Drukuj
Kategoria: Nauka zdalna

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w szkole odbywa się poprzez:

Pedagog Ewa Zakrzewska – Wencel (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Psycholog Agnieszka Gidaszewska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Psycholog Hubert Hryniewiecki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Możliwe każde popołudnie od 16.30 – 17.30 po wcześniejszym umówieniu się z wybranym specjalistą

 

codziennie od 8.30 (wtorek od 9.00) do godziny 15.00, piątek do 14.00 są dostępni specjaliści w gabinecie w pok. 109, 108

dyżur dla rodzica popołudniowy w szkole we wtorek 15.00 – 16.00

 

 

 

 

 

  Infolinia działa codziennie, 24 godziny na dobę. Jest obsługiwana przez wykwalifikowanych psychologów i pedagogów, którzy potrafią rozmawiać z młodymi ludźmi o ich problemach i są w stanie udzielić im profesjonalnej porady w sytuacjach kryzysowych. Konsultanci współpracują z ogólnopolską siecią instytucji i organizacji, które w przypadku podejrzenia, że zdrowie lub życie dziecka jest poważnie zagrożone są uprawnieni do inicjowania interwencji policyjnej.

 

Telefon dla Rodziców i Nauczycieli  

800 100 100od poniedziałku do piątku od 12.00 – 15.00