Ułatwienia dostępu

Cieszkowianka

Brak grafik
Smaller Default Larger

sala  12

 

l.p.

nazwisko i imię

dzień 

godzina

1

Adamska Beata

poniedziałek

15:30

2

Bartosiewicz Andrzej

   

3

Białecka Magdalena

   

4

Bomak Bartosz

środa

15:30

5

Brenska Lidia

piątek

16:15

6

Budziszewska Magdalena

czwartek

17.00 ( sala 106  )

7

Andrzej Chyliński

   

8

Czarnecka-Kimla Anna

   

9

Dudziak Dorota

Wtorek 

14.35- 15.20

10

Dudziak-Kaniecka Urszula

Piątek

15.30 (sala 128)

11

Ferdynus-Remlein Urszula

   

12

Gorzyńska-Gościak Małgorzata

czwartek

15:30

13

Górna Agnieszka

wtorek

15.30

14

Hauza Karolina

Wtorek

15.30

15

Hryniewiecki Hubert

   

16

Jaruga Kinga

   

17

Jezierska Jolanta

czwartek

16:45

18

Kordzińska Joanna

środa 

15.30

19

Kostecka Małgorzata

wtorek

12.40

20

Krojenka Marta

czwartek

15.30

22

Krzyżaniak Anna

czwartek

14.35 s.12 

23

Langner Violetta

środa

15.30 s. 28

24

Lewandowska Marta

środa

15.30

25

Maciaszek Beata

czwartek

17.00 sala 107

26

Malinowska Alina

Wt

15.30

27

Markiewicz Renata

środa

15.30

28

Melinger Joanna

   

29

Michalak Dorota

poniedziałek

16.15 sala 107

30

Minge Katarzyna

czwartek

17.00 sala 10

31

Nowaczyk Paweł

   

32

Nowowiejska Alicja

   

33

Olejniczak Małgorzata

pn

15.30

34

Otocka Anna Maria

Czwartek

15:30

35

Osiej Klaudia

środa

16:15-17:00

36

Paradowska Katarzyna

środa

15.30 s.117

37

Pawlak Eleonora

wt

15.30

38

Ratke Agnieszka

środa 

11:25 s. 12

39

Rumińska Agata

wtorek

8.00 sala 12

40

Sikorska Jagoda

   

41

Słonka-Moskwa Anna

Wtorek 

15.30 s.19

42

Smoczyk Małgorzata

wtorek 

15:30

43

Sobczak-Ellman Elżbieta

poniedziałek

15.30 - 16.15 (co drugi tydzień), sala nr 12

44

Sokowicz Grzegorz

poniedziałek

15:30

45

Szczepaniak Marzena

czwartek

11.00

46

Szelągowska Emilia

poniedziałek 

16:10

47

Szwacki Michał

środa 

15:30

48

Tomkowiak Robert,Karolina

czwartek,środa

15:30,15:30

49

Turkot Beata

wtorek 

15:30

50

Wołosowicz Aneta

   

51

Woroch Katarzyna

czwartek

14.30

52

Woźny Magdalena

środa 

15:30

53

Zakrzewska-Wencel Ewa

   

54

Zdunik Kinga

czwartek

8.00

55

Zdunik Aleksandra

wtorek

11.25

56

Zieleśkiewicz Bożena