Cieszkowianka

Brak grafik

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna w szkole odbywa się poprzez:

  • Konsultacje online oraz bezpośredni kontakt  z rodzicem /uczniem. 
  • Regularne zajęcia na podstawie opinii PPP oraz orzeczenia.
  • Współpracę z  Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczna, Wschodnia 26 b. tel.: + 48 61 858 19 79
  • Fundacja „Dajemy dzieciom siłę” https://fdds.pl/pomoc-dla-rodzica/ 

Więcej informacji   Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

  •                                                                                           

Smaller Default Larger

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 4-8 w I semestrze

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE  

LP.

Tematyka

klasy

nauczyciel

termin zajęć 

1

Zajęcia wyrównujące braki

8e

Magda Woźny

czwartek 13:45-14:30

2

Zajęcia wyrównujące braki z języka polskiego dla uczniów zgodnie z ich opiniami dot. zajęć wyrównawczych

5a, 5d

Ewelina Cisłak

poniedziałek godz.  14:35, SALA 5

3

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 

7d, 7f

Elżbieta Sobczak-Ellmann 

wtorek, godz. 7.10 - 7.55,

sala 117

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 

8b 

B.Adamska

poniedziałek 8:50 - 9:35

5

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

7e, 8a,e

Katarzyna Paradowska

7e: poniedziałek 14.35-15.20 (co 2 tyg. od 20.09)s.117

8a,e czwartek 13.45- 14.30 s.117 (co 2 tyg. od 16.09)

6

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki 

6b

E. Szelągowska

Piątek godz. 12.40-13.25

sala 113

7

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

8d

J.Jezierska

Poniedziałek godz. 14.35 - 15.20

sala 27

8

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

4c, 4d

7a, 7e, 8g

V. Langner

wtorek, 14.35 - 15.50, s. ? od 21 września (klasy 7 i 8)

poniedziałek 13.45 - 14.30 dla klasy 4d (od 20 września)

9

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 

8f,8g

B.Warot

czwartek 14:35- 15:20

10

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

7f

M. Krojenka

poniedziałek godzina 8.00-8.45, s. nr 16

11

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4a

J. Jezierska

poniedziałek 8.50 - 9.35

sala 120

12

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4c

J. Jezierska

poniedziałek 13:45 -14:30

sala 11

13

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

6b, 5c

A.Górna

 

14

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5c

M. Olejniczak

piątek 13.45- 15-20

sala 5

15

Zajęcia wyrównawcze - język angielski

klasy 5

M.Lewandowska

czwartek g. 8.00- 8.45 s. 27



ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE  

(tylko j. polski, matematyka, j. angielski)    Na podstawie § 10g ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r., poz. 493 ze zm.).

 



LP.

Tematyka

klasy

nauczyciel

termin zajęć 

1

Zajęcia wspomagające z zakresu języka polskiego - czytanie ze zrozumieniem, ortografia i interpunkcja oraz pisanie dłuższych prac pisemnych 

7b, 7d

Ewelina Cisłak

środa,

godz. 15:25 - 16:10,

sala 5

2

Zajęcia wyrównujące - j. angielski

6b + 6a

M. Lewandowska

czwartek 13.45-14.30 s.28

3

Zajęcia wyrównujące braki z języka polskiego

8a

M.Krojenka

środa 7.10- 7.55, s.27

4

Zajęcia wyrównujące braki z języka polskiego

8e

M.Krojenka

środa 7.10-7.55, s.27

5

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

8c,

A. Mączyńska

pon. 15.25-16.10

6

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

8f

A. Mączyńska

wt. 15.25-16.10 (?)

7

Zajęcia wspomagające z j. polskiego

8b,

Halina Strzesak

czw. 14:35 - 15:20 s. 27

8

Zajęcia wspomagające z j. polskiego

8d

Halina Strzesak

wt. 14:35 - 15:20 s. 27

9

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki 

8f

B.Warot

środa 7:10 - 7:55 s.119

10

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki 

8b

B.Adamska

środa 14:35-15:20, s. 119

11

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki 

8a

K. Paradowska

środa 13.45-14.30 s.119

12

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki 

8c

K. Paradowska

pon. 8.00-8.45 s.113

13

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki 

8e

K. Paradowska

wtorek 8.00-8.45 s.121

14

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki 

7a

B.Adamska

czwartek 8:00-8:45, s. 119

15

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki 

7b

B.Adamska

wtorek 8:00-8:45, s. 119

16

Zajęcia wyrównujące braki z matematyki

6a

K. Osiej

piątek, 7:10-7:55, s. 113

17

Zajęcia wyrównujące braki j. angielski

8a

E. Smutek

środa, 14.35-15.20, s.

18

Zajęcia wyrównujące braki j. angielski

8d

E. Smutek

wtorek 7.10 - 7.55

19

Zajęcia wyrównujące braki j. angielski

7b, 

Magda Woźny

piątek 7:15

20

Zajęcia wyrównujące braki  j. angielski

8b, 

Magda Woźny

środa 8:00

21

Zajęcia wyrównujące braki  j. angielski

8c

M. Smoczyk

czwartek 14:35 -15:20 s. 18

22

Zajęcia wyrównujące braki  j. angielski

8g

M. Smoczyk

wtorek 14:35 -15:20 s. 18

23

Zajęcia wyrównujące braki  j. angielski

8f

M. Smoczyk

piątek 8:00 - 8:45 s. 18



ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA 

 

LP.

Tematyka

klasy

nauczyciel

termin zajęć 

1

Artystyczne Podróże

IV - VIII 

Słonka-Moskwa

wtorek 8.00 - 8.45  s.128

2

Kółko fizyczne 

(przygotowanie do konkursów)

8a,b,c,d,e,f,g

M. Przybylska

środa 15.25 - 16.10 s.130

3

Kółko historyczno-literackie (realizacja programu autorskiego)

klasy 7 , 8

V. Langner

piątek,  7.10 - 7.55 s. 121

4

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

8f

Smoczyk

czwartek 8.00 - 8.45  s.18

5

Kółko teatralno- recytatorskie- Teatrzyk TERE FERE

kl. 4-8

M. Krojenka

piątek 15.30 - 16.15 s. 27

6

Zajęcia z programowania/robotyki

4-8

Kordzińska

poniedziałek godz. 14:35 - 16:00

7

Kółko matematyczne - przygotowanie do konkursów

7d, 7f

Elżbieta Sobczak-Ellmann 

piątek, godz. 7.10 - 7.55,

sala 117

8

Rękodzieło - szydełkowanie i nie tylko

kl 7f

Otocka

piątek godz. 14:35 - 15:20

9

Chór Szkolny

4-8

R. Jastak

poniedziałek 15.00 - 16.30

10

Chór Szkolny

4-8

R. Jastak

11

Zajęcia doskonalące elementy techniczne zespołowych grach sportowych.

kl 8

Tomkowiak R

środa 16.15 - 17.00

12

Program  pozalekcyjnych sportowych “Ćwicz dla zdrowia”

kl5-6

Tomkowiak K

poniedziałek 15.20 - 16.10

13

Zajęcia sportowe

4-8

Jaruga

środa 15.20 - 16.10

14

Zajęcia sportowe

4-8

Chyliński

czwartek 16.15 - 17.00

15

Ekologiczne spotkania 

4-8

Hauza

 

16

Zajęcia sportowe

4-8

Bartosiewicz

wtorek 14.35 - 15.20

17

Zajęcia rozwijające zainteresowania z j. niemieckiego

6a

M.Tarent

środa   8.00 - 8.45 s.17