• 1 Kartka z kalendarza
    1 września rozpoczęcie roku szkolnego
  • 2 Kartka z kalendarza
    2 września zajęcia projektowe
  • 3 Kartka z kalendarza
    2-3 września zebrania z rodzicami
  • 4 Kartka z kalendarza
    27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

Marcowe wieści z Samorządu Uczniowskiego

Od 3 marca wraca SZCZĘŚLIWY NUMEREK      

Przypominamy, że codziennie na tablicy SU będzie pojawiał się inny numer z dziennika, losowany przez SU, osoba mająca ten numer w dzienniku jest w tym dniu zwolniona z odpowiedzi i niezapowiedzianej kartkówki.   

 Po raz kolejny wybieramy w naszej szkole Mistrzów w kategoriach:

Mistrz Sportu,   Mistrz Sztuki,   Mistrz Słowa,   Mistrz Wiedzy.

Ważne terminy:

  1. Do 7 marca 2014 każda szósta klasa ( w porozumieniu z wychowawcą i nauczycielami uczącymi) może zgłosić po jednym kandydacie w każdej kategorii. Zgłoszenia, wraz z pisemnym uzasadnieniem zawierającym informację o osiągnięciach nominowanych ( punktowane są udział i osiągnięcia indywidualne lub zespołowe w konkursach i zawodach) zgłaszane są do pani Woroch;
  2. W dniach 10-14 marca 2014 klasa może prezentować sylwetki nominowanych na dolnym, głównym holu ( plakaty) lub przez radiowęzeł;
  3. Po tym czasie Wielka Kapituła składająca się z Dyrekcji, nauczycieli i przedstawicieli SU dokona wyboru Mistrzów.

 

Kolejne informacje wkrótce :)

„I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

Zakończyła się akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, powstało 31 świątecznych paczek, które trafiły do potrzebujących dzieci.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

                                                Samorząd Uczniowski wraz z organizatorami

Konkurs bombkowy

Lista osób nagrodzonych w szkolnym konkursie.

Serdecznie gratulujemy !

I miejsce:

     Miłosz Czupryniak 1a

     Olga Bednarczuk 6c

II miejsce: 

      Adam Słonka-Moskwa 2b

      Natasza Bzik 3b

      Sandra Kwinecka 2c

III miejsce:

      Aleksandra Andrzejewska 6a

      Zofia Wrzaskowska 5c

      Klara Hofman b

Czytaj więcej: Konkurs bombkowy

Konkurs piernikowy

Lista osób nagrodzonych w szkolnym konkursie.

Serdecznie gratulujemy !

 

I miejsce :

       Magdalena Andrzejewska 4a

       Weronika Pawlicka 6e

II miejsce :

        Zuzanna Płazińska 4a

        Aleksandra Andrzejewska 6a

        Oliwia Wojciechowska 1b

III miejsce :

         Oliwia Dawidek 6e

         Maria Frąckowiak 5d

         Karolina Zagajewska 6e

         Zuzanna Juchacz 6e

Czytaj więcej: Konkurs piernikowy

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube