Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w szkole odbywa się poprzez:

  • Konsultacje online oraz bezpośredni kontakt  z rodzicem /uczniem. 
  • Regularne zajęcia na podstawie opinii PPP oraz orzeczenia.
  • Współpracę z  Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczna, Wschodnia 26 b. tel.: + 48 61 858 19 79
  • Fundacja „Dajemy dzieciom siłę” https://fdds.pl/pomoc-dla-rodzica/ 

Więcej informacji   Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

  •                                                                                           

Smaller Default Larger

W naszej szkole, na lekcjach języka angielskiego odbył się Konkurs Walentynkowy dla klas 1-3. Klasy pierwsze rywalizowały wykonując rysunek i zdobiąc napis. Zadaniem klas drugich było połączenie liniami liczb w odpowiedniej kolejności tak, aby powstał rysunek a następnie pokolorowanie powstałego obrazka. Klasy trzecie wykonały natomiast kartki walentynkowe z wybranych przez siebie materiałów.

Wyniki konkursu:

Klasa 1a

1 miejsce - Stanisław Michałowski
2 miejsce - Sylwia Ignor
3 miejsce - Kuba Kostrzewski
Wyróżnienia: Constance Hołdonowicz, Karol Łukowski

Klasa 1b

1 miejsce - Yesieniia Yavorska
2 miejsce - Mateusz Kucz
3 miejsce - Iga Walkiewicz
Wyróżnienia: Weronika Przywecka, Maciej Chrupek, Aleksander Maćkowiak, Wit Kupski

Klasa 1c

1 miejsce - Jakub Miazek
2 miejsce - Aleksandra Stachowiak
3 miejsce - Mateusz Króliczak
Wyróżnienia: Fryderyk Krotecki, Liliana Krawczyk, Antonina Vladescu

Klasa 2a

1 miejsce - Liliana Waligóra
2 miejsce - Matylda Majewska
3 miejsce - Kamil Nowak
Wyróżnienia: Klaudia Rożek, Natasza Stegenda

Klasa 2b

1 miejsce - Maja Chudy
2 miejsce - Amelia Bagińska
3 miejsce - Katarzyna Theus
Wyróżnienia: Jakub Karczewski, Anna Lewandowska, Bartosz Ligocki

Klasa 2c

1 miejsce - Antoni Łabiński
2 miejsce - Agata Krug
3 miejsce - Dominika Waligóra
Wyróżnienie: Anna Ciesielska

Klasa 2d

1 miejsce - Nadia Burzyńska
2 miejsce - Jan Marciniak
3 miejsce - Hanna Kamińska
Wyróżnienia: Amelia Zgórecka, Maja Regulska, Amelia Przybylska

Klasa 3a

1 miejsce - Piotr Idziak
2 miejsce - Mikołaj Kamiński
3 miejsce - Wiktoria Bany
Wyróżnienie: Aleksandra Borowicz

Klasa 3b

1 miejsce - Krzysztof Siejak
2 miejsce - Natalia Czejgis
3 miejsce - Anna Antkowiak
Wyróżnienia: Laura Graczyk, Piotr Pawlicki

Klasa 3c

1 miejsce - Cezary Kujawski
2 miejsce - Marcel Jóźwiak
3 miejsce - Julia Bogucka
Wyróżnienia: Paweł Jurdziński, Piotr Nehring, Wiktor Karczewski

Klasa 3d

1 miejsce - Laura Michalczyk
2 miejsce - Ksawery Jaskuła
3 miejsce - Blanka Hajewska
Wyróżnienie: Oskar Sobański

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!