• 1 Kartka z kalendarza
    17.09.2018 – 1700 zebrania klas 1-4, godz. 18.00 zebrania klas 5-8, .............................................................................. (klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00) .............................................................................. 1910 zebranie Rady Rodziców
  • 2 Kartka z kalendarza
    28.09.2019 o godz. 14.00 – 18.00 Festyn Rodzinny
  • 3 Kartka z kalendarza
    7 - 9.10.2019 - zaległe rekolekcje
  • 4 Kartka z kalendarza
    14.10.2019 o godz. 9.00 Pasowanie pierwszaków,
  • 5 Kartka z kalendarza
    28.09.2019 o godz. 14.00 – 18.00 Festyn Rodzinny
baner

Konkurs Liga zadaniowa z matematyki 2018/2019 - rozstrzygnięty!

Od października 2018r. do maja 2019r. uczniowie naszej szkoły systematyczne rozwiązywali zadania w ramach szkolnego konkursu Liga zadaniowa z matematyki. Celem konkursu było m.in.rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia, doskonalenie umiejętności stosowania wiedzy w zadaniach praktycznych. Udział w konkursie wymagał wytrwałej pracy i wiary we własne możliwości. Nie wszyscy wytrzymali obowiązek comiesięcznego mierzenia się z nową porcją zadań, tym bardziej należy docenić wkład pracy włożonej przez laureatów konkursu.

Gratulujemy wszystkim udziału w tym prestiżowym konkursie, a szczególne brawa należą się zwycięzcom konkursu!

W kategorii klas IV-V laureatami zostali:

I miejsce (ex aequo) - Mateusz Jakubczyk z kl. 4D, Bartosz Pawlicki z kl. 5F, Antoni Piętka z kl. 5D

II miejsce (ex aequo) - Oliwia Wachowiak z kl. 4F, Alicja Ossowska z kl. 5B

III miejsce - Kinga Siejak z kl. 5F

W kategorii klas VI-VII laureatami zostali:

I miejsce - Jakub Górski z kl.7A

II miejsce - Kamil Wojciechowski z kl. 7A

III miejsce (ex aequo) - Anna Jagłowska z klasy 7A, Oktawia Socha z kl. 6C

 

Wyróżnienia za aktywny i bardzo dobry wynik w konkursie otrzymują:

Aleksandra Konieczna z kl. 5A, Stanisław Ciesielczak z kl. 4F, Agata Frąckowiak z kl. 6A i Jakub Chylak z kl. 7D.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki ze wszystkich etapów konkursu:

Klasy IV - V

Miejsce

KOD UCZNIA

X/

2018

XI/

2018

XII/

2018

I/

2019

II/

2019

III/

2019

IV/

2019

V/

2019

Razem

1

4d_07

16

17

17

17

15

17

16

17

132

1

5f_13

16

17

17

17

15

17

16

17

132

1

5d_14

16

17

17

17

15

17

16

17

132

2

4f_22

16

17

16,5

17

15

16

16

17

130,5

2

5b_15

16

17

17

16

15

17

15,5

17

130,5

3

5f_15

16

16

16

16

15

17

16

17

129

4

5a_09

14

17

17

16

14

17

16

17

128

5

4f_05

16

17

15,5

17

15

14

16

17

127,5

6

5d_20

16

15

17

17

14

17

14,5

15,5

126

7

4d_23

15

17

16,5

16

13

17

14

17

125,5

8

4d_18

14

17

15

17

14

15

16

17

125

9

4b_08

12

17

17

12

15

17

16

16,5

122,5

10

4c_12

15

17

13

16

10,5

17

16

14

118,5

11

4e_09

12

17

16

17

12

11

16

15

116

12

4d_12

 

17

17

17

15

17

16

16,5

115,5

13

5a_02

16

17

17

16

15

17

 

17

115

14

5f_19

14

14

10

12

15

16

16

15

112

15

4e_24

16

13

17

17

14,5

17

16

 

110,5

16

4d_17

10

14

11

11

11

15

13

13

98

17

4b_07

 

 

17

16

15

17

16

16,5

97,5

18

4c_13

15

 

17

16,5

15

13

 

17

93,5

19

4c_23

 

17

11

17

15

17

16

 

93

20

5d_24

16

17

14

15

13,5

 

16

 

91,5

21

5d_10

14

16

15

 

12

14,5

 

17

88,5

22

5d_21

16

17

17

 

 

17

16

 

83

23

4e_13

 

 

10,5

 

13,5

13,5

15

15,5

68

24

4e_12

16

17

15

16

 

 

 

 

64

25

4d_09

14

12

 

10

11,5

16

 

 

63,5

26

5g_07

16

17

15

 

13

 

 

 

61

27

4b_16

14

16

17

13

 

 

 

 

60

28

4b_19

 

 

 

13

15

16

15

 

59

29

4b_20

15

16,5

 

 

 

 

 

 

31,5

29

5b_22

 

 

 

 

 

15,5

16

 

31,5

30

5b_24

16

14,5

 

 

 

 

 

 

30,5

31

5e_16

 

 

 

 

12,5

 

 

17

29,5

32

5b_07

14

13

 

 

 

 

 

 

27

33

5a_21

10

12

 

 

 

 

 

 

22

34

4d_10

 

 

 

 

 

 

 

16,5

16,5

35

4d_25

14

 

 

 

 

 

 

 

14

35

5g_20

14

 

 

 

 

 

 

 

14

36

5d_07

13

 

 

 

 

 

 

 

13

37

5d_03

11

 

 

 

 

 

 

 

11

38

5b_10

6

 

 

 

 

 

 

 

6

 

Klasy VI - VII

Miejsce

KOD UCZNIA

X/

2018

XI/

2018

XII/

2018

I/

2019

II/

2019

III/

2019

IV/

2019

V/

2019

Razem

1

7a_06

16,5

16

20

16

16

16

19

18

137,5

2

7a_20

17

17

20

15

16

15

19

17

136

3

6c_17

17

16

19

16

15

16

16

18

133

3

7a_08

17

15

20

16

16

14

17

18

133

4

6a_11

11

11

19

13

12

16

14,5

17

113,5

5

7d_04

9,5

12

15

13

15

12,5

13,5

17

107,5

6

6b_06

17

17

15

16

14

 

 

 

79

7

7d_16

14

15

19

15

 

 

 

 

63

8

7a_12

9

9

15

 

 

9

 

 

42

9

6e_20

15,5

 

 

 

 

 

 

 

15,5

10

6c_11

 

 

 

 

15

11

 

 

26

Rozdanie nagród w konkursie odbędzie się podczas akademii zakończenia roku szkolnego.

 

Barbara Warot - Koordynator konkursu

Nauczyciele matematyki: Beata Adamska, Elżbieta Gierszewska, Jolanta Jezierska, Małgorzata Olejniczak, Magdalena Przybylska, Iwona Szymańska.

 

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube