SUKCESY TANECZNE NATASZY CHADYNIAK Z KLASY 4C!

17 marca podczas turnieju "Chance for Dance 2019" Natasza wraz z miniformacją NDS jazz w kategorii INNE FORMY TAŃCA zdobyła I miejsce.

W piątek 29 marca Natasza wraz z formacją NDS jazz 9-11 zdobyła Mistrzostwo Polski WADF !

W kategorii solo Natasza znalazła się w finałowej szóstce najlepszych tancerek !

W sobotę 30 marca podczas turnieju "Let's Dance Ogólnopolski Turniej Tańca" Natasza zdobyła I miejsce w kategorii Performing Art Improvisation.

31 marca podczas XVI Turnieju Formacji - Mosina 2019 Natasza wraz z formacją NDS jazz 9-11 zdobyła I miejsce w kategorii Formy Klasyczne

Ponadto co jest ogromnym sukcesem: Natasza zdobyła tytuł OSOBOWOŚCI TANECZNEJ turnieju !!!

Sukces Nataszy jest również sukcesem szkoły tańca New Dance School Luboń, w której na co dzień trenuje pod okiem wspaniałych trenerek pani Katarzyny Pawlickiej i Dominiki Szymkowiak.

SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESÓW I CZEKAMY NA KOLEJNE  MEDALE!