Ułatwienia dostępu

Cieszkowianka

Brak grafik
Smaller Default Larger
            
Nasi uczniowie klasy 1b pod opieką p. Doroty Michalak biorą udział w ogólnopolskim konkursie MIASTOMISJA SOLARIS 2022.  
 
 
Zadaniem konkursowym było stworzenie hipernowoczesnego autobusu, który pomoże w walce o ekologiczne miasto.
Praca została wykonana przez zespół uczniów w postaci filmu.
Nasza ekipa nazywa się: PROJEKTANCI TWOJEJ BLISKIEJ PRZYSZŁOŚCI
 
Zachęcamy do głosowania!
Od 1 czerwca, od godziny 15:00 do 15 czerwca do godziny 15:00 prosimy głosować na naszą szkołę.
 
Aby zagłosować, należy się zarejestrować. Po aktywacji każdy może zagłosować na wybraną przez siebie szkołę i pomóc jej wygrać oddychający mural lub ogród wertykalny. Można oddać tylko 1 głos przez cały okres głosowania. 
 
 
Jest o co powalczyć! 
Wybraną nagrodą może się dla nas stać WERTYKALNY OGRÓD, który ozdobiłby jedną ze szkolnych ścian.
 
 
 
 
4. [ZASADY GŁOSOWANIA] 
4.1. Uczestnik Głosowania może oddać maksymalnie 1 głos podczas trwania Głosowania na wybraną Szkołę spośród wszystkich zgłoszonych celem wyłonienia 9 Finalistów („Finalistów Konkursu”). 
4.2. Głosowanie odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem Strony Internetowej, po zalogowaniu lub rejestracji. Polegać ono będzie na kliknięciu przycisku „GŁOSUJĘ” na wybraną Szkołę. Każdy oddany Głos może zostać zweryfikowany na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie Głosowania. 
4.3. Każdy Uczestnik Głosowania może zagłosować tylko raz w ciągu trwania całego okresu Głosowania tj. od w okresie od 1 czerwca 2022 r. od godziny 15.00 (tj. od momentu opublikowania listy Szkół biorących udział w Konkursie) do dnia 15 czerwca 2022 r. do godziny 15:00). 
 4.4. W głosowaniu nie zostaną uwzględnione głosy oddane z adresów utworzonych z domen tymczasowych, adresów seryjnych, zawierających cyfry, znak „-_” lub znak „+”, adresów które mają podobne hasło. 
4.5. Po zakończeniu Głosowania, wyłonionych zostanie 9 Finalistów, którzy zdobyli największą liczbę oddanych ważnie głosów.