b

Beata Adamska

119

Wejście główne

10.00

7c

Anna Mączyńska

117

Wejście główne

10.00

7d

Halina Strzesak

121

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.30

7e

Grzegorz  Sokowicz

128

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.00

7f 

Małgorzata Smoczyk

135

Wejście główne

10.15

7g

Alina Malinowska

18

Wejście głównej

10.15

8a

Dorota Dudziak

26

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.00

8b

Marta Krojenka

27

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.30

8c

Andrzej Chyliński

28

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.00

8d

Karolina Tomkowiak

130

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

10.15

8e

Michał Szwacki

129

Od Ochotniczej Straży Pożarnej

11.30