• 1 Kartka z kalendarza
    10.10.2019. .................................................................... Pasowanie klas 1
  • 2 Kartka z kalendarza
    Drugie w bieżącym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej. Na zebranie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych. ....................................................................... Przewodnicząca Rady Rodziców SP2 Aleksandra Siejak
  • 3 Kartka z kalendarza
    Ruszyła kolejna akcja pomocy humanitarnej "Opatrunek na ratunek!" Chcemy we współpracy z fundacją Redemptoris Missio wesprzeć misyjną działalność na rzecz potrzebujących. Jak co roku będziemy zbierali : bandaże opatrunki jałowe strzykawki plastry, rękawiczki jednorazowe gazy W prowizorycznych przychodniach w kameruńskich misjach brakuje ich bardzo, a są to przecież produkty pierwszej pomocy. Będziemy je zbierać do Bożego Narodzenia.
  • 4 Kartka z kalendarza
    11.11. 2019 - udział reprezentacji szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 5 Kartka z kalendarza
    19.11.2019 - wywiady dla rodziców klas 4-8 godz. 17.00 (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) ................................................................. 26.11.2019 - wywiady dla rodziców kl. 1-3 godz. 17.00 ................................................................. 26.11.2019 – wystawienie zagrożeń/ powiadomienie rodziców/
baner

„Tata oszczędza, mama oszczędza, oszczędzam i ja”

Wyniki konkursu plastycznego

 

Klasy 1 – 3

Miejsce 1:            Julia Stachecka                  SP 4          Kl. 2 a

Miejsce 2:            Oktawia Socha                   SP2           Kl. 3 c

Miejsce 3:            Hanna Zawadzka               SP 2          Kl. 3 a

 

Wyróżnienia:       Aleksandra Chojnacka       SP 2          Kl. 3 e

                            Joanna Olsztyńska            SP 2          Kl. 2 g

                            Krzysztof Wawrzyniak       SP4          Kl. 1 a

 

Klasy 4 – 6

Miejsce 1:            Kornelia Grzesiak             SP 2          Kl. 4 b

Miejsce 2:            Alicja Bak – Mikkelsen      SP 1          Kl. 5 b

Miejsce 3:            Natalia Woźniak                SP 1          KL. 5 a

 

Wyróżnienia:       Aleksandra Wegner          SP 4          Kl. 6

                            Oskar Wawrzyniak            SP 4          Kl. 5 b

                            Michalina Bernacka           SP 4          Kl. 5 c

 

Skład Jury:          Martyna Zimowska           SP 1

                            Paweł Nowaczyk              SP 2

                            Mariusz Wiśniewski          SP 3

                            Sara Nowak                      SP 4

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie,

a zwycięzcom serdecznie gratuluję!

                                                                                   Organizator: Lidia Brenska – SP 2

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube